2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben iki doktora gidiyorum ikisi de Prof bir tanesi hemen acil başlanmalı dedi diğeri dış gebelik olabilir ya öyleyse neden başlıyacaz dedi bekleyip keseyi görüp öyle başlıcan dedi.. Benim iki kaybım olunca riske atmak istemedim başladım dediğin gibi göbek daha rahat ama ben yapamıyorum korkuyorum eşim yapıyor iğnemi
canım bende iğne kullanıyorum pıhtılaşma yok ama benimde 2 kaybım var riske atmamak için daha keseyi görmeden kanda belirleyince hemen iğneye başladık...koldan ve bacaktan cok canın yanıyo bnde hibor kullanıyorum hiborla celxan ın etken maddeleri farklıymış aklında olsun..eğer biraz kilon varsa kolunun veya bacağının cıvık kısımlarını seç yada en garantisi göbeğinin yağlı kısımlarına yap o zaman acımıyo..kendin yapmaya çalış kendin yaptıkça daha az canın yanıyo..

Hayirli pazarlar sumur lekelenmelerim kalmadi lekelenmesi olan arkadaslar hic stres yapmayin bana doktorum dusuk tehliken var dedi orogestani iki katina cikardi ben yine de stres yaomamaya calistim baktim lekelenmem yok... Allah nasip edecekse her turlu edecek o melkleri bize bizim yapmamiz vereken o sureyi rahat gecirmek. O yuzden dikkat etmek biraz.
Canim ayni seyi yasadim seninle cok sukur iki gundur benim de lekelenmem olmadi ama ben dus aldigimda mutlaka oluyo her gunde dus almaya alistim simdi korkuyorum sen boyle bi sey farkettin mi

kızlar merhaba benim geceleri rahimde kasılmalar oluyor uykudan uyanıyorum ve esnemek gerneşmek istiyorum bu kezde onu yapmayım diye kendimi kasıyorum sizde de oldu mu böyle kasılmalar.bir yerde okudum dr yazmış kasılmalar rahmi geniştir diye de size de sormak istedim yaşayan var mı bu durumu ve şimdiden gece 2 ya da 3 kere uyanıyorum
Canım valla o bende de oluyor önceden böyle gerinmezdim esnemezdim şimdi gece gündüz geçinmek geliyo yarıda kesiyorum karnım gerilince bende şaştım kendime böyle giderse gerine gerine doğurcaz:KK53::KK70::KK30:

canım bende iğne kullanıyorum pıhtılaşma yok ama benimde 2 kaybım var riske atmamak için daha keseyi görmeden kanda belirleyince hemen iğneye başladık...koldan ve bacaktan cok canın yanıyo bnde hibor kullanıyorum hiborla celxan ın etken maddeleri farklıymış aklında olsun..eğer biraz kilon varsa kolunun veya bacağının cıvık kısımlarını seç yada en garantisi göbeğinin yağlı kısımlarına yap o zaman acımıyo..kendin yapmaya çalış kendin yaptıkça daha az canın yanıyo..
Evet Can'ım clenax hiç böyle acımamıştı ama hibor mahvetti beni ben kilolu değilim oyüzden kollarım çok zayıf olunca çok acıyor 59 kilo 170 boyum var göbekten yapmıyorum çünkü morarıyor Çarşamba kontrolüm var ögün göbeğimde morluk olmasın diye kolumdan yapıyoruz aslında biraz cesaret toplasam yaparım ama kalp atışlarını duyana kadar yüreğim ağzımda sonra ben yaparım inşaallah... Teşekkür ederim cevabın için

