2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım bende iğne kullanıyorum pıhtılaşma yok ama benimde 2 kaybım var riske atmamak için daha keseyi görmeden kanda belirleyince hemen iğneye başladık...koldan ve bacaktan cok canın yanıyo bnde hibor kullanıyorum hiborla celxan ın etken maddeleri farklıymış aklında olsun..eğer biraz kilon varsa kolunun veya bacağının cıvık kısımlarını seç yada en garantisi göbeğinin yağlı kısımlarına yap o zaman acımıyo..kendin yapmaya çalış kendin yaptıkça daha az canın yanıyo..

Canim ayni seyi yasadim seninle cok sukur iki gundur benim de lekelenmem olmadi ama ben dus aldigimda mutlaka oluyo her gunde dus almaya alistim simdi korkuyorum sen boyle bi sey farkettin mi

Canım valla o bende de oluyor önceden böyle gerinmezdim esnemezdim şimdi gece gündüz geçinmek geliyo yarıda kesiyorum karnım gerilince bende şaştım kendime böyle giderse gerine gerine doğurcaz

Evet Can'ım clenax hiç böyle acımamıştı ama hibor mahvetti beni ben kilolu değilim oyüzden kollarım çok zayıf olunca çok acıyor 59 kilo 170 boyum var göbekten yapmıyorum çünkü morarıyor Çarşamba kontrolüm var ögün göbeğimde morluk olmasın diye kolumdan yapıyoruz aslında biraz cesaret toplasam yaparım ama kalp atışlarını duyana kadar yüreğim ağzımda sonra ben yaparım inşaallah... Teşekkür ederim cevabın için

Yok canım kesinlikle ben seni kastetmek için yazmadım, biliyorum benim ikinci olacak ama inan üzerinden çok geçince insan herşeyi unutuyor.. Haklısın ben geçen sene iki düşük yaşadım ve şuan garip duygular içindeyim acaba diyorum hep hamilemiyim.. Hani herşey evham belki ama insan ister istemez yapıyor inşaallah keyifle sohbetlerimiz devam eder tek dileğim bu çünkü daha kimselere söyleyemedik hamileliklerimizi çoğumuz burası da olmasa

Canim ayni seyi yasadim seninle cok sukur iki gundur benim de lekelenmem olmadi ama ben dus aldigimda mutlaka oluyo her gunde dus almaya alistim simdi korkuyorum sen boyle bi sey farkettin mi
Ben dus almaktan o kadar korkuyorum ki bi onceki dusugum de bi gun once bi saat dusta kalmistim.
Esaskiz43
Merhaba
Bulantılarınız hep mi yemek yapamayacak kadardı yoksa gittikçe mi şiddetlendi.
Mutlu günler dilerimm
Gittikce siddetlendi.... Bi an once ucuncu ayimi bitirmek istyorum Allah in izniyle. Hamileligimin keyfini cikarmak istyorjm:)

Üzüldüm ama doktorun dediklerini yerine getirip dikkatli olursa sağlıkla tamamlarsın. Pozitif düşünelim hep, aklına kötü şeyler getirme. Doğduğu zaman da seni kalbimde büyüttüm ben dersin :)

Ay inşallah bakalım :)

Bnde yasiyorum esnemeye calisiyorum sonra kendimi bazen dizginliyorum bazen uyku sersemi anlamiyorum

Bi nebze icimi rahatlattin cok saol dinlendin.mi peki neler yaptin kac arti kacta oldu lekelenmen kac gun surdu

Canım kese boyunu hatırlamıyorum geçen hafta bebek görünmeyince onu da sormadim ama dun bebişim 9mm olmuş kalbimde pit pit duyduk sulfur doctor jersey normal dedi, ins sense hayirli haberle gelirsin canım

ben perşembe gittim bebgimin kalbi atmıyor dedi dr istersen kürtraj ol istersen düşmesini bekle dedi ben inanamadım şu an hala bekliyorum

Kizlar bende yumurta hiç sevmem ama ilk hamileligimi ogrendgmde peynirli patatesli bi şekilde karistrp yemiştim.ama şu 1 hafta 10 gündür yediğim peynir ı bile düşününce içim karışıo.midem hemen ağrıo kazinio.doktora gittiğimde sordum yiyemiorm içim karisio bebeği etkiler. Mi Die.12.haftaya kadar normal dedi.Sorun yok dedi.sizde çok takmayın.12.haftadn sonra bebegmz yediklrmzdn etkilenioms.dua edelm de en yakın zamanda geçsin şu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…