2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar benim kasık ağrılarım hafifledi şükür sizintilerde ilk zamanlara göre hafifledi mi
Kasım. Ağrısı adet haftası bittikten sonra geçiyor. Canım. Çok yorulursan arada olabilir bnde öyle oldu çok şükür çalışıyorm mesela ben sbh 8 de iş başı 7 ye kdr hep oturuyorum 4 te başlıyor ufak ufak uzanamadjgim. İçin ama evde hemen uzaniyorm wc dışında kalmıyorm bile o zamn çok şükür geçiyor

Bende o konuda çok tedirginim

Bende o konuda çok tedirginim
Kızlar içiniz rahat olsun, kanamanız olmadığı müddetçe korkmanıza gerek yok.

ya kızlar benim dünden beri kasık ağrım var geçmiyor endişelenmeli miyim????
Kasık ağrısı zaten oluyor arada canım. Kendinizi çok fazla dinlemeyin. İnsan ister istemez her belirtiyi kafasına takıyor endişeleniyor. Ayakkarınızı sıcak tutun, kafanız rahat olsun. Kanama ve aşırı ağrı olmadığı müddetçe ufak tefek rahatsızlıklar doğuma kadar olacak

Arkadaslar ben hesaba göre 6+3 um ama ultrason a göre 5+5oldm bgn

Bole 5 gün fark.olan var mı aramızda

Cnm bence çok takma.benmde ilk ultrasonda gorundugnde 4 haftalk kadar dedi Doktor.2 gün sonra 5+2 dedi.sat â göre 2 gün geriydi.En son gittiğimde de 6+4 dedi sat â göre 1 gün one geçti.bikaç gün bile çok farkedebilio bu dönemlerde.yanlış hatrlamiosam 10.haftaya kadar sat ı yakalioms herhalde

ya kızlar benim dünden beri kasık ağrım var geçmiyor endişelenmeli miyim????
Merhaba canım benimde çok agrim oluyordu doktoruma sormuştum endiselenecek bisey yok herşey yolunda bu ağrılar normal demişti kanaman olmadığı sürece Allah korusun tabi korkma sadece dinlen ayaklarının altına yastık koyarak uzanmaya çalış o zaman geciyo

tatlım bi kaybım var şimdi ikinci ya o yüzden korkuyorum

Canım allah sağlık versin inşallah. Kaybın iğneyle mi alakaliydi acaba ve kan uyuşmazlığı ignesimiydi o acaba. İlk bebekte asla sorun çıkmaz hem hadi garantili olsun demisse bile doğuma yakın yapılıyor bu iğneler. Bi tetanoz aşısı bile 4 ayı bitirmeden yapılmıyor. Ne iğnesi yaptı o doktor çok merak ettim. Ama uyuşmazlık iğnesi yaptıysa gerçekten büyük yanlış yapmış. Ama dusuge onun sebep olup olmadığını bilemiycem. Su anda eski gebeligindeki doktora mi gidiyorsun. Öyleyse ya değiştir ya da bi karar aldığı zaman başka bi doktora gidip o kararı onaylattir derim. Ama o doktoru unutmak daha sağlıklı kesinlikle. Allah yardımcın olsun canım benim. :)

İçin nasıl rahat hissediyorsa öyle yap canım başlayınca için daha rahatsa öyle en iyisi. Çünkü bana ilaç vermediklerinde içim içimi yedi en azından için rahat olur

Bende var pıhtılaşma oksapar 4000 kullanıyorum. . Gobekten vuruyorum çok yakmiyor beni çok şükür hafif bi yanıyor 2 sn sürüyor. . Keseyi görmeden başladı doktorum bende bi tane kayıp car .. başlamak da riskli ama baslamamak daha riskli dedi kanaman olursa gemen fel dedi şükür keseyi gördük kanamasiz.. Çarşamba da kalp atışı için randevum var bakalım hayırlısı ..

sağol canım ya kendimi dinlemek değilde canım yanınca endişelendim ilk olunca tabi insan bilmiyor ne yapması gerektiğini...

sağol cnm içim rahat etti doktor öyle diyorsa öyledir kanamam lekelenmem yok çok şükür ptesi doktora gitcem bi görsem daha rahat etcem sanırım :)

Bu topic te ilk yazarlardan biriyim şu an benim ismime benzer bi kaç arkadaş daha çıktı ben bile kendimi karıştırıyor um bazen eski arkadaşlar pek yazmıyor artık yeniler de kendi aralarında yazisiyorsun lar bi soru soralım diyoruz düşük tehlikesi ile alakali arkamdan birsürü kişi kilo muhabbeti yapıyor bu nasıl anlayış tir çözemedim doğrusu samimi bi ortam da göremedim artık yazmayacagim zaten herkese iyi gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…