2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Beta HCG testi neden istiyor ki ? Benim 6 gündür kanamam var tek yapmamız gereken dinlenmek ve bol bol su içmek ayaklarını yukarı kaldırıp dinlen tatlım ve mümkün olduğunca kalkma
biz tekirdağ dayız doktorum istda haftaiçi çalıştığım için değere göre gelirsin dedi lekelenme kaldı o da bitti çok şükür inşallah sorunsuz tamamlarız hepimiz :)

Aynen cnm.Büyük ihtimal eşim de yanımda olmaz onun için de derim.inşallah da cekeblrm.çok güzel bi hatıra bence de

Aynen cnm.inşallah hepimizn bebeisleri sağlıklı sağlıklı gelişir.kalp atışları tekme atislrni dinleriz :)

Canım aramızda 1 gün var sadece ve bende henüz ne kese ne bebek gördüm ne de pıt pıt duydum Çarşamba günü gidicem kontrole Hakkı'mızda hayırlısı olsun inşallah sen kontrole gittin mi hiç
Ben 4+5 gunluk iken dr gitmistim keseyi gormustu vajinal muayenede istmedim ultrasondanda bebegi gorememisti. Haftaya tekrar gidip kalp atislarini duymak istiyorum kismet olursa.

anladım canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için normalde doktorumdan çok memnunum herşeyi detaylı anlatır kullanacağım ilaçlarda bile etkilerini söyler en detayına kadar ama işte insan anne duygusunu bir kere tadınca her şeyden nem kapıyor.. Rabbim bebişlerimizi sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin

biz tekirdağ dayız doktorum istda haftaiçi çalıştığım için değere göre gelirsin dedi lekelenme kaldı o da bitti çok şükür inşallah sorunsuz tamamlarız hepimiz :)
Anladım tatlım lekelenmeler USG den takip ediliyor aman dikkat et beta hcg testi kese ve bebek kalp atışından sonra önemli olmuyor

Rica ederim canım sen sıkma canını dua edelim ki rahim içi kanamamiz yok çok şükür

biz daha görmedik çok heycanlı.. siz kaçıncı hftada kese ve kalp atışı gördünüz
6+4'te gittik doktor duyabiliriz dedi ama duyamadı detaylı ultrasyona girdim alttan muayenede anca duyabildi detaylı ultrasyonda bile 6+4'te göbekten bakınca duyamadık....

7+5te duyduk kalp atışını duyamazsanız korkmayın doktor bizden detaylı isteyince çok korkmuştuk detaylıya bir gir sonra konuşuruz demişti... Çok şükür duymuştuk ama

Rica ederim canım sen sıkma canını dua edelim ki rahim içi kanamamiz yok çok şükür
Çok şükür canım ne hastalıklar var rahimi perde olanlar çift rahimli olanlar çikolata kisti olanlar benim o arkdaşımın rahiminde perde var işte iç kanamasını dikkat etmişler yumurtalığı baya bir büyümüş hamile olduğu halde çatlayacak gibi duruyor... çok şaşırmıştım hatta gebelikte yumurtalık büyür mü diye

Bende bi sorun yok canım ama sen olabildiğince yat dinlen. Yaşayan arkadaşlar oldu burda. Alan yardımcınız olsun.

İçinde et olanı yasak canım benim dediğim sahte çiğ köfte :) tamam onu geçelim bol sebzeli kısır olsun :) ohh olsa da yesek :)))

Gözün aydın canım.maşallah bebişine. Tek olsun sağlıklı olsun. Allah sana bağışlasın. Hareket ediyormuydu bebiş ultrasonda. Ben bazen bebişi hissediyorum 3_4 gündür o yüzden merak ediyorum seninle günlerimiz aynı o yüzden sordum.

Evet ya neler var ve farkindaysan günümüz hamileliklerinde hep kanamalar hep farklı sorunlar. Tamamen beslenme ile ilgili artık herseyden yapay hormonlar ve yiyeceklerin yapısı ile oynanıyor Allah yardımcımız olsun ki sadece rahim dışı kanamamiz var buna da şükür napalım

Canım çekti kızlar yapmayın bunu bana hamur işlerini okadar sevmem ama sahte çiğ köfte ve mercimekli kısır bol yeşillikli offff neyse kapatalım konuyu

Aynen ne tatlı ne hamurisi pek sevmem. Ama nasıl canım çekti kısır yaa :) ay keşke evde olsaydım kesin yapardım yerdim ohh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…