2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar herkes 7.haftasında mide bulantısından bahsediyor benim gibi 7.haftada olup midesi bulanmayan var mı :KK9:Birde tatlı aşeren

Ben ben ben :) 7 +1 sekizinci haftayı dolduruyorum yani ama tık yok :) ne bulantı ne başka birşey :)
Tatlı da bi kere istedi canım başka da birşey istemedi :)

Hayırlı sabahlar arkadaşlar Bugün de hamd olsun Miniğimi gördüm pit pitlari tekrardan dinledim. Doktor 1 tane bebis gördü diğeri her neyse kaybolmuş. Minigim ilk bir hafta geriden geliyordu arada ki fark 3 güne inmis. 8+3 günlük çıktı boyu 18.6 mm. Dün geceden beri kabuslar gördüm resmen ya kalp atışları durduysa ya beni biraktiysa diye hamdolsun iyiymiş minnakım. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın acılarını göstermesin ınş

Canım senin yaşadığın şeyi ben de çok kez duydum. Erken gebelik tesbitlerinde iki bebek görülüp sonra biri kendiliğinden yok oluyormuş. Gebeligini gec farkedenler de bunu yaşayabiliyor ama farkedilmiyor. Olsun hayırlısıyla biri bari doğsun da sağlıklı sıhhatli inşallah. :)

Gunaydin kizlar. Kahvtinizi nasil yapiyorsunuz. Ben 1 e 2ye kadar yiyemiyorum. Midem bulaniyor.

Canım ben ise giderken yapıyorum 7.30-8:00 gibi ama bu ara öksürük dolayısıyla sabah sıcak süt içiyorum uyanınca, o da istahimi kapatıyor kahvaltıyi 10:30 gibi ancak yapıyorum. Dün de çok az bulantı vardı kraker yedim yine bu saatlerde yaptım kahvaltiyi.

İçinde et olanı yasak canım benim dediğim sahte çiğ köfte :) tamam onu geçelim bol sebzeli kısır olsun :) ohh olsa da yesek :)))

Ayy sorma yemeyin sakin bagirsaklrnz da şişer Allah korusun :KK70: :KK70: :KK70: Ben bi kere yedim de yine fena oldum.ayy ben bu aralar o kadar kötüyüm ki.Ne yesem beni rahatsız edio yaa.önceden mide rahatszlgmda yok yani olsa naapardm bilmiyrm.Şuan ne ne meyve ne bişey hiçbişey yiyemiyrm korkudan :KK43:

Günaydın kızlar doktora gittik ultrasona göre 6+2 çıktı kalp atışlarını gördük ve duyduk midem çok bulanıyor ve baş dönmem çok var doktorda hiç bişey zorlama ama günde iki üç soda iç mineral al halsizliğini giderir Hemde su içemediğin için dengelersin doktor bu kadar kusup su içemiyorsun ama bebeğin kesesi çok iyi Dedi doktorum hep moralimi yükseltir zaten haftaya perşembe gel Dedi akşama randevu aldım bir aksilik olmadan Onuda atlatırız bakalım çok Mutlu oldum bir de önlem için benim ilk gebeliğim kürtajla sonlanmıştı aspirin verdi birde düzenli yemediğim için b12 takviyesi Hemde folik asit bir hap yazı daha almadı akşam eşim getirecek....

Gözün aydın canım.maşallah bebişine. Tek olsun sağlıklı olsun. Allah sana bağışlasın. Hareket ediyormuydu bebiş ultrasonda. Ben bazen bebişi hissediyorum 3_4 gündür o yüzden merak ediyorum seninle günlerimiz aynı o yüzden sordum.
Canim kndi doktoruma gitmedim devlete gittim o da ultrason ekranini sadece kendisi goruyor bi sey sordum dogru duzgun cevap bile vermiyor. Istanbul da ne zaman devlet hastanesine gittimse doktorlar Cok ilgisiz. Allah dusurmesin

Ayy sorma yemeyin sakin bagirsaklrnz da şişer Allah korusun :KK70: :KK70: :KK70: Ben bi kere yedim de yine fena oldum.ayy ben bu aralar o kadar kötüyüm ki.Ne yesem beni rahatsız edio yaa.önceden mide rahatszlgmda yok yani olsa naapardm bilmiyrm.Şuan ne ne meyve ne bişey hiçbişey yiyemiyrm korkudan :KK43:

Töövbe tövbee sismeyelim.kız iyiyiz biz böyle. :)) benim pek sorun yok canım yemekte ama istahsizlik var biraz. Eskiden sevdiğim şeyler bile cazibesini yitirdi. Meyve çok severdim elma filan sevmez oldum bebek için zorla yiyorum denebilir.

Canım senin yaşadığın şeyi ben de çok kez duydum. Erken gebelik tesbitlerinde iki bebek görülüp sonra biri kendiliğinden yok oluyormuş. Gebeligini gec farkedenler de bunu yaşayabiliyor ama farkedilmiyor. Olsun hayırlısıyla biri bari doğsun da sağlıklı sıhhatli inşallah. :)
Aynen canim bi tane olsun saglikli olsun. Hayirlisi kucagimiza alalim da

Doktordan yeni çıktım kızlar bebk kalp atışı çok az Dedi normalde duyulması lazm sanki kalbi dün oluşmuş Dedi; ama geçen ptesi başka doktr kalp atışı başlamış Demişti çok çok üğzldm kızlar 3 gün sonra gel Dedi umudum hiç kalmadı.. :KK43::KK42:

Ben ben ben :) 7 +1 sekizinci haftayı dolduruyorum yani ama tık yok :) ne bulantı ne başka birşey :)
Tatlı da bi kere istedi canım başka da birşey istemedi :)
Ay yanlız değilim yupppiiii :KK48: Sadece tiksinme oldu ama şükür ne mide bulantısı ne başka bişe tatlı da fena istiyorum aklım fikrim tatlı da

Ay yanlız değilim yupppiiii :KK48: Sadece tiksinme oldu ama şükür ne mide bulantısı ne başka bişe tatlı da fena istiyorum aklım fikrim tatlı da
deme öyle deme canım sonra nazar değiyo bak :KK70: ben de öyle iyiyim iyiyim herkes bulanıyo ben çok iyiyim diyodum, şimdi perişanım:KK57: durup durup kendine maşallah de :) :nazar:

X