2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
amin canım ya öyle walla ister istemez korkuyorum zor oldu geç buldum aşılamayla hamile kaldım çok şükür ama gözümüzle görmedik ya daha hep bi panik hali :) ikimizinde kontrolü ptesi inş iyi haberlerler geliriz :) :anneadayı::emir_bebek:

Aminnn canım benim korkma Allaha emanet hepside bol bol dua ederiz moral olarak iyi ol yorma kendini de hadi bakalım pazartesiyi iple cekiyorum inş güzel şeyler paylaşınız ogun:KK200::anneadayı:

A
Canım sıkma kesinlikle anlatimda bi yanlışlık oldu sanırım. Ben de ebeyim. Kendime değil ama başkalarına çok yapıyorum o iğneleri. Sıkmaktan kasti, yağlı bölgeyi iki parnaginla toplayıp o kısma iğneyi yapmak. Ama sikarsan olmaz anormal derecede canın yanar. Sadece iğne yerini belirlemek için o yağı topluyorsunuz, iğne batirinca bırakıyorsun, sonra yavaş yavaş ver iğneyi.
aynen eşimde dediğin gibi yapıyor bu gün biraz daha iyi geçti alışıyor herhalde bünye birde her gün aynı saatte vurmak şartmı bunu duymuştum bir yerden..

A

aynen eşimde dediğin gibi yapıyor bu gün biraz daha iyi geçti alışıyor herhalde bünye birde her gün aynı saatte vurmak şartmı bunu duymuştum bir yerden..

Kimi doktor önem veriyor kimisi önemli değil diyor. Benim düşüncem şu, evde ağrı kesici hap bile içerken saatlerini tutturmaya çalışıyoruz, o zaman aynı özeni diğer ilaçlara da göstermemiz lazım. Ne geç ne erken.

Svartbabe Svartbabe Canım benim de rahmim aynı şekilde. Sana niye riskli dendi. Benim doktorum hsg de fark etmişti ve sorun olmaz kesinlikle dedi. Bebeğin nerde yerleşmiş onunla mi ilgili acaba sorun?

Sağ tarafa yerleşmiş benim rahmimi görür görmez o şekilde söyledi. Gerçekten sorun olmaz mı ? Kendimi çok skyorm çünkü :KK43:

Canım sıkma kesinlikle anlatimda bi yanlışlık oldu sanırım. Ben de ebeyim. Kendime değil ama başkalarına çok yapıyorum o iğneleri. Sıkmaktan kasti, yağlı bölgeyi iki parnaginla toplayıp o kısma iğneyi yapmak. Ama sikarsan olmaz anormal derecede canın yanar. Sadece iğne yerini belirlemek için o yağı topluyorsunuz, iğne batirinca bırakıyorsun, sonra yavaş yavaş ver iğneyi.
Sıkmak derken toparlamaktan bahsediyodum tam kelimeyi bulamamisim canim :) kendim vurmuyorum saglik memurlarina vurduruyorum o yuzden icim cok rahat hic acitniyolar nokta kadar morluklar oluyo ama maalesef
sıkmaktan kastım o bölgeyı toplamak zaten canım ben kendım vurmuyorum zaten sağlık memuru arkadaşlarım vuruyor o konuda içim çok rahat teşekkür ederim yine de uyardıgın için canım benım :)

tatlı hamişler hepimizin hormonları çoşmuş durumda doğal olarak gereksiz alıngalıklar yapıyoruz en doğal da hakkımız:KK54: fakat şikayetlerimizi dah düzgün bir üslupla itham etmeden dile getirebiliriz diye düşünüyorum.az önce okuduğum bir mesaja ithafen yazıyorum bunu da.bu topiğe ilk yazanlardan biri benim yok , nick imi ilk ben almıştım başkalrı da almış benzer nickler,samimiyetsiz bir ortam gibi yazılar bence hoş değil.sonuçta genel bir topic.şahsen kasti olarak kimsenin yazmamazlık yaptığını sanmıyorum.maşallah topiğimiz hızlı ilerliyor gözden kaçırabiliyoruz.ben özellikle yaşamadığım ciddi konularda da yorum yapmamaya çalışıyorum yanlış birşey söyleme korkusundan dolayı. önümüzde uzun bir zaman vvar allahın izniyle.inşallah güzel paylaşımlar içinde olup birbirimizle sevincimizi ve sıkıntımızı paylaşırız.öpüyorum minnoşlarımızı:KK68:

Kizlar merhaba hazimsizlik durumunuz ne boyutta. Bende odem olustu resmen sisim. Duphalac onerdi doktorum.

Bende de aynı sorun. Sabahları kuru kayısı denedim fayda etmedi. Suya zeytinyag kattim o da pek yaramadı ama gaza çok iyi geliyor.. Normal hiç icemezdim şimdi sabah akşam yarım bardak sut içmeye başladım o biraz etki etti. Birde sebze yemeği yedigimde daha rahat oluyorum ..

Kizlar merhaba hazimsizlik durumunuz ne boyutta. Bende odem olustu resmen sisim. Duphalac onerdi doktorum.

Canım benim de ödem oluşmuştu. Hem de nasıl , bacaklarımda bastığım her yerde iz kalıyordu. Tuzu kestim ve bol su içtim şimdi gayet iyiyim. zamanında önlem.almazsak hem yuksek tansiyon olabilir hem de doğuma doğru anormal şişlik birikir. Hazimsizlik bende de var malesef. Pek çözüm bulamadım ona simdilik

Sağ tarafa yerleşmiş benim rahmimi görür görmez o şekilde söyledi. Gerçekten sorun olmaz mı ? Kendimi çok skyorm çünkü :KK43:

Yok canım benim hiçbirşey olmaz. O armut kadar rahim bin katına kadar büyüyor azıcık bi kalp cikintisi mi zarar verecek, orası da aynı şekilde esneyecek canım. Hiic korkma allahın izniyle hiçbirşey olmaz. Benim de tepeye yerleşmiş minik iyiyiz allaha şükür :)

Sıkmak derken toparlamaktan bahsediyodum tam kelimeyi bulamamisim canim :) kendim vurmuyorum saglik memurlarina vurduruyorum o yuzden icim cok rahat hic acitniyolar nokta kadar morluklar oluyo ama maalesef

sıkmaktan kastım o bölgeyı toplamak zaten canım ben kendım vurmuyorum zaten sağlık memuru arkadaşlarım vuruyor o konuda içim çok rahat teşekkür ederim yine de uyardıgın için canım benım :)

Morluğa pek çare yok ama allah yardimcimiz olsun canim

Yok canım benim hiçbirşey olmaz. O armut kadar rahim bin katına kadar büyüyor azıcık bi kalp cikintisi mi zarar verecek, orası da aynı şekilde esneyecek canım. Hiic korkma allahın izniyle hiçbirşey olmaz. Benim de tepeye yerleşmiş minik iyiyiz allaha şükür :)
Canım yukarı yerleşmesinin avantajları nedir? Yani aşağıya yerleşen bebekte düşük tehlikesi olabilir mi?

Hayrlj geceler bayanlar :KK66: bir sorum olacak bacaklarima ve kollarima hafif dokunmayla bile acio sebebni anlayamadm szce neden ?? Sizde de oluormu

Ay inşallah sağ salim alırız bebeklerimizi kucağımıza:KK200:

X