2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Saolun kızlar çok tesekkur ederim. Annemde kalicam bugün test flan verdi doktor haftaya salı tekrar gel dedi. Yeni öğrendim gdiyim araştırıcam herşeyin

Svartbabe geçmiş olsun iyi bi doktor bul üzülme yat dinlen bişey olmaz inşallah. ebyar hayırlı olsun canım ikiz bebişlerin.çok sevindim başka çocuğun var mıydı?

Bugün topiğe giremedim çok yorgun hissediyordum akşama kadar yataktan çıkmadım uyumuşum. Bu arada topikler birleşmiş hayırlı olsun.

Ca
Canım iki defa yaptırmak yeterli o da artışın düzenli olduğunu görmek açısından. Sürekli tekrarlamaya gerek yok aslinda
O normal gebelikler için beniM 2 günde 3 katından fazla çıktı ama su An o değerle alakası yok kürtaj olucam büyük ihtimal yani bakılmasi çok önemli gün aşırı baktirilmali gereken önlemler alınsın

Sihirlidegnek arkadaslar listede olmayanlar tekrar sehir yas sat tahmini dogacagi tarih kacinci bebis ve eksik verdim diyenlerde tekrar yazsin listeye eklensin

canim.naptin gittinmi doktora kalp atisini duydunmu ben gidemedim yarin gidecem okul bugun 3 dersti cocuklarla gitmek istemedim insallah guzel haberler verirsin seninde benim gibi bthcg yuksekti belki tek kese ikizi olabilir merakla bekkiyorum ilk soyledigindede ikiz suphem devam ediyor sende

Bende yarın gidicem doktora inşaalah. Ne güzel çoğunuz görmüşsünüz bebişlerinizi.

Bende yarın gidicem doktora inşaalah. Ne güzel çoğunuz görmüşsünüz bebişlerinizi.
Yarın gidince mutlaka yaz bak günlerimiz aynı seninle ama benim değerim biraz düşüktü bende perşembe gidiyorum hadi güzel haberlerle gel

Canım yine rahat değilim bu sefer de kese de iki bebek var gibi haftaya gel ikiz olabilir dedi. Şimdi de onun merakindayim
aaa insallah ikizdir gibi degildir o ikizdir bence bthcg yuksekti benim gibi hadi gozun aydin canim tek kese demi senin zaten suphem vardi sende o degerlerle kalp atisini duydunuzmu

A aydede senden bahsetti ve senin ilk yorumunu buldum cok sevindim.canim rabbim ikisini sana bagislasin insallah hic belli olmaz bir kiz bir erkekte olabilir rabbim gonlumuze gore nasip etsin insallah :)

Hepinize merhabalar. Allah izin veririse ben de kasım annesi olacağım. Bu ikinci hamileliğim ilki boş gebelikti. Şimdi doktora bile görünmeye korkuyorum. Bi yandan da biliyorum ki Allah bebeğime nefes almayı nasip ettiyse mutlaka doğacak. Ben onun doğması için bir aracıyım sadece. Böyle düşünmek beni biraz olsun rahatlatıyor. İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız. Herkes için dualar ediyorum hamilelerin duası geri çevrilmez diye. Hepimiz birbirimize bol bol dua edelim olur mu. Kendinize ve bebişlerinize dikkat edin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…