2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bence hemen panik yapmaya gerek yok, benim de olmustu o gun dinlendim ve bol su ictim, progestana yeni baslamistim zaten, sonrasinda devam etmedi, akinti kirmiziya donuk olmadigi surece cok panik yapmamak lazim bence.
Hangi renkdi senin kacinci hafta gunde oldu bnde progestn kullaniorum dozunu gnde 3 e ckardi bgn

Kızlar benim kasık ağrılarım hafifledi şükür sizintilerde ilk zamanlara göre hafifledi mi

Aramzda 2 gn var bnm devam kaaik agrisi hafif ama bde sabah cok ac uyandim normalde hafta ici calistiim icin haftasonu gec kalkarim bgn bebis 7 de dikti ayaga allahdan daha 55 kg yum

Hangi renkdi senin kacinci hafta gunde oldu bnde progestn kullaniorum dozunu gnde 3 e ckardi bgn
Benim kahverengi gibiydi canim, o gun evden cikmadim, uzanip dinlendim ve bol su ictim. 1 gun once 100mg progestana baslamistim gunde 2 tane olarak, sonrasinda da lekelenme olmadi zaten.

Aramzda 2 gn var bnm devam kaaik agrisi hafif ama bde sabah cok ac uyandim normalde hafta ici calistiim icin haftasonu gec kalkarim bgn bebis 7 de dikti ayaga allahdan daha 55 kg yum
Bende çok oluyodu ama dün biraz hafifledi canım bugünde bi kere ağrıdı sadece bende hala aynı kiloyum aşırı bi iştahım yok ama sabah hafif bulantım oluyo

sağol cnm içim rahat etti doktor öyle diyorsa öyledir kanamam lekelenmem yok çok şükür ptesi doktora gitcem bi görsem daha rahat etcem sanırım :)
Kiyamam sana canım insan öyle oluyo benim bir dusugum vardı ondan korkuyordum doktora dediğim gibi şöyledi sadece yatarak dinlen yorma kendini fazla benimde pazartesi kontrolum var hadi hayırlısı tatlım inş güzel haberlerle geliriz kendine dikkat et canım :KK49::KK73:ayrica dusunerek hiç moralini bozma hepimizde Allaha emanetiz

İlki dusuk diye lekelenme olmadan once verdi zaten onlem amacli.dozunu 3 yapti.Allah yazdiysa kucagima alirim
Canım ediyorsundur zaten ama bolca dua et. Nasip meselesi birde. Rabbim kucağına almayı nasip ettiyse eğer ne olursa olsun kavuşursun yavruna:KK9:

Kiyamam sana canım insan öyle oluyo benim bir dusugum vardı ondan korkuyordum doktora dediğim gibi şöyledi sadece yatarak dinlen yorma kendini fazla benimde pazartesi kontrolum var hadi hayırlısı tatlım inş güzel haberlerle geliriz kendine dikkat et canım :KK49::KK73:ayrica dusunerek hiç moralini bozma hepimizde Allaha emanetiz

amin canım ya öyle walla ister istemez korkuyorum zor oldu geç buldum aşılamayla hamile kaldım çok şükür ama gözümüzle görmedik ya daha hep bi panik hali :) ikimizinde kontrolü ptesi inş iyi haberlerler geliriz :) :anneadayı::emir_bebek:

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Bugün yine güzel haberler alanlar olmuş gözünüz aydın arkadaşlar
Hep hayırlı haberlerle gelin insallah

Benim karın ağrım oluyor özellikle uşudugum zaman. Sizlerde de oluyor mu? Isindigim zaman geciyor. Ayaklarımı sıcak tutmaya çalışıyorum ama yine de oluyor arada.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Bugün yine güzel haberler alanlar olmuş gözünüz aydın arkadaşlar
Hep hayırlı haberlerle gelin insallah

Benim karın ağrım oluyor özellikle uşudugum zaman. Sizlerde de oluyor mu? Isindigim zaman geciyor. Ayaklarımı sıcak tutmaya çalışıyorum ama yine de oluyor arada.

Yok canım benim olmuyor ama dediğin belirtiler idrar yolu enfeksiyonuna da benziyor. Sık idrara çıkma, çıktığında pek yapmama, yaparken yanma, vs bunlar var mi ?

Yok canım benim olmuyor ama dediğin belirtiler idrar yolu enfeksiyonuna da benziyor. Sık idrara çıkma, çıktığında pek yapmama, yaparken yanma, vs bunlar var mi ?
Yanmam yok sık idrara çıkmada hamileligimi ilk.öğrendiğim zamanlarda çok fazlaydı ama su an normal. İdrar tahlili vermiştim ama henüz sonucu doktora gostermedim lokosit biraz yüksek çıkmış ondan olabilir mi ki?

X