2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay yanlız değilim yupppiiii :KK48: Sadece tiksinme oldu ama şükür ne mide bulantısı ne başka bişe tatlı da fena istiyorum aklım fikrim tatlı da

Bende hele tiksinti hiç hiç yok :) eskiden sevdiğim gözüm dönerek yediğim şeyler bile güzel gelmiyor o kadar :)

Kızlar biz geldik şükür findigimin kalbi pit pit atıyordu :) önce üstten sonrada kanama neden olmuş diye alttan baktı kese kenarından olmuş dedi iğne yaptı ve pregeston hap verdi sabah akşam hayırlısı olsun bakalım
Hayırlı olsun canım çok sevindim Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Canm kalp atım hızı belli değl daha sadece görüntüde kalp atışı na benziyor Dedi belki de damar da olabilir Dedi, geçn haftaki doktr da görüntü de kalp atımı var Dedi bir hafta ara var gelişmiş olması lazm çok garip bi durum... :KK43:

Evt canm önceki doktr da bariz ben de gördm yanıp sönen bi şey vardı doktr bu kalbi Dedi bu hafta başka doktr da böle gördü yanı bi haftada gelişmemiş... :KK43:

İnşşh canm inşlh dualarınız esirgemeyin.... Belki yarın giderm başka doktra ama çok kararsızım...

Kalp atımı geçn 6+2 de vajinal bakmıştı oluşmuş atıyr Dedi bugn yine vajinal baktı bir hafta arayla yine yeni oluşmuş kalp Dedi... İnşlh miniğim canm benimledir bizi bırakmaz...

Allh razı olsn kızlar eksk olmayın hepimz sağlıkla kucağımıza alalım inşlh...

Canım benim de kalp atimini önce "var gibi şurda sanki atıyor " filan dediler. Sonradan duyuldu . Bi belirsizlik vardı ama ben vardır yaşıyordur dedim geçtim. Sukur duyduk dün atimi. Canını sıkma bakalım duyulur inşallah

Kızlar biz geldik şükür findigimin kalbi pit pit atıyordu :) önce üstten sonrada kanama neden olmuş diye alttan baktı kese kenarından olmuş dedi iğne yaptı ve pregeston hap verdi sabah akşam hayırlısı olsun bakalım
Geçmiş olsun canım senin fındık Nazlı olacak sanırım biraz dikkat et kendine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım kan sulandırıcı iğne yada progestan kullanıyo musn..ben de midemden cok rahatsızım bi gün ağrı bi gün bulantı oluyo..bi arkadasım ilaçların mideye ve safraya zarar verdiğini syledi..doktoruma syleyip kullanabilirsem mide koruyucu isticem aklında olsun..
Kan sulandirici ignenin mideye dokunduğunu bilmiyordum :KK35: benim de bi değişik midem acaba ondan mı ki??

Aklimzda olsun cnmcm.muayenehanede olunca testler falan sıkıntı oluo ama Die bende hastane tercih ettim ama yine de iyi doktorlri bilmek lazım.inşallah herşey normal gider hiç ihtiyacmz olmaz da nasip belli olmuo durumlar maalesef.kalp atislrni erken dönemde dinletmemekle ilgili bende yazılar okumstm ama 8.haftadn sonra sıkıntı yok Die hatrliorm.6.haftada falan dinlenmesi sakıncalı olablioms Die Bazı doktorlar tercih etmiolarmis Die okumstm.inşallah sorun olmaz yani herkes dinlio herkes doğuruo.sağlıklı olur yani inşallah.çok titizlenmemek de lazım gibime gelio.Bize yarın gitcez bakalm İnşallah pıt pıt lri duyarız sağlıklı bi şekilde
Haklısın muanehane ile olmaz hastanesine de gitmek lazım

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu oldum diye düşünüyorum aranızda idrar yolu enfeksiyon olupta fıkır verecek olan varmı ?

Hayırlısi olsun tatlım Allah güzel haberler alıp bebisine sağlık versin hepimizin bebislerine

Kızlar dün doktora gitmiş tim 5+0 ve 6 mm kese var dedi. Bugün kendi doktoruma gittim 4+3 ve 5.3 mm kese boyu var dedi :KK43: kese küçüldü mü nie böyle çıktı anlamadım boş gebelik belirtisi mi bu ??

IMG-20160329-WA0027.jpeg

X