2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kısslar hamile siskinligi Die bişey dediniz mi.Geçen haftayla kilom aynı gibi hafif göbeğim vardı ama top gibi şişti yani.hazimszlk gaz dan falan mı kaynaklanio acaba.

Canım benim henüz başlamadı ama bunları okuyunca canım istedi açıkçası :) istediğimiz yiyecekleri paylasmasak daha iyi herkesin imkanı olmayabilir Benim düşüncem
Evet haklısın çünkü ben doğudayım ve dün kepenkler kapalı olduğu için midem bulandı diye kraker bile alamadım ki çoğu yiyeceği nerden bulayım.teşekkürler dile getirdiğin için

Evet haklısın çünkü ben doğudayım ve dün kepenkler kapalı olduğu için midem bulandı diye kraker bile alamadım ki çoğu yiyeceği nerden bulayım.teşekkürler dile getirdiğin için

Kıyamam canım ya bende ilk hamileligimde dogudaydik van in Çatak ilçesi dış karakolundaydik ne bi market ne bi ev vardı neler çekmiştim sonunda dayanamadım ve annemin yanına geldim 7 ay boyunca eşimden ayrı kaldım (

Canim benimde rahim t seklinde ama dr 5.6 aydan sonra biraz riskli olabilir erken donemde sebep bu olmaz dedi ve de bu sekilde olup normal dogum yapanda cok var dedi bence endiselenme

İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi

Sizin daha fenaymış iyiki kurtulmuşsun.biz de inşallah 3 ay sonra tayiz isteyeceğiz ama zaten aşerme bitmiş olacak ama en azından geri kalan dönemde daha sağlıklı beslencez.allah herkese kolaylık versin sağlıklı olsun da bebişler gerisi önemli değil

Can'ım ben listede göremedim kendimi ama daha öncede yazmıştım sat19 şubat beklenen doğum tarihi 25.11.2016 yaş 28 il Elazığ ilk bebiş

Ne demek canım benim çok zor bu durum herşeyi heryerde bulamıyoruz maalesef Allah yardımcın olsun bebisin annesini çok zor durumda bırakmaz İnşaAllah

Yok canım kan tahlili yaptırmadım evde test yaptım pozitif çıktı geldim dedim. Karından baktı, kese de göründü Rabbime şükür.
Oh süper darısı bana ve diğer göremeyenlere inşaallah bende geçen hafta yaptırdım kan tahlili perşembe tekrar yaptır gel bakalım dedi aaayy çok heycanlandım ben şimdi ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…