2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben sanki bebek içimde kendine yer aciyormus gibi hissediyorum. Bence genişliyor bebekler :) kanama filan olmaz şöyle ki benim arkadaşım düşük tehlikesi geçirdi iki gün sonra bayağı bi kanama oldu ama o düşük tehlikesi geçirdiğinde ,belinde fıtık olmuş gibi ağrı olmuştu bayağı fazlaydı.
Hmm bnada oyle gelio buyuyolar bence ama yinede insan korkuo

Aynen cnm bende inanıyorum çok sağolasın çok amin. ..

Güzel haberi vermek nasip olsun inşallah.
Ve herşey insanlar için arkadaşım bunu hiç bir zaman unutma eğer bu tarz şeylerle sınanıyorsan bil ki seviliyorsun.. Firavunun ömrü boyunca bir kez bile başı ağrımamış... Sen hep güzel şeyler olacağına inan..

Aynen cnm bende inanıyorum çok sağolasın çok amin. ..

Güzel haberi vermek nasip olsun inşallah.
Can'ım birde kan pıhtılaşma testlerini yaptırmayı unutma ben geçen sene bir düşük yaptım 8 haftalık sonra kimyasal yaşadım bir tanıdık vasıtasıyla tıpta testleri yaptırdık üç düşük yapınca ancak yapıyorlarmış kimyasalı düşükten saymıyorlar bile.. Neyse sen toparlan git iki düşük yaptım de ve iste testleri benim ilk sağlıklı doğumum olmasına rağmen pıhtılaşmam çıktı hamileliğimi öğrendiğimden beri iğne oluyorum hergün..

Gunaydin kizlar okula geldim simdi, cocuklar geziye gitmisler 5 ogrenciyle oturuyoruz bu gun dr randevumuz var insan heyecanlaniyor. Biz daha keseyi bile dogru duzgun goremedik ilk cocugumda kalbini 8. Haftada duymustuk simdi 6 hafta bu gun bitiyor yarin 7. Haftaya basliyoruz ne dersiniz duyabilir miyiz? Sanki ilk bebegim oyle heyecanliyim oyle cirpiniyo kalbim...

Gunaydin kizlar okula geldim simdi, cocuklar geziye gitmisler 5 ogrenciyle oturuyoruz bu gun dr randevumuz var insan heyecanlaniyor. Biz daha keseyi bile dogru duzgun goremedik ilk cocugumda kalbini 8. Haftada duymustuk simdi 6 hafta bu gun bitiyor yarin 7. Haftaya basliyoruz ne dersiniz duyabilir miyiz? Sanki ilk bebegim oyle heyecanliyim oyle cirpiniyo kalbim...
Duyma olasılığın var Can'ım. Ben 7 de doktor randevum olduğu için duydum. Vajinal istemiyordum. Sağlıkla ilerleyen bir hamilelik diliyorum.

Duyma olasılığın var Can'ım. Ben 7 de doktor randevum olduğu için duydum. Vajinal istemiyordum. Sağlıkla ilerleyen bir hamilelik diliyorum.
Ay amin canimmm insallah ben de alttan muayene istemiyorum beni asiri derecede strese sokan birsey bir usg fotosu verse bize doktor bu gun sevdiklerimizle paylassak artik gebemiyiz degilmiyiz :)

X