2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Cnm hap olarak kullaniosan Yan etki yapio baş dönmesi göz kararması.ben vajinal kullaniyrm suan hâlâ çok iyi değilim ama o etki yapio mu bilemiyrm.bi de cildim çok kurudu ya.Progestandan kaynaklanabilio zannediorm.hamilelikte özel bi nemlendirici kullanio msnz parabensiz falan.ben henüz almadım ama doktora sorsam mı Diorm.kurulugumu soyliicm zaten dirseklrm falan fena Kesin progestandn
Ben daha öncedende bioderma kullanıyodum canım değiştirmedim dermokozmetik markası

Benim doktorum kalp atış ölçümü yapmak için dinletti ilk düşük çıktı şimdi normale döndü dinleyip ölçüm yapmasaydi anlayamayacaktik. Benim doktorum da Külal Çukurova izmir li arkadaşlara öneririm muayene Alsancak ta şiddetle önerilir kızlar

Aklimzda olsun cnmcm.muayenehanede olunca testler falan sıkıntı oluo ama Die bende hastane tercih ettim ama yine de iyi doktorlri bilmek lazım.inşallah herşey normal gider hiç ihtiyacmz olmaz da nasip belli olmuo durumlar maalesef.kalp atislrni erken dönemde dinletmemekle ilgili bende yazılar okumstm ama 8.haftadn sonra sıkıntı yok Die hatrliorm.6.haftada falan dinlenmesi sakıncalı olablioms Die Bazı doktorlar tercih etmiolarmis Die okumstm.inşallah sorun olmaz yani herkes dinlio herkes doğuruo.sağlıklı olur yani inşallah.çok titizlenmemek de lazım gibime gelio.Bize yarın gitcez bakalm İnşallah pıt pıt lri duyarız sağlıklı bi şekilde

Orasını bilemiyorum ama bebegin gelişiminin gayet iyi oldugunu söyledi, herhangi bir kanaman vs... görünmüyor dedi. Bebeğe yaklaşıp da kalbinin attığını görebiliyorsun dedi. Tabii o uzman, o baska seylere de dikkat ediyordur ama söyledigi bu kadar. Sadece kalp atısını dinletmedi, gerçi abimin eşi de hamileyken, onun dr' u da dinletmemişti. O, Bodrum Acıbadem e gidiyordu, benim gittigim yer başka.
bana da bebeğin kalp atışını dinletmedi doktorum daha çok küçük gerek yok dedi ekrandan gösterdi :KK68::KK68:

Eklentiler

• 20160329_164215.jpg
    20160329_164215.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 57
Hiçbir tedavisi yok canım sadece bebeğinin sorunlu olduğunu bilmiş oluyorsun ama sonuçlarda kesin değil. Ben kesinlikle yaptırma taraftarı değilim yaptirmayacagimda

Bende yaptırmayı düşünmyrm.ikili üçlü hiçbirini.doktor ısrar ederse o dönemler gitmemeyi dusunuyrm.Ayrıca şeker yüklenmesini de istemiyrm.Geçen gittiğimde 23.haftada biri gelmişti.şeker yüklemesi yapılacak dediler o haftada gitmesem iyi dedim yani.Bazı şeyleri tercih e bırakmalri gerektgni dusunuyrm.Bu gibi durumlarda doktorlarla uğraş yani.inşallah anlayislilar denk gelirz

Bende yaptırmayı düşünmyrm.ikili üçlü hiçbirini.doktor ısrar ederse o dönemler gitmemeyi dusunuyrm.Ayrıca şeker yüklenmesini de istemiyrm.Geçen gittiğimde 23.haftada biri gelmişti.şeker yüklemesi yapılacak dediler o haftada gitmesem iyi dedim yani.Bazı şeyleri tercih e bırakmalri gerektgni dusunuyrm.Bu gibi durumlarda doktorlarla uğraş yani.inşallah anlayislilar denk gelirz
Benim doktorum senin tercihin dedi ısrar etmedi. Tarama testleri zaten kesin sonuç veriyormuş sadece ihtimalini söylüyormuş eee tedavisi de yokmuş ben öğrenince bebegimi aldirmayida asla düşünmem eee ne diye yaptıracağım ki o zaman.

Maşallah canım nasıl güzel görünüyor bıdıklar. Benim minnakim tekmis ama doktor yine de 10.haftaya kadar bir sürpriz olabilir vs dedi :) sağlıklı olsunlarda gerisi bos
aynen canim saglikli olsunlarda bizde 8+2 sata gore gidiyoruz digeri 7+6

Benim doktorum senin tercihin dedi ısrar etmedi. Tarama testleri zaten kesin sonuç veriyormuş sadece ihtimalini söylüyormuş eee tedavisi de yokmuş ben öğrenince bebegimi aldirmayida asla düşünmem eee ne diye yaptıracağım ki o zaman.

Aynen cnm .anne karnında erken tedavi ihtimali olsa tmm da öyle bi durum yok.ondan gerek de yok.Allah korusun bende düşünmem öyle bi ihtimal i

X