Gunaydin canim. Burada ki cogu kisinin ilk hamileligi. Benim de ilk hamileligim. Doktora 6+3 haftalikken gittim vajinal ult. Kalp atisini duyduk. Onun disinda da nisanin 2. Haftasinda doktora gidecegim. Eminim ki cogu kisi burada bilincli degil herkes endiseli. O yuzden cogu sorumuzun yanitini alamiyoruz cunku kimse yanlis bilgilendirme yapmak istemez. Yemek konusunda da bende yazmistim sonra bir arkadas uyarmisti bende hakli bulup mesajimin silinmesini talep ettim mod.lardan ama silinmedi. Aniden yaziyruz ve sonra is isten gecmis oluyor.
Yok canım kesinlikle ben seni kastetmek için yazmadım, biliyorum benim ikinci olacak ama inan üzerinden çok geçince insan herşeyi unutuyor.. Haklısın ben geçen sene iki düşük yaşadım ve şuan garip duygular içindeyim acaba diyorum hep hamilemiyim.. Hani herşey evham belki ama insan ister istemez yapıyor inşaallah keyifle sohbetlerimiz devam eder tek dileğim bu çünkü daha kimselere söyleyemedik hamileliklerimizi çoğumuz burası da olmasa

Canim ayni seyi yasadim seninle cok sukur iki gundur benim de lekelenmem olmadi ama ben dus aldigimda mutlaka oluyo her gunde dus almaya alistim simdi korkuyorum sen boyle bi sey farkettin mi
Ben dus almaktan o kadar korkuyorum ki bi onceki dusugum de bi gun once bi saat dusta kalmistim.
Esaskiz43 Esaskiz43
Merhaba
Bulantılarınız hep mi yemek yapamayacak kadardı yoksa gittikçe mi şiddetlendi.
Mutlu günler dilerimm :KK66:
Gittikce siddetlendi.... Bi an once ucuncu ayimi bitirmek istyorum Allah in izniyle. Hamileligimin keyfini cikarmak istyorjm:)

kızlar merhaba benim geceleri rahimde kasılmalar oluyor uykudan uyanıyorum ve esnemek gerneşmek istiyorum bu kezde onu yapmayım diye kendimi kasıyorum sizde de oldu mu böyle kasılmalar.bir yerde okudum dr yazmış kasılmalar rahmi geniştir diye de size de sormak istedim yaşayan var mı bu durumu ve şimdiden gece 2 ya da 3 kere uyanıyorum

Bnde yasiyorum esnemeye calisiyorum sonra kendimi bazen dizginliyorum bazen uyku sersemi anlamiyorum

Hayirli pazarlar sumur lekelenmelerim kalmadi lekelenmesi olan arkadaslar hic stres yapmayin bana doktorum dusuk tehliken var dedi orogestani iki katina cikardi ben yine de stres yaomamaya calistim baktim lekelenmem yok... Allah nasip edecekse her turlu edecek o melkleri bize bizim yapmamiz vereken o sureyi rahat gecirmek. O yuzden dikkat etmek biraz.

Bi nebze icimi rahatlattin cok saol dinlendin.mi peki neler yaptin kac arti kacta oldu lekelenmen kac gun surdu

Canım kese boyunu hatırlamıyorum geçen hafta bebek görünmeyince onu da sormadim ama dun bebişim 9mm olmuş kalbimde pit pit duyduk sulfur doctor jersey normal dedi, ins sense hayirli haberle gelirsin canım

ben perşembe gittim bebgimin kalbi atmıyor dedi dr istersen kürtraj ol istersen düşmesini bekle dedi ben inanamadım şu an hala bekliyorum

Evet yemek gerekiyor yumurta için doktor burnunu tikayip yiyeceksin dedi ama yok :KK43: vicdan azabı çekiyorum bebeği proteinden mahrum bırakıyorum diye ama yiyemiyorum. Yine kırmızı et biraz yiyorum ama balık tavuk yumurta yiyemiyorum.

Kizlar bende yumurta hiç sevmem ama ilk hamileligimi ogrendgmde peynirli patatesli bi şekilde karistrp yemiştim.ama şu 1 hafta 10 gündür yediğim peynir ı bile düşününce içim karışıo.midem hemen ağrıo kazinio.doktora gittiğimde sordum yiyemiorm içim karisio bebeği etkiler. Mi Die.12.haftaya kadar normal dedi.Sorun yok dedi.sizde çok takmayın.12.haftadn sonra bebegmz yediklrmzdn etkilenioms.dua edelm de en yakın zamanda geçsin şu durum

X