2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Seninde yüksek çıkmış hayırlısı olsun herkesin farklı oluyor ama döllenme zamanıyla alakalı sanırım yada gerçekten ikiz mi acaba

Canım çok geçmiş olsun inş düzelir bebişini sağ salim kucağına alırsın..

evet yakinmisiz benim adetten 2 gün önce 1126 ydi ne farkediyor bilmiyorum gerçi oncekinde 7 haftalikken farkettim için direk kalp atisini duymuştuk bu evreyi bilmiyorum gerçi o yüzden ..ayy inşallah sağlıklı bir şekilde kalp atışlarını duyariz minnoslarimizin

Merhaba arkadaşlar herkesin bebisi hayırlı uğurlu olsun inşaAllah ben 3-4 gün kala yanı dün beta HCG 130 olarak sonuç aldım 12. Gün gibi yumurtladim bu değer adet öncesi yüksek degilmi.. Sizlerin nasildi ??
canım benim bata 3 gün kala 526ydı 2 gün kala 930 olmuştu en son batı 2 gün geçtikten sonra yani dün 3230 oldu doktor dün tek kese gördü ben de ikiz olabilir belki diye düşünmüştüm

inşallah canım benim ilk bebişim olacak hayırlısıyla :)

Seninde yüksek çıkmış hayırlısı olsun herkesin farklı oluyor ama döllenme zamanıyla alakalı sanırım yada gerçekten ikiz mi acaba
ikiz gen anneden geliyormus bizde yok ikiz ama dr a gidene kadar skntidan ıhtimal modundayiz işte allah herkesin gönlüne göre versin

canım benim bata 3 gün kala 526ydı 2 gün kala 930 olmuştu en son batı 2 gün geçtikten sonra yani dün 3230 oldu doktor dün tek kese gördü ben de ikiz olabilir belki diye düşünmüştüm
Keseyide gormus sun ne güzel Allah tamamına erdirsin bazen 2. Kese sonradan görünüyor belkide öyle olur :)

Merhaba... zaman icinde topik kalabaliklasacaktir. Sohbetler siklasacaktir eminim. Hamile oldunu fark etmeyen cok kisi vardir zamanla onlarda gelecektir. Bugun sabah yaptigim idrar testindenet olarak iki kirmizi cizgi vardi. Kan testi yaptirmadim. Yaltirmak şart mi onuda bilmiyorum. Kadin dogum uzmanina da persembe gunu gitmeyi düşünüyorum. Halsizlik ve uyku hali var simdilik. Ilgilenmem gereken 24 aylik bir oglum var. Dinlenmek mumkun degil yani. Bulanti ve kokuya hassasiywt henuz olusmadi ama istahim cok acik cok yiyorum. Bende durumlar bu sekilde...

Gecmis olsun. Ictigin bitki caylarina lutfen dikkat et. Bazi bitki caylari dusuge neden olabiliyormus.

Teşekkür ederim, İcemiyorum zaten korkudan . Ama kendinize dikkat edin kızlar. Biraz önce hüngür hüngür ağlıyordum, her yerim ağrıyor parol da kesmiyor. Annelik boşuna kutsal değilmiş

Slm bende kasım annesi olucam inşallah afyonda yaşadığınız dikkatimi çekti bende afyonda oturuyorum dr.unuz kim acaba

Merhaba canım, şu anda akü de Mine Kanat Pektaş a gidiyorum. Ama daha öncesinde telek ve park hastanesinde ikişer doktor denemistim. Sen kime gidiyorsun ?

Slm bende kasım annesi olucam inşallah afyonda yaşadığınız dikkatimi çekti bende afyonda oturuyorum dr.unuz kim acaba

Merhaba canım, şu anda akü de Mine Kanat Pektaş a gidiyorum. Ama daha öncesinde telek ve park hastanesinde ikişer doktor