2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım kusura bakma merak ettim doğrusu ilk gebeliğinde neden o kadar acele ettiniz kürtaj için. 8 haftaya kadar duymayanlar var beklemeliydin bence. Sarı lekelenme için fitil veriyolar duyduğuma göre canım idrar yolu enfeksiyonu için.yinede doktoruna görün.
Canım kusura bakma merak ettim doğrusu ilk gebeliğinde neden o kadar acele ettiniz kürtaj için. 8 haftaya kadar duymayanlar var beklemeliydin bence. Sarı lekelenme için fitil veriyolar duyduğuma göre canım idrar yolu enfeksiyonu için.yinede doktoruna görün.

Yanlis hatrlamisim yaa uzun zaman gecti unutmusum 8. Haftadaydi ama zaten hep sıkıntılı başlamıştı

Cnm doktorunu ara hemen bence.benmde2 gün önce oldu.sütlü kahve gibi akıntı geldi.aradım doktor telefonda asla yorum yapmadı hemen gel dedi.Çünkü herşey olabilr zannediorm.bende progestan kullaniodm.iğne daha etkili zannediorm.iğne verdi acilde yaptır hemen dedi.ultrasonda da herşeyin yolunda oldgnu görünce içimiz rahat etti cnm.ihmal etme bence

Aradim acmio bnm icin cok erken ama daha4+3 ne yapablr ki bu asamada

Bir süre daha dayanalım bakalım. Dün kızıma alışveriş için h&m e gittim. Hamile reyonuna baktım ama alasım gelmedi. Bir arkadaşımın baby shower ı için Bebek bölümüne baktım. Bir alana bir bedava o kadar güzel kıyafetler vardı ki. Hevesli olanlar kaçırmasın derim. 20 tl ye düşmüş çoğu şey ve 2. Parçayı da bedavaya alıyorsun. Aslında tam bizim mevsime uygun indirimler ama kendime gene almadım. Tam kavrayamadım bu hamilelik işini galiba.

Bir süre daha dayanalım bakalım. Dün kızıma alışveriş için h&m e gittim. Hamile reyonuna baktım ama alasım gelmedi. Bir arkadaşımın baby shower ı için Bebek bölümüne baktım. Bir alana bir bedava o kadar güzel kıyafetler vardı ki. Hevesli olanlar kaçırmasın derim. 20 tl ye düşmüş çoğu şey ve 2. Parçayı da bedavaya alıyorsun. Aslında tam bizim mevsime uygun indirimler ama kendime gene almadım. Tam kavrayamadım bu hamilelik işini galiba.
İster istemez korku var canim içimizde insanın eli gidiyo ama alamıyo bisey

Canım sana bir kötü birde iyi haberim var ozaman. Bende senin gibiydim ve kızımda normal beslenmeme rağmen 20 kilo aldım. İyi haber de yaklaşık 9 ayda 25kilo olarak geri verdim :)
Ayy nerdee o gunler dogumdan snra verecegimi bilsem cok dert etmemde tabi hamileliktede cok kilolu olmamak lazim.ama suan yatistayizya oyuzden kilo alioruz yuruyuslerimiz baslasa veririz belii biraz die umit ediorum :KK66:

Aradim acmio bnm icin cok erken ama daha4+3 ne yapablr ki bu asamada
Bence hemen panik yapmaya gerek yok, benim de olmustu o gun dinlendim ve bol su ictim, progestana yeni baslamistim zaten, sonrasinda devam etmedi, akinti kirmiziya donuk olmadigi surece cok panik yapmamak lazim bence.

Ben 73 bucuktum ilk ogrendigimde. Doktora gittigimde tabi ayakkabilarla ustumdeki tum kiyafetlerle kalin kalin tartti 76 cikti. 76 die yazdi. Ben evde her sabah kalkip tuvalete gittikten sonra tartiliodum zaten. Bu nedenle kendi olctugum kiloyu dikkatte aliorum. Az once tartildim 73 ciktim. Dun sabah mesela 74 ciktim. Her gun farkli cikiorum. Sanirim siskinlige gire degisio. Bu sabah siskinligim yok 73 ciktim o yuzden.
BBnde 59 dum bi tartiliorum 60 kusur gelio bi tartiliorum 59 kusur bnde acaba tartimi yanlis diorum demekki siskinlige gremi degsio

Seninki de siskinliktir cnm bence. Her sabah tuvalete gittikten sonra tartil bakalim kac cikcak. Gun icerisinde cok degisio. Oglenden sonra mesela karnim patlicakmiscasina sisio gerilio sanki kimbilor kac aylik hamile gibi oluo
Aynen benmde ole oluo ama ben cok yiyemiorum ya aciksam bile canm bisey istemio :KK43:

Arkadaslar ben hesaba göre 6+3 um ama ultrason a göre 5+5oldm bgn

Bole 5 gün fark.olan var mı aramızda

Tunaydin kizlarr Nasılsıniz bizde mide bulantısı kalmadı şükür öyle çok

Sabahtan büyük oğlumun okul toplantısı vardı oraya gittik herkez duymuş kutladılar beni çok mutlu oldum :)

Kizlar eslerle yakinlik ne durumda. Ya doktor bana hersey yolunda hic bi sikinti gozukmuo dedi sali gunu gittigimde. Bende sormayi unuttum kalp atisini duyunca tabi yakinlasma olsun mu die :) kararsiz kaldim acikcasi. Baska yerlerde okudum sikinti olmayacagini yazmislar. Doktor ozellikle yasak demedigi surece bisey olmaz demisler ama tedirgin oluo insan yinede :)

X