2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kısslar bende çok rahatszm yaa:mad:
1 hafta olcak yani duzelemedm.midem agrio yerimdem kalkamiodm.bayilcak gibi oluodm.midem bulaniodu.hep araba tutmuş gibiydim.annem geldi sağolsun.bikaç gündür yemek yiyorm.ama arada yine geliolar.bi halsizlik bi mide ağrısı.aciktgmi resmen hissetmiorm aniden midem ağrıo.çok garip hallerdym ya.Dün de yemeği çok mu kaçırdım ne gece zor uyudum.Sabah hafif kasık ağrısıyla uyandm şimdi midem agrio gaz var.pooff yaaa.inşallah bebeğimin iyi oldgnu bilsem hiiiicc sıkıntı yok yani.idare ederiz bi şekilde ama her sıkıntılı durumda insann aklıma kötü ihtimaller gelio maalesef:cry:
Yarın inşallah kalp atışını dinlemeye gitcez İnşallah güzel haberler alırız.Sonra da steteskop almayı düşünüyorum:confused:iyice kafayı yemeyiz İnşallah:KK8:
canım kan sulandırıcı iğne yada progestan kullanıyo musn..ben de midemden cok rahatsızım bi gün ağrı bi gün bulantı oluyo..bi arkadasım ilaçların mideye ve safraya zarar verdiğini syledi..doktoruma syleyip kullanabilirsem mide koruyucu isticem aklında olsun..

Bugün çok yoğundum hiç giremedim topiğe sayfalar uçmuş :)

Degerde dusus yok artis var ama fazla buldular buda iyi degilmis hayirlisi bakalim
Kaçtı Can'ım değerin kusura bakma eski mesajlarda vardır belki ama.. Sen o Zaman ümidini hiç yitirme dış gebelik en tehlikelisi değer bir artıp bir düşüyor.., yani çok şükür o değilse düzelir inşaallah

Merhaba arkadalar nasıl gidiyor hamilelik bende daha hic etki yok ayniyim cumartesi kontrole gidicem geçen hafta gittiğimizde keseyı gorememistik inşallah bu hafta gorucez
Görürsün canım ben bu sabah gördüm çok heyecanlıydı inan çok etkilendim görünce darısı kalp atışlarına

Dun banada ekranda gösterdi dinletmesi daha küçük sonra dedi gözümün önünden gitmiyo o görüntü :KK66:
benimde gözümün önünden gitmiyor bir türlü bir sonraki kontrolü sabırsızlıkla bekliyorum:rolleyes::rolleyes: çok farklı bi duyguymuş :anneadayı::KK200::nazar:rabbim kucağımıza da aldırmayı nasip eder inşallah

Canım sen nerdesin yurt dışındamısın niye kalp atışını dinletmiyorlar eğer zararlıysa niye bizimkini dinletiyorlar anlamadım yani. 2400 testi bende duydum allah bebişlerimizi korusun. 2li testi doktorum yaptırırsa yaptırcam. Sonuçta aldırmak istemiyorsak bu testlerle kendimizi üzmeye gerek yok.
banada dinletmedi doktor dubloru acarsam zararli dedi ben goruyorum atisi var dedi 14 haftaya kadar dinletmicekmis cd kaydini verdi eve geldim.izledim :) :KK66: cok guzeller melislerim

Kızlar herkes 7.haftasında mide bulantısından bahsediyor benim gibi 7.haftada olup midesi bulanmayan var mı :KK9:Birde tatlı aşeren
Ben 6. haftadayım, mide bulantılarım henüz başlamadı amaaaa acayip tatlı yiyorum. Düşününce bile ağzım sulanıyor o derece :)

banada dinletmedi doktor dubloru acarsam zararli dedi ben goruyorum atisi var dedi 14 haftaya kadar dinletmicekmis cd kaydini verdi eve geldim.izledim :) :KK66: cok guzeller melislerim
Ayy allah bağışlasın güzel prenses olacaklar belli:) bizimkiler neden dinletiyorlar zararlıysa canım anlamadım bizimkilerin günahı ne.

Kızımda da kilolarca erik yemiştim. Ama bu tatlı eşki olayını gerçekçi bulmuyorum canım :)
ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur eşeyi bu işin espiri tarafı inanıp inanmamak kişiden kişeye değişir tabi sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez

Eklentiler

• IMG_20160329_191031.JPG
    IMG_20160329_191031.JPG
    35,1 KB · Görüntüleme: 92
Saol cnm. Gunduz ilk randevuma gitcektim gece acillik oldum iste.. Rahimde kese var dendi renkli ultrasonda.. Burda da o su birikintisi gibi emin degiliz dediler sagdada gorulen odak dis gebelik olabilir yada saglikli olabilir takiple anlicaz dediler hastanede yatiyorum iste..
Canim benim yaa bebegini sana bagislasin Rabbim ins gebeliktir ve saglikla kucagina alrsinn dualarim seninnle :KK200:

X