2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Geldim doktordan bebeğimin kalp atışları durmuş.Çok üzgünüm ama elimden gelen bişey yok .Yine kürtaj kalp atışını duydum deyip sevinemiyosun bile sonradan durabiliyo işte.Allah hepinizin hamileliklerini sorunsuz tamamlayıp kucağınıza almayı nasip etsin

Çok üzüldüm. İnşallah kısa zamanda yeniden hamile kalır bebeğine kavuşursun

Ya Kıyamam sana :-) Ilık suyun içine bal koyup içmeyi dene hem rahat tuvalete gitmen sağlıyor hemde mide kasilmalarini rahatlatiyor

Ayy çok sağol cnm ya.Yani tuvalete çıkmak istedgmde rahat cikiorm da bu mide ağrısı beni mahvedio.tansiyonum düşük gibi içim kalkık gibi çok fenayım.inşallah iyi gelir ballı su:KK15:

Kızlarr hamilelikte agiz yarası olan var mı. Bende çok garıp şekilde dilimde yara var cok acıtan bı yara degıldı baktım aynadan beyaz bayaz. Damagımda da kabarma var sanki sıcak birsey içersinde hem acı hem kabarma olur ya öyle. Bu ağız yarası hamıleıkte olabılıyor muş. Sizde de var mı merak ettim.
Can'ım benim de sürekli çıkar ağız yaraları yani aft ama oğlumun hamileliğinde hiç çıkmadı ben bunu hamileyken içtiğim vitaminlere bağladım sen folik asit alıyorsundur mutlaka ama daha kapsamlı bir ilaç kullan yani içinde mutlaka b vitamini olsun kullandığım sürece hiç çıkmadı..

kızlar günaydın bir şey sormak istiyorum içerden kanaması olan var mı doktor ultrasona çekti mi sizde, bir arkadaşımın özellikle çekmiş bende çekmedi de sadece söyledi ve ultrasonda gösterdi ama çıktı almadı bebeğe odaklandı
sizdede çekti mi acaba doktor kanama bölgesini ?

kızlar günaydın bir şey sormak istiyorum içerden kanaması olan var mı doktor ultrasona çekti mi sizde, bir arkadaşımın özellikle çekmiş bende çekmedi de sadece söyledi ve ultrasonda gösterdi ama çıktı almadı bebeğe odaklandı
sizdede çekti mi acaba doktor kanama bölgesini ?
Bende 6 gündür kanama var doktor önce kanama rahim içinde mi ona baktı, benim kanama rahim içinde değil vajinal kanama. Doktorun kanama rahim içinde mi dedi nereden çekti kanamayi ?

Bende 6 gündür kanama var doktor önce kanama rahim içinde mi ona baktı, benim kanama rahim içinde değil vajinal kanama. Doktorun kanama rahim içinde mi dedi nereden çekti kanamayi ?
benim çekmedi işte arkadaşımın çekmiş bende düşündüm acaba neden benim çekmedi benim de rahim içinde değil rahimin arka tarfında ama dışarı çıkmıyor içerde sadece, fakat azalma olmuş kanamada dedi bende miyom var iyi huylu o kanama yapıyor dedi. Progestan kullanıyorum kanamayı kesmesi için sizin ultrason var mı eliniz de onu merak ediyorum doktor kanamayı çekti mi yoksa bebeği mi yoğunlaştı ? Benim doktorum hep kesemi çekti çok önemli görmedi sanırım

Cnm hiç bilmiyrm öyle bişey duymadm açıkçası.21 mm olunca bebek görülüo diolar ama bebek gorunmeden önce kalp atışı duyuluo mu bilmiorm.benm en son 11.5 mmydi cuma günü.Çarşamba gel dinleyelim dedi bakalım inşallah.
Can'ım çok şükür keseyi gördük 7.2 mm di boyutu doktor 20 mm i geçerse duyulur dedi günde bir mm büyüyormuş inşallah senin de duyulur kalp atışları.. Bana doktor hafta söylemedi o belli olmaz dedi kese boyutunun büyüyüp büyümemesi önemli dedi

Kısslar size utanarak bişey sorcm.kabızlık tuvalete bikaç gün cikamama mi yoksa afedersnz tuvalette zorlanma mi.
Bikaç gündür zeytinyağı icemiyrm.gerçi dogruduzgun bişey de yiyememstm annem gelene kadar ama.Kaç günde bir tuvalete cikarm hiç takip etmem.tuvalette de zorlanmiyrm.ondan kabız değilimdr Die yorum yapiyrm ama bu karın mide garip ağrım kabizliktan gazdan olablr mi acaba
Kayısı kurusu yiyip üstüne 2 bardak su iç Canım. Çok etkili:KK45:

