2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar biz dün ilk kez kontrole gittik kese görünmedi ama değerim yükselmiş yani kesin hamileyim haftaya cumartesi keseyı görmeye gideceğiz
Hayırlısı olsun canım :) bende yarın gitmeyi düşünüyorum ama görebilir miyim bilmiyorum. Beta HCG yaptırdın sanırım kaç çıktı değer acaba ??

bir sorun olduğunu zannetmiyorum canım tedbir amaçlı söylemiştir pazartesi günü gittiğimizde bize de söyledi bir süre karı koca olmayın die meleklerimiz iyi olsunda sıkıntı yok

Bebeğin tutunduğundan enin olmak istemiştir Can'ım. Endişe etme sakın. Tutunana kadar hassas dönemler.

İnşallah canım allah sağ salim doğmalarini nasip etsin bizlere de rahat huzurlu gebelikler nasip etsin ben şimdilik iyi gidiyorum ilk gebeligim gibi olur inşallah
Amin inşallah :) benimde 2. Şuan bir sorun yok çok şükür ama kese kalp atışı duysak daha rahat olacağız

Canim bize de yasak ama dusuk tehlikesi yuzunden daha yeni oldugu icin size de yapmayin demis olabilir onlem amacli

Kizlar sizde de idrar kaçırma sorunu var mi hic tutmuyorum gelince hemen tuvalete gidiyorum ama gidene kadar farketmede bi damla da olsa kacirmis oluyorum son aylarda oluyomus da simdi neden oluyo ki

Kizlar sizde de idrar kaçırma sorunu var mi hic tutmuyorum gelince hemen tuvalete gidiyorum ama gidene kadar farketmede bi damla da olsa kacirmis oluyorum son aylarda oluyomus da simdi neden oluyo ki
Canım öyle bir sorunum yok ama bence doktora sormalisin daha çok yeniyken böyle olursa ilerleyen zamanlarda zor durumda kalabilir sın. Usutmus de olabilir sin kendini sıcak tutmaya bak :)

Kızlar ben de çayı çok severdim ama tiksindim icemiyorum hic. Kahvede bazen.canım istiyor ama daha hiç icmedim hamileligimi ogrendigimden bu yana. Benim sıkıntım bir de et ve et ürünleriyle. Tavuk balık et... adını duyunca bile midem bulanıyor ha bir de yumurta.

kızlar merhaba benim geceleri rahimde kasılmalar oluyor uykudan uyanıyorum ve esnemek gerneşmek istiyorum bu kezde onu yapmayım diye kendimi kasıyorum sizde de oldu mu böyle kasılmalar.bir yerde okudum dr yazmış kasılmalar rahmi geniştir diye de size de sormak istedim yaşayan var mı bu durumu ve şimdiden gece 2 ya da 3 kere uyanıyorum

kasılmalar rahmi genişletir demiş dr.

Kızlar incir yiyin acaip etki ediyo günde 2_3 tane yiyin bol su için anında tuvalete çıkartıyo,kabızlık sorunu ortadan kalkıyo hem bebeğedd yararlı deneyin isterseniz

Seninle ayni durumdayim.sutlu kahve gibi akintim 2 gundur devam edio bnm ki de gecse bi kotu bisi mi acaba dusuk riski oluo mu drun ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…