2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Canim bence yanlış düşünüyorsun konular atliyordur gormuyorlardir ben görmedim çok girmediği içinde olabilir herkes her şeye cevap vermeye çalışıyor böyle alinganlik yapmak yakışmıyor bence

cnm boş gebelik 0luğunu kaçıncı haftada ve nasıl öğrendin

Çay ve kahve icmiyorum. İlk zamanlar yumurta et kuru yemiş gibi şeylere dikkat ediyordum ama şimdi canım hiç bisi yemek istemiyor.
Ya ben caysız da kahvesi hele hiç yapamıyrm zararı varmı gunde 1 kez sen ne guzel içmiyosun. Beninde pek agzımın tadı yok ancak midem gurulduyor bişeyler atıstırıyorum

Tunaydin kizlarr Nasılsıniz bizde mide bulantısı kalmadı şükür öyle çok

Sabahtan büyük oğlumun okul toplantısı vardı oraya gittik herkez duymuş kutladılar beni çok mutlu oldum :)
cnm merhaba.. sana birşey sorabilir miiymmmm 8 haftalık hamile olduğunu gördümde :)) Sen bilirsin

B bugza ben kurtajdan tam 30 gun sonra adet olmuştum ilk adetten sonrada hamile kaldım bnce sen doktorunu ara ilaç versın olman lazımdı cunku. Ha bı de eger gebelıkten suphen varsa ilk once ondan emin olmalısın cunku bide ilaç içersın allah korusun

Kızlar cay kahve tuketımı nasıl nlr yıyor sunuz ozel biseyler yapıyormusunuz
Çayı sadece kahvaltıda içiyorum . Kahveyi de öğlen 1 fincan. Tek korkum çaydan ve kahveden tiksinmek. Aşırı tüketilmediği müddetçe bi zararı yok diye biliyorum.

Ya ben caysız da kahvesi hele hiç yapamıyrm zararı varmı gunde 1 kez sen ne guzel içmiyosun. Beninde pek agzımın tadı yok ancak midem gurulduyor bişeyler atıstırıyorum

benim normalde çay ve kahve ile aram yoktur. doktor kafeinden uzak dur dedi bende hiç içmiyrum hem çayı şekersiz içemem çay içmeyince şekerdende kurtulmuş oldum. kahvaltı da portakal suyu sıkıp içiyrum her gün oda mide bulantısı yapmaya başladı başka alternatifler bulmam lazım :) pekmez suyu falan

Canım ne zaman yazdin gormedim gerçi bende çok fazla yazmayip takip ediyorum.. Evet arada bazı sorular atlanabiliyor ama bilerek cevap verilmediği ni sanmıyorum

Merhaba cnm.Öyle düşünme.ilkler dediğin gibi şuan bulantı vs.le uğraşınca pek giremio olablrler bence.ama dedigine söyle katiliyrm.Önemli bişey yazanlara ismine bakmadan ben cvp veriorm ve aynen de bekliyrm.tabiki yediklrmz kilolarmz bunları da konuşalım ama dediğin gibi Allah korusun düşük lekelenme kanama veya ultrason degerlndrmelrne yazlms mjlra hepimzn öncelik vermesi gerektgni dusunuyrm bende.ben görseydim cvp vermeye calisirdm cnm.Belki diğer arkadaşlrda gormemslrdir.

Canım kusura bakma inan soruna denk gelmedim. Düşükle ilgili de pek bi bilgim yok açıkçası ama bırakma topiği canım. Bazen yazılanlar gözden kaçabiliyor.

Ah canım inan benım sorularımında arada kaynadıgı oluyor cunku bi gırıyoruz en az 30 sayfa birikmiş gozden kacabiliyor yoksa burda kimin kime ne garezi olabilirki. . Hepimiz aynı sekilde bu platformda tanısıp yazıyorz yani ne eksık ne da fazlayız birbirimize yakınlık olarak:) bence sorunu bir daha yazmalısın ortak sorunu bildıgı olan mutlaka yanıtlayacaktır. Benım dusukle ilgili inan hiç bilgim yok tatlım allah sanada yasatmasın. .

Bi ara mide rahatsizligimdan dolayı birakmistim sadece 1 bardak çay anca iciyordum şimdi onu da icmiyorum. Süt içmeye çalışıyorum daha yeni yeni. Ama açık olmak şartıyla 2-3 bardak çaya izin var. Kahve de günde 1 tane Türk kahvesi tabi bunlar okuduklarim.. Aynen bende surakli aç hissediyorum ama bisi yemek istemiyorum.

Kızlar 6 hafa 3 günlük hamileyim kızlar. dokor 5 hafalıkken gittiğimde 10-15 gün sonra gelmemi söyledi yani bu çarşamba gideceğim ama 7 haftalık olacağım o gün. kalp atışları karından duyulur mu yoksa vajinal ultroson ile mi bakar??? Kalp atışları karından ne zaman duyuluyor kızlar??

7. hafta civarı genelde duyuluyor ama belli de olmuyor canım. Duyarsın inşaallah, darısı da bizim başımıza.

Demekki gunde 1 kez zararı yok ohh be yapamıyrm cunku içmeden hele turk kahvesi tek keyfım :) portakal suyu fikrî iyiymiş yaa evet bmde kahvaltıda içebilirim

Demekki gunde 1 kez zararı yok ohh be yapamıyrm cunku içmeden hele turk kahvesi tek keyfım :) portakal suyu fikrî iyiymiş yaa evet bmde kahvaltıda içebilirim

Sen yine de kahveyi doktoruna bi Danış ya portakal suyunda şeker oranı fazla diyorlar sıkıldığında bende o yüzden sıkmak yerine ara Öğün olarak yiyorum

Kızlar birşey daha sormak istiyorum benim rahim girişinde sol tarafta bi batma gibi kramp acı gelip gidior 1 saattir ara ara oluyor kızlar Düşük belirtiisi olabilir mi

Sen yine de kahveyi doktoruna bi Danış ya portakal suyunda şeker oranı fazla diyorlar sıkıldığında bende o yüzden sıkmak yerine ara Öğün olarak yiyorum
şeker oranı fazla olunca bebeğe nasıl zararı oluyr cnm ben biraz cahilim bu konularda illa kahvaltı da sıvı bir şey istiyrum küçük barakta tüketmeye çalışayım bari

Tam zamanini bilemicem cnm ama ben 6+5te kontrole gittigimde duymustum kalp atislarini. Belki daha once duyanlarda vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…