2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende De aynı sorun var doktor rahim genişleyip yukarı doğru çıktığı için ağrı yapar dedi oyüzden korkmana gerek yok canım

Canım öyle bir sorunum yok ama bence doktora sormalisin daha çok yeniyken böyle olursa ilerleyen zamanlarda zor durumda kalabilir sın. Usutmus de olabilir sin kendini sıcak tutmaya bak :)
Surekli yattigim icin usutmemisimdir :) yarin doktora gidecegim zaten sabah bi sorayim her seyim bi acayip :)

Surekli yattigim icin usutmemisimdir :) yarin doktora gidecegim zaten sabah bi sorayim her seyim bi acayip :)
Bende sürekli yatıyorum ama hep donuyorum çalışanlara Allah yardım etsin çok zor sor bakalım kötü birşey olduğunu sanmıyorum ama için rahat olur en azından :)

Canim cay kahve zaten aram yoktu simdi hic icmiyorum. Ama et tavuk balik bende tiksindim hele esim evde yapinca o gun hic yemek yiyeniyorum kokusuna. Ama zorlada olsa bir parca yemek gerekiyor.

Canim cay kahve zaten aram yoktu simdi hic icmiyorum. Ama et tavuk balik bende tiksindim hele esim evde yapinca o gun hic yemek yiyeniyorum kokusuna. Ama zorlada olsa bir parca yemek gerekiyor.
Evet yemek gerekiyor yumurta için doktor burnunu tikayip yiyeceksin dedi ama yok vicdan azabı çekiyorum bebeği proteinden mahrum bırakıyorum diye ama yiyemiyorum. Yine kırmızı et biraz yiyorum ama balık tavuk yumurta yiyemiyorum.

Doktorun sakincali degil dediyse tabi yuruyebilirsin ben henuz bebegmi goremedm oyuzden dktrda bisey demedi bende yuruys yapmak istiorum ama

Kizlar sizde de idrar kaçırma sorunu var mi hic tutmuyorum gelince hemen tuvalete gidiyorum ama gidene kadar farketmede bi damla da olsa kacirmis oluyorum son aylarda oluyomus da simdi neden oluyo ki
Bende kaçırma yokta canım sıkışıyorum ve sıkışınca rahatsızlık hissediyorum baskı hissediyorum sanki çok değişik hemen gitmem gerekiyor

Bende kaçırma yokta canım sıkışıyorum ve sıkışınca rahatsızlık hissediyorum baskı hissediyorum sanki çok değişik hemen gitmem gerekiyor
Aynen canim bi anda geliyo hemen kalkiyorum ondan da olabilir yine de soracagim doktora rahim buyudukce mesaneye baski yapiyo ya biraz da ondan sanirim

Canım doktorundan utanma merak ettiğin be varsa sor. Kim bilir neden dedi??? Benim hamileliğimin 6. Ayında ilişkiden sonra az bi kananmam olunca gittim doktora. İlişkiden sonra az bi kanamam oldu dedim. 1 ay yaramazlıkyapmak yok o zaman size demişti

Canım zorlama bu kadar kendini bence. Protein oranı yüksek bakşa gıdalar tüketsen. İleriki aylarda bu ilk zamanlardaki tiksinmeler geçiyor zaten.

Hayirli pazarlar sumur lekelenmelerim kalmadi lekelenmesi olan arkadaslar hic stres yapmayin bana doktorum dusuk tehliken var dedi orogestani iki katina cikardi ben yine de stres yaomamaya calistim baktim lekelenmem yok... Allah nasip edecekse her turlu edecek o melkleri bize bizim yapmamiz vereken o sureyi rahat gecirmek. O yuzden dikkat etmek biraz.

Bulantilarim cok fazla ama ne mutfaga girebiliyorum ne bise yiyebiliyorum yemeklerin adi bile gecince tiksiniyor midem bulaniyor.heryer kokuyor surekli ogurme halindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…