2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sakin ol tatlım benimkinin 4 gün önce kalp atışı 102 göründü dün 125 a cikti sakin tatlım umudunu kaybetmek için çok erken yapma

Canim insallah 3 gun sonra gümbür gümbür duyarsin. Lutfen iyi dusunelim iyi olsun.

deme öyle deme canım sonra nazar değiyo bak ben de öyle iyiyim iyiyim herkes bulanıyo ben çok iyiyim diyodum, şimdi perişanım durup durup kendine maşallah de :)
Hadi ya maşallah o zamangerçi sağlıkla gelsinler de mide bulantısı olsun bosveeer

canım benim ya başka doktor rahat duymuş bak belki cihazdan falandır, acaba yine o doktora mı gitsen? Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah bişeyi yoktur

Üzülme canım kalbi atıyor miniğinin o seninle ümitsizliğe düşme sakın. Sakin ol dua et.

Hadi ya maşallah o zamangerçi sağlıkla gelsinler de mide bulantısı olsun bosveeer
öyle canım, hiç belirti olmayınca da insanın içine bi kurt düşüyo zaten bi sıkıntı mı var acaba diye, varsın bulansın da büyüsün minik kuşlar

İkinci bebegi bekleyen hanimlar ilk cocuklari nasil hazirliyorsunuz bu duruma tepkileri nasil

İkinci bebegi bekleyen hanimlar ilk cocuklari nasil hazirliyorsunuz bu duruma tepkileri nasil
Çok sevinçli dua ediyordu allahım kardeş ver bana diye. Şimdi çok mutlu dualarım kabul oldu allah beni seviyor diyor. Hergün kardeşiyle konuşuyor karnımı dinliyor. 4 yaşında kızım var

Benim oğlum 7 yaşında cinsiyeti belli olana kadar beklemeyi düşünüyorum çünkü çok sabırsız duyarsa sorar durur.. Birde geçen sene düşüğüm olunca söylemeye korkuyorum Allah korusun birşey olmasında.. Ama çok hevesli benimki hep dua ederdi zaten kardeşim olsun diye

bişey olcak korkusu benı yıyıp bıtırıyo..... 3 kes bebek kaybetmıs bırı olarak yuregım agzımda gezıyorum ama ıcımı rahatlatan bana gore tabı dıerlerınde mıde bulantım vs hamılelık belırtılerım cok olmamıstı bunda cok fenayım... o benı bıraz rahatlatıyo. Rabbım yardımcımız olsun. yarın gıdıcem ınsallah kalp atıslarını da rahatlıkla duyarım daha once baslamıs dedı ama duyamadık cıhazdan dolayı. bol bol dua edelım arkadaslar. kasım da bebıslerımızın dogum hıkayelerını konusalım ınsallahhhhhh

Aynen valla Rabbim bebeklerimizi korusun

Anladim canim

Bnde polip aneliyati oldum acaba lekelenmem gene polipler ciktida ondan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…