Hayırlı sabahlar arkadaşlar Bugün de hamd olsun Miniğimi gördüm pit pitlari tekrardan dinledim. Doktor 1 tane bebis gördü diğeri her neyse kaybolmuş. Minigim ilk bir hafta geriden geliyordu arada ki fark 3 güne inmis. 8+3 günlük çıktı boyu 18.6 mm. Dün geceden beri kabuslar gördüm resmen ya kalp atışları durduysa ya beni biraktiysa diye hamdolsun iyiymiş minnakım. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın acılarını göstermesin ınş

Son düzenleme:
Uuuuv gorulmesi cok normal

İnsallah canim.dediklerini yapiyrum pihtilasmayi nasil ogrendin dr a gtmeden anlasilir mi
Can'ım benim ilk hamileliğimden 7 yaşında oğlum var geçen sene 2 düşük yapınca tıp fakültesinde pıhtılaşma testi yaptırdım ve çıktı.. Coraspirin ve hergün iğne yapıyorum kendime.. Bu testler hamile kalmadan yapılıyor ancak bazı doktorlar düşük geçmişin varsa pıhtılaşma ihtimaline karşı iğne başlıyorlar..

benim çekmedi işte arkadaşımın çekmiş bende düşündüm acaba neden benim çekmedi benim de rahim içinde değil rahimin arka tarfında ama dışarı çıkmıyor içerde sadece, fakat azalma olmuş kanamada dedi bende miyom var iyi huylu o kanama yapıyor dedi. Progestan kullanıyorum kanamayı kesmesi için sizin ultrason var mı eliniz de onu merak ediyorum doktor kanamayı çekti mi yoksa bebeği mi yoğunlaştı ? Benim doktorum hep kesemi çekti çok önemli görmedi sanırım
Benimde bebeğe odaklandı kanama rahim içinde olmadığı için bebeğe odaklandı. Rahim içinde değilse çekmesine gerek yok endişelenme bence tatlım. Bende de keseyi çekti çünkü kanamalar kesenin küçülmesine sebep oluyormuş o yüzden hep keseye ve bebege odaklandı

Hayırlı sabahlar arkadaşlar Bugün de hamd olsun Miniğimi gördüm pit pitlari tekrardan dinledim. Doktor 1 tane bebis gördü diğeri her neyse kaybolmuş. Minigim ilk bir hafta geriden geliyordu arada ki fark 3 güne inmis. 8+3 günlük çıktı. Dün geceden beri kabuslar gördüm resmen ya kalp atışları durduysa ya beni biraktiysa diye hamdolsun iyiymiş minnakım. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın acılarını göstermesin ınş
Allah bizlerede
Hayırlı sabahlar arkadaşlar Bugün de hamd olsun Miniğimi gördüm pit pitlari tekrardan dinledim. Doktor 1 tane bebis gördü diğeri her neyse kaybolmuş. Minigim ilk bir hafta geriden geliyordu arada ki fark 3 güne inmis. 8+3 günlük çıktı boyu 18.6 mm. Dün geceden beri kabuslar gördüm resmen ya kalp atışları durduysa ya beni biraktiysa diye hamdolsun iyiymiş minnakım. Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın acılarını göstermesin ınş
Aminnnn hepimiz sağ salim alalım kucagimiza

Canım ben daha gebeligi öğrenmeden başlamıştı kabızlık. Bol sıvı tüketimi, zeytinyağı, salata, çiğ köfte (özellikle acılı), bakliyatlar, ve bilimum bol acılı yiyecekler. Bunlar çare oldu artık yaşamıyorum o sorunu. Mide gazını çok yaşamıyorum ama bağırsak gazi çok bende, kabız olunca çok çok artıyor ,düzene girince yok oluyor. Ve mide ya da bagirsakta cikarilmayan gazdan hastanelik olan bile gördüm. O kadar ağır hale gelebiliyor. Kramp.yasaman filan çok normal yani.

Cnm açıkçası kabız oldgmu dusunmuyrm tuvalette zorlanmiorm çıkmak istedgmde rahat cikablryrm ama bu ağrılar dan acaba anlamyrm da içimde mi var tuvalete çıkma istegmi gelmio dedim.Bu sabah ciktm ama gayette rahattım.tövbe yarabbim :KK70: ne biliim ya çok halsizim çok garibim.Bu arada çiğköfte hamilelikte yasak cnm.doktorum ilk gün söylemişti.habern olsn :KK66:

X