2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba hanımlar bişey sorucam sıze doktorunuz hangi ilaçları verdi benım 4 5 tane verdı de merak ettim bu kdr takviye alan varmi benım gbi :KK52:

Merhaba hanımlar bişey sorucam sıze doktorunuz hangi ilaçları verdi benım 4 5 tane verdı de merak ettim bu kdr takviye alan varmi benım gbi :KK52:
Ne verdi ki canım o kadar?? Bwnim bi folik asit bi de kan pıhtılaşmamdan dolayı kan sulandirici iğne ve bebek aspirini verdi.. Normalde sadece folik asit yeterli diye biliyorum...

Hayatımda ilk defa duydum çok ürpertici. . Tövbe yarabbim .. Rabbim hepimizin bebeklerini korusunn inşallah. .
amin canım inşallah çok kurcalamamak lazım her gün ayetel kürsi oku Rabbim onları bize bağışlar izniyle

benim sadece folik ve progestan verdi başka bişey vermedi sana ne verdi öyle 4-5 ilaç he bide benim isteğe bağlı gaviskon yazdı midem için.. o kadar

Kan değerlerine göre vermiştir canım, açıklama yapmadı mı:/ ben herkes gibi Folikasit kullanıyorum, troidim olduğu için Euthyrox kullanıyorum, B12 alt sınıra yakın çıktığı için haftada bir iğne yaptırıyorum. Bide ihtiyaç duyduğumda kullanmak için parol, kabızlığım için magnezyum verdi bikaç kere içtikten sonra düzeldi artık içmiyom mazgenzyumu

Bende ne guzel bende de baslamadi diodum rahat olcak diodum ama malesef 10 gundur cekiorum. Kusma fln yok sadece bulanti ama bazen cok asiri oluo bazen rahatsiz etmio leblebiden krekerden gina geldi. Insallah sizlerde hic baslamaz. Bende sukur ediorum bu halime daha kotu atlatanlar oluomus. Insahla hepimiz saglikla atlatiriz bu donemleri

bende aynı senin gibiyim kussam belki rahatlarım ama boğazıma kadar geliyor bulantılar. Yesem bi türlü yemesem bi türlü

Ne verdi ki canım o kadar?? Bwnim bi folik asit bi de kan pıhtılaşmamdan dolayı kan sulandirici iğne ve bebek aspirini verdi.. Normalde sadece folik asit yeterli diye biliyorum...
Corasprın folik asıt vitamin içeren 2 kapsül ilaç progestan yanı toplamda 5 İlaç oldu ihtıyac olmasa vermezdı heralde bilemedim :110:

Kan değerlerine göre vermiştir canım, açıklama yapmadı mı:/ ben herkes gibi Folikasit kullanıyorum, troidim olduğu için Euthyrox kullanıyorum, B12 alt sınıra yakın çıktığı için haftada bir iğne yaptırıyorum. Bide ihtiyaç duyduğumda kullanmak için parol, kabızlığım için magnezyum verdi bikaç kere içtikten sonra düzeldi artık içmiyom mazgenzyumu
Haklısın canım benımde demir eksikliği DIP sevıyeydı heralde onlarla alakalı. .

Canm geç döllenme olduğunu düşünmüyrm ama umut ediyrm ben klomen kulndm cnm zamanda çatlamış olması lazm, tek umudum bebeğim geçn haftadan dünkü USG görüntüsüne göre gelişmiş olması doktr %60 ihtimal verdi inşlh duyarım dualarınıza ihtiyacım var..
anlıyorum canım inşAllah haberi alırsın Allah ümit kesilmez

Bide progesteron vermişti 10 günlük, kahverengi akıntım varken.. O da bitti :) ben de baya ilaç alıyomuşum ya şuan farkettim :d

Benim annem bana hamileyken yaptirmis ve bu anneden cocuga gecenn biseymis o yuzden bende yaptirdim zaten bel bacak ve Kasik agrim cok oluyo bunlarda o sebebden oluyomua yani belirtileriymis yaptrdik ve simdi cok rahatim cok sukur

bende yaptırdım.. Ama benim ağrılarım devam ediyor yatmaktan mı artık bilemiyorum :/

Haklısın canım benımde demir eksikliği DIP sevıyeydı heralde onlarla alakalı. .
Vitaminleri o yüzden vermiştir, aspirin ve progesteronu ilk 3 ay tedbiren veriyolar genelde, gayet normal bence ilaçlar :KK19:

maşallah çok şükür :)
Hani halk arasında üstüne görme diye bişey var ya, doktorlar kabul etmese de bence benim lekelenmem öyleydi :) çünkü tam 4 haftalıkken adet tarihimde bikaç kere geldi, muhtemelen eski kandı.. Ama tabi tedbiren kullandım progesteronu.. Kötüsünden Allah korusun hepimizi

şimdi baktım testlerime tsh 1,23 diyor normal midir?
Normal canım.. Bazen hamilelikle birlikte diğre hormonların etkisitle artıp düşebiliyor.. Bi sıkıntı olsa hemen ilaca başlardı doktor merak etme.. Benim de ilk bebişim ama normalde de troid hastası olduğumdan ilaca devam :)

Bide progesteron vermişti 10 günlük, kahverengi akıntım varken.. O da bitti :) ben de baya ilaç alıyomuşum ya şuan farkettim :d
Ya ben heyecandan ne kdr sure kullanıcsm ndn kullanıyrm onları sormadım bile :KK70:kesin o bı yandan konusuyor ben dınlemedım ki nyse arayıp sorarım:KK66:

X