2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İnşallah cnm ya Allah razı olsun.Bu günleri Biz hep böyle heyecanla bekliicez herhalde.İnşallah hepimiz güzel haberlerle gelirz her zaman
Ümidim şu ki tehlikeli günleri hayırlısıyla atlatmak sonra cinsiyet alışveriş doğum heyecanı geçip gidicek buna inanıyorum hepimiz sağlıkla kavuşcaz bebişleri.

Canım maşallah sana allah tamamına erdirsin. Ama her doktor folik asit verir hatta hamile kalmadan. Folik asit bebeğin omuriliğinin kapanmasına yardım eder bence başka doktorada görün folik asit al canım.
benimde aklıma takıldı o yüzden sizinle paylaşmak istedim herhangi bir ölçüsü varmı canım senin kullandığından falan önerebilirmisin ha birde sakın yanlış anlama canım doktorumu araştırmıştım alanında iyi bir doktordu hani güvenerek gidiyordum ama dediğin gibi hiç bişeye gerek yok gayet iyi görünüyorsunuz diyince sizinde fikrinizi almak istedim

hemen başlamam gerekirse yardımcı olmanı isterim canım mg falan nasıl kullanıyorsunuz benim ilk hamilelil kusura bakmayın acemiyim bu konularda

Canlar... Ya ben hapsurdum ve ksrnima bicak saplar vibi bi agri girdi ara ara bissettiriyo tekrar bisi olmaz dimo:s

Cnm kalp atislrni duymana çok sevndm İnşallah hep böyle güzel haberlr verirz birbirimze.ama folikasit mevzusuna bende biraz takıldım.vücutta depolanabilen bi vitamin olmadığı için sürekli kullanılmasnn da bi zararı yok Die biliodm.Eğer öyleyse nasıl senin ihtiyacn yok diebilio.Bi de vücuttaki folikasit miktarını ölçen bi kan değeri mi var.kimyasal yasdgm dönemde gittiğim doktor yeşillik bol yiyosan ek folikasit kullanmana gerek yok demişti ama beni tatmin etmemsti tabi.kullanmstm.şuan gittigm doktorum da tabiki hamileyim ama hem folikasit kullanmami hemde bol yeşillik yememi tavsiye edio.doktorlar da garip.Bence sende biraz araştır.Benm kafam biraz takıldı ama tabiki senin için rahatsa sen bilirsn

seninde dediğin gibi canım folik asit kısmına bende takıldım o yüzden sormak istedim bunu kullanmak mutlaka şart olan bişeyse tabiki kullanırım hatta yarın eczaneden alırım ama ne kullanacağımı bilmiyorum az önce burdan bir arkadaşıma daha sordum yardımcı olursanız sevinirim ve güzel duaların için teşekkür ederim canım benim

Canım genelde folbiol kullanıyorlar ama benim doktorum folidoce daha iyi dedi 400 mg folik asit +b12 vitamini. Hiç bir zararı olmaz hemen istediğini al başla. Günde bir tane tok

ebyar Ikra meyra The_new hayırlı haberlerinizi bekliyorum inşallah. Bende cmts günü iple çekiyorum.
amin canim.rabbim saglikli haberler verdiymeyi nasip etsin cumlemize ben gecen hafta randevuma gidemedim acile gidince kaldi yarin net ogrenirim insallah saglikla kalin cumleniz

Canım genelde folbiol kullanıyorlar ama benim doktorum folidoce daha iyi dedi 400 mg folik asit +b12 vitamini. Hiç bir zararı olmaz hemen istediğini al başla. Günde bir tane tok
tamam canım bir sıkıntı olmaz sanırım inş başlayım yarın teşekkür ediyorum

Ümidim şu ki tehlikeli günleri hayırlısıyla atlatmak sonra cinsiyet alışveriş doğum heyecanı geçip gidicek buna inanıyorum hepimiz sağlıkla kavuşcaz bebişleri.

Aynen cnm ya bende o alışveriş günlerini dört gözle bekliorm.12.haftada cinsiyet tahminlerine baslioms doktorlar.İnşallah hayirlsyla görelim o günleri de

folbiol yeterli canim bu arada gozun aydin rabbim tamamina erdirsin insallah

Kızlar bugün kalp atışını gördük; )) Rabbim bu mucizesi isteyen herkese göstersin şükürler olsun))
gozun aydin canim.rabbim tamamina erdirsin kac haftalik usg gore sata gore kac haftalik canim

Cnm benmde yeşillik yiyosan gerek yok diyen doktorum baya iyi bi doktordu acil durum Die beni sıkıştırmışlardi yani o zaman.şuan gittiğim doktoru da çok tavsiye eden var.o sekilde gitmeye başladım şuana kadar da memnunum da inşallah böyle gider.folikasit olarak da folbiol kullaniodm ben ekstra olarak iyot takviyesi de aliodm.ayrı ayrı haplar.Yeni doktorum folio yu tavsiye etti.içerisinde ekstra iyot ve b12 takviyesi de var.benmde kolayima geldi.hamilelik de günlük olarak alınması gereken folikasit miktarı 400 mg cnm.genelde bu kullandgmz ekstra takviyeli haplarda da bu miktarda var.b12 de folikasitin vücutta daha uzun kalablmesi için gerekioms Die duymustm.iyot da bebeğin.beyin ve zeka gelişimi için faydalyms.ben hasimato hastası oldgm için vermis olablrlr onu bilemiicm ama.

Arkadaslar bu ikili tarama testi cok mu sart ya ben yaptrmak istemiorum ccgun biseyi cikarsa 9 ay gecermi ya bide davm sendromlu dienlerin bebekleri hep saglikli dgmus kendimi bostan yere nie uzeyim

gerçekten cok sagolun arkadaşlar iyiki sormuşum ve iyiki varsınız yardımcı oluyorsunuz yarın tekrar soracağım doktoruma ama ilk işim ilacımı alıp başlamak olacak ne olursa olsun

Cok col gecmiş olsun rabbım tez zamanda en saglıklı bebişler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…