2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayırlı uğurlu olsun.

Bilmiyoruz hiç birimiz galiba. İleri hafta hamilelerine sormak lazım. Benim kızımda yoktu şeker yüklemesi. Bir şey de çıkmadı çok şükür.
gozun aydin olsun canim kalp atisi 150 alti ise erkek ustu ise kiz diye okumustum ne kadar dogru tartisilir rabbim gonlumuze gore versin insallah saglikla alalim kucagimiza cumlemiz

gozun aydin olsun canim kalp atisi 150 alti ise erkek ustu ise kiz diye okumustum ne kadar dogru tartisilir rabbim gonlumuze gore versin insallah saglikla alalim kucagimiza cumlemiz
Bende test edelim o zaman. 138 olduğuna göre erkek olması lazım. 4/5 haftaya belli olur. Kalp atışı duyan arkadaşlar sizde kaç çıktı? Sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez bana.

Kızlar doktor gebelikte tsh bir miktar yükselebilir dedi çok üstünde durmadı endokrine yönlendirdi. Tekrar kan verdim perşembe terar gidicem ultrasona gircem inşallah

Çok üzüldüm. Kaçıncı haftadaydın? Allah yardımcın olsun.

Cok uzuldum gonlunden geceni hayirli zamanda hayirli sekilde versin Rabbim. bnmde sıkıntılı geciyor.bakalim.sonum nolcak

Nasıl anladın bir sorun olduğunu?
Progestan coraspin kullanıyordum.iki düşüğüm olmuştu öncesinde onlarda bir damla kanla hastaneye gidip sonlandığini öğrenmiştim.bundada gece pembe akıntı geldi progestanı içtim durdu sabah kahverengi akıntım oldu ama yoğun bişey yoktu oyüzden ümidini yitirmemiştim.ama doktor kalp atışları durmuş dedi kanamam başlamadı henüz.

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun kelimeler kifayetsiz kalıyor bu durumda Allâh en yakın zamanda kucağını mucizesiyle doldursun inşallah. Hepimiz pamuk ipliğine bağlıyız Allâh hepimizin yavrusunu sağ.salim bağışlasın.

rabbim acini unutturacak baska aci vermesin insallah tekrar saglikki gebelik nasip etsin rabbim kucaginada almayi rabbim nasip etsin

Çok üzüldüm. Aynı şeyleri yaşamış biri olarak çok üzüldüm Rabbim insallah tez zamanda sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip eder. Bende o kadar çok korkuyorum ki yeniden aynı şeyleri yasamaktan. Rabbim hepimizin bebeklerine sağlık versin bizlere bağışlasın

yarinmi randevun bende yarin gidecem hayirli haberler getirelim cumlemiz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…