2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Şimdi daha iyiyim canım gün boyu dinlendim inşallah bir daha olmaz. Sanada geçmiş olsun doktordan geldin mi ne dedi?
İyi olmana sevindim canım.Doktordan geldim muayne etti herşey yolunda gözüküyor dedi kalp atışları kese bebek olması gerektiği gibi herşey yolunda dedi bu haftalarda bebek yerleşiyor o yüzden bu tür lekelenmeler olabilir dedi...Progesteron hapını içmeye devam et dedi...Leke kanamaya dönüşmedikçe yani pembe yada kırmızı olmadığı sürece bu haftalarda leke ve ağrı normalmiş.

Yaa kızlar belki çok saçma ama sanki kalp atışını uzanınca hissediyorum,eşim saçmalama vücudundaki sinirlerdir diyor ama bana kalp atışı gibi geliyor,:emir_bebek:

The_new The_new canım nasıl gidiyor gebelik. Bugün bulantı başladı benim. Sabahtan beri herkes hersey kokuyor , sen ne durumdasın

Cnm bende 2 3 gündür çok rahatsızm.mutfağa gidip bişeyler hazirlamak ölüm.Ne yiicgmi düşünmek bile içimi karıştırıo.mutfağa giremiorm.bişeyler yiyemiorm.enerjim olmuo bu sefer yerimden kalkamiorm.annemi cagircm artik cnm.sehirdisindalar.gelsin bikaç gün yanımda dursun.hazır olursa yiyebiliorm ama öbür türlü olmuo yani.bi de sabah lekelenmem oldu.hemen doktora gittik.iğne verdi doktor.progestana dvm.bebegimzi de tekrar gördük.6+4 olmuşuz maşallah.sat ı 2 gün geriden takip ederken 1 gün one geçmişiz.doktor bol bol dinlenceksn.ondan da gelmesj lazım annemn yani.bakalım.bizde de durumlar bu.veletler bizi biraz yorcak gibi:KK48:

Kızlar özellikle boş gebelik geçirenlere bişiy sorucam. Boş gebelik sonrasında ne gibi testleeir yaptırdınız? Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde aspirin vs kullanmaya başladınız mı?
çok geçmiş olsun RABBİM en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen var

Canım naptın gıttınmı doktora kusura bkma yazdıysan cok birikmiş uazılar kacırmış olabilirim:KK66:

Cnm bende 2 3 gündür çok rahatsızm.mutfağa gidip bişeyler hazirlamak ölüm.Ne yiicgmi düşünmek bile içimi karıştırıo.mutfağa giremiorm.bişeyler yiyemiorm.enerjim olmuo bu sefer yerimden kalkamiorm.annemi cagircm artik cnm.sehirdisindalar.gelsin bikaç gün yanımda dursun.hazır olursa yiyebiliorm ama öbür türlü olmuo yani.bi de sabah lekelenmem oldu.hemen doktora gittik.iğne verdi doktor.progestana dvm.bebegimzi de tekrar gördük.6+4 olmuşuz maşallah.sat ı 2 gün geriden takip ederken 1 gün one geçmişiz.doktor bol bol dinlenceksn.ondan da gelmesj lazım annemn yani.bakalım.bizde de durumlar bu.veletler bizi biraz yorcak gibi:KK48:
Aynı ben. Hazır yiyecek ne olursa olsun yiyebiliyorum ama kendim çay koysam içim kalkıyor o_O buzdolabını kokuyor diye boşalttım baştan aşağı sildim, kokulu yiyecekleri attım, hala kokuyordu bana.. En son bi buzdolabı kokusu çeken bişey aldım marketten, bişey pişiremesem de dolaptan meyve fln alabiliyorum 2 gündür.. Her gün 1 öğün dışarda yiyorum yoksa açlıktan ölüp gidicez :110: benim annem çalışıyor kocişim de şehir dışında, sırayla gelip bakıyolar sağolsunlar. Geldikçe onlar temizlik yapıyo bn ellemiyorum, 3 ay biraz nazlicaklar yapcak bişi yok:anneadayı:

X