2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar bir sürü kişi var hiç biriniz konuşmuyorsunuz görüyorum ben burda yaa bişey sorcam hamile kaldıktan sonra kilo alan var mı ben 1,5 ve ya 2 kiloya yakın almışım nasıl verebilirim kilo şuan eşim çok kızıyor yemeden olmaz diye az yiyincede kızıyor öyle az olmaz diye sizde durumlar nedir

valla herhalde bu hamileliğimde yememeyi düşünüyorum az olsun öz olsun. ilk doğumda 35 kiloya yakın aldım. artık yürüyemez olmuştum. boyum uzun da kurtardım şuan doğum öncesi kilomdayım allahtan verdim, bunda en az 15 kilo almak en iyisi olacak sanırım :)

Hayırlı olsun Şubat annelerinden tanıyorum seni. Benim de oğlum 6 Şubat doğumlu sen beni tanimayabilirsin. Ben sadece takipçiydim. Clexane kullanıyor musun bu hamileliginde? Emzirme işini ne yapıyorsun? Çok soru sordum:110:

Evet kizlaar geldim doktordan bebegim 6 hafta 5 gunlukmus. 0.76 cm boyu :) kalp atislarinida duyduk cok sukur. Doktor cok iyi dedi hic bi sikinti yokmus 3 hafta sonra yeniden cagirdi :) hadi bakalimbuna gore kiz mi erkek mi :)

Eklentiler

• 20160322_175348.png
    20160322_175348.png
    399,3 KB · Görüntüleme: 65
@aydede senden bahsetti ve senin ilk yorumunu buldum cok sevindim.canim rabbim ikisini sana bagislasin insallah hic belli olmaz bir kiz bir erkekte olabilir rabbim gonlumuze gore nasip etsin insallah :)
Canım o tek kese ikizi ya ikiside kız ya ikiside erkek olur. Farklı olma ihtimali hiç yok. Çünkü tek sperm x veya y tek yumurta içinde 2 ye bölünüyor. Çift yumurtaya ayrı ayrı spermler girdiği için farklı cinsiyet olma ihtimali var. Umarım açıklayıcı olmuştur canım:KK70:

Hayırlı olsun Şubat annelerinden tanıyorum seni. Benim de oğlum 6 Şubat doğumlu sen beni tanimayabilirsin. Ben sadece takipçiydim. Clexane kullanıyor musun bu hamileliginde? Emzirme işini ne yapıyorsun? Çok soru sordum:110:

şubat diyince üstüme alındım nick kullanmadığından dolayı :)
benim oğlum 4 ay emdi 8. aya kadar sağarak verdim bir anda sütüm gitti. yani bayadır emzirme sağma vs yok bende :)
clexan değildi iğnem hibor idi henüz doktora gitmedim bilmiyorum ne der. ama sanırım tekrar kullanıcam,birde 17. haftaya kadar oğlumda günde üç defa progestan kullanmıştım. daha önceki tekrarlayan düşüklerden dolayı bunda kullanırmıyım hepsinin cevabı doktorda. şuan doktor için erken benim için haftaya gidicem bakalım doktora neler diyecek. senin de hayırlı olsun yavrun inşallah. :)

Evet kizlaar geldim doktordan bebegim 6 hafta 5 gunlukmus. 0.76 cm boyu :) kalp atislarinida duyduk cok sukur. Doktor cok iyi dedi hic bi sikinti yokmus 3 hafta sonra yeniden cagirdi :) hadi bakalimbuna gore kiz mi erkek mi :)
Maşallah canım Allah gönlüne göre versin.0.76 cm yani 7.6 mm demek benimde 6+4 de 3.4 mm idi sizce benim bebiş çok mu küçük aklıma takıldı.arada bir gün olmasına rağmen yarısı kadar benimki:anneadayı: ay okuyunca çok saçma geldi bu düşünce:KK70:

Erol gokgur den randevu aldim canım ama 5 nisan da gidecegim
Hadi bakalım inşallah iyi olurda memnun kalırsın ..ben ilk doğumumda alaaddin beye gitmiştim şimdi yine ona gidiyorum ama alternatifimde olsun diye fıkır aldım fakültede Ertan beyden çok memnun kalan var onud da denesem mi diyorum ..doktor memnuniyetinle ilgili daha sonra da yazarsan çok memnun olurum

Kızlar selam
6+5 bugün kalp atışını duyduk şükür bizde ama şunu söylemek istiyorum doktorlar bazen bizim heyecanımızı düşünmeden olumsuz cümleler kuruyor hiç takılmayın ilk kan testim de değer düşük sağlıklı hamilelik değil dediler değerim ortalama artmasına rağmen 6+1 de ise gittiğim de boş kese görüldü Bebek görülmedi boş gebelikten çok korktum ama önemli olan beklemek stres yapmamak herşey olacağına varıyor. Hiç stres yapmayın olumlu şeyler duymasanız bile zaten önüne geçemeyiz hiçbir şeyin sadece kendimizi ve bebeği yıpratıyoruz.

Bir de beni de listeye eklerseniz 4 şubat sat 11 kasım beklenen tarih ilk hamileliğim İstanbul'da yaşıyorum

Emel hanima gidiyorum cnm
İnşallah memnun kalırsın Can'ıım bende ilk doğumunda Alaaddin beye gitmiştim ama alternatif artıyorum diğer arkadasa bahsettim yalnız sende alternatif bulsan iyi mi olur ki zira kafa karıştırmak istemem amaaaaaa ufak bir tavsiye de bulunurum :KK43:

X