2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Canim hayırlı olsun hoşgeldin ...

Ben 7 haftalikken gittim duyduk şükür sende duyarsin merak etme ama insanın elinde olmuyor :) sat 7 Şubat

Hoşbuldum canım teşekkürler. Evett çok sabırsızlanıyorum :) dün gördüğüm sadece kücük bi kesecik insan bebeği görüp kalp sesini duymak istiyo. İnsallah kucagınıza aldıgımız günleride görürüz canım
Canim hayırlı olsun hoşgeldin ...

Ben 7 haftalikken gittim duyduk şükür sende duyarsin merak etme ama insanın elinde olmuyor :) sat 7 Şubat
:)

Canım benim doktorum keseyi karından görmek için beta 5000 olmalı demişti
Çok erken gitme bence doktora sonra görülmüyor gereksiz yere geriliyor insan. Ben 5+6 da karından gördüm
Canım sata göre 4+3 ultrasondaki ölçüme göre 4+1 de keseyi gördük biz.

Meraba kızlar Nasılsıniz; brn progestanı sabah aağızdan alıyorum gece vajinal bugün misafrlşkteyz ağzımdan mı alsam ...

Lökosit enfeksiyon demek oluyor. Benim de yüksek çıktı canım. Monurol diye bi ilaç verdi suya karıştırıp içmem gerekiyor. Ama bir haftadır icrmedim. Uzun uyku çekeceğim zaman içmem lazım ki ilaç idrar torbasında daha süre kalsın. Ama şimdilik tam bir gece uykum yok. Bugün de öyle geçecek yarın gece içerim belki. Belirti olarak bende abartı olmayan sık idrara çıkma var ve çıkınca pek birşey yapmıyorum. Ondan dolayı test yapılmıştı .

Bi de bu monurol için doktor kana karışıp vücudu dolasmiyor direk idrar torbasina gidiyor. Bebeğe zararı olmaz dedi.

Son düzenleme:
İçin nasıl rahat hissediyorsa öyle yap canım başlayınca için daha rahatsa öyle en iyisi. Çünkü bana ilaç vermediklerinde içim içimi yedi en azından için rahat olur
Çok haklısın canım riske atmak istemiyorum diğer doktorumada bir yıldır gidiyorum ona da güveniyorum en iyisi yapmak o Zaman inşaallah hayırlısıyla alalım kucaklarımıza

Bende var canim ben clexan vuruluyorum ama koluma yapamiyorum cunku hemsireler yaparken yaptigim yeri sıkmamızı soyledi belki bu yuzden yanmistir

Bende var canim ben clexan vuruluyorum ama koluma yapamiyorum cunku hemsireler yaparken yaptigim yeri sıkmamızı soyledi belki bu yuzden yanmistir

Canım sıkma kesinlikle anlatimda bi yanlışlık oldu sanırım. Ben de ebeyim. Kendime değil ama başkalarına çok yapıyorum o iğneleri. Sıkmaktan kasti, yağlı bölgeyi iki parnaginla toplayıp o kısma iğneyi yapmak. Ama sikarsan olmaz anormal derecede canın yanar. Sadece iğne yerini belirlemek için o yağı topluyorsunuz, iğne batirinca bırakıyorsun, sonra yavaş yavaş ver iğneyi.

Malesef rahmim kalp şeklinde olduğu için riskli bir hamilelik geciriyorum
Gecmis olsun canim insallah sagsalim kucagimiza aliriz. Benim de riskli bi gebelik. Doktor olarak besiktas otajinemed ziya gunduz cebi Yi ve academic hospital da ertan beyi Tavsiye ederim ben ikisinr birdrn gidiyorum alanlarinda cok iyiler cok anlayislilar

Svartbabe Canım benim de rahmim aynı şekilde. Sana niye riskli dendi. Benim doktorum hsg de fark etmişti ve sorun olmaz kesinlikle dedi. Bebeğin nerde yerleşmiş onunla mi ilgili acaba sorun?

Sağol canım benim evet ismail beye gidiyorum cidden çok umut kırıcı konuştu ama ben evladımın benimle olduğunu ve olacağına inanıyorum Allah büyük hayırlısı olsun inşallah canım

Sağol canım benim evet ismail beye gidiyorum cidden çok umut kırıcı konuştu ama ben evladımın benimle olduğunu ve olacağına inanıyorum Allah büyük hayırlısı olsun inşallah canım

Bakma sen ona, herkesin degerleri günü gününe , eksiksiz, hatasız mi oluyor sanki. Aynı sat olan arkadaslarimla aramda usg de ve testlerde farklılık çıkıyor , bazen ben ileri oluyorum bazen onlar. Çok sinirlendim bak ısmail beye. Hiç anlamıyorlar bi kadın, ve bi gebe psikolojisi ne demek. Bu erkeklerin doktor olmayanları da anlamıyor ya bizi neyse :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…