2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yanmam yok sık idrara çıkmada hamileligimi ilk.öğrendiğim zamanlarda çok fazlaydı ama su an normal. İdrar tahlili vermiştim ama henüz sonucu doktora gostermedim lokosit biraz yüksek çıkmış ondan olabilir mi ki?
Lökosit idrar yolu enfeksiyonu demek canım malesef geçmiş olsun ama korkma benim bi tanıdığım 8 aylıkken oldu ama hiçbir şey olmadı

sen ne asamadasın keseyi gördün mü tahlillerde kacti beta hcg
Canım benim doktorum keseyi karından görmek için beta 5000 olmalı demişti
Çok erken gitme bence doktora sonra görülmüyor gereksiz yere geriliyor insan. Ben 5+6 da karından gördüm

Canım benim doktorum keseyi karından görmek için beta 5000 olmalı demişti
Çok erken gitme bence doktora sonra görülmüyor gereksiz yere geriliyor insan. Ben 5+6 da karından gördüm

cnm bnm sütlü kahve akıntım oldu ondan gttik bgn yoksa persembe keseyi görmeye gtcez Allah nasip ederse o zamanda 5+1 olcak erken mi ki

cnm bnm sütlü kahve akıntım oldu ondan gttik bgn yoksa persembe keseyi görmeye gtcez Allah nasip ederse o zamanda 5+1 olcak erken mi ki
Doktor perşembe cagirmissa bir bildiği vardır canım insallah gorursun. Kahverengi akıntı ben dahil olmak üzere birçok arkadasimizda oldu korkma geçer ınş.

Doktor perşembe cagirmissa bir bildiği vardır canım insallah gorursun. Kahverengi akıntı ben dahil olmak üzere birçok arkadasimizda oldu korkma geçer ınş.

içimi ferahlattın nabtın peki yattın mı hafif ev işi yaptın mı maşallah tam 2 aylık ne güzel darısı başıma kasımın başı doğumu olanlarla sonunda olanlar arasında tam 1 ay farkedio aynı gruptayız ama

içimi ferahlattın nabtın peki yattın mı hafif ev işi yaptın mı maşallah tam 2 aylık ne güzel darısı başıma kasımın başı doğumu olanlarla sonunda olanlar arasında tam 1 ay farkedio aynı gruptayız ama
Canım 3 gün sürdü ben kpss ye hazırlanıyorum kursa gidiyorum derse gittim hamdolsun bir şey olmadı. Progestan kullandım 2 hafta tedbir amaçlı normal günlük hayatıma devam ettim. Doktor bana düşük riskin yok yerleşmeden dolayı olmuştur dedi düşük riski var dese hiç kalkmadan yatardım tabi ki

Bende var pıhtılaşma oksapar 4000 kullanıyorum. . Gobekten vuruyorum çok yakmiyor beni çok şükür hafif bi yanıyor 2 sn sürüyor. . Keseyi görmeden başladı doktorum bende bi tane kayıp car .. başlamak da riskli ama baslamamak daha riskli dedi kanaman olursa gemen fel dedi şükür keseyi gördük kanamasiz.. Çarşamba da kalp atışı için randevum var bakalım hayırlısı ..
Benimde randevum Çarşamba inşaallah bende görürüm keseyi ve kalp atışını şu günler çok stresli beklemek.. İnşaallah sağlıkla kucağımıza alırız... İnan ne yapacağımı bilemedim ama en iyisi başlamak diye düşündüm çünkü diğerinde doktor ve Prof başlayalım diyor diğeri başlamayalım ya dış gebeysen diyor dış gebelik bhcg artışından anlaşılmaz mı ki hani ne bileyim hep duyduğum bi artar bi düşer az artar.. Mesela geçen seneki düşüğüm de kan ilk Zaman'lardan az artıyordu kesin düşecek dedim... İşte böyle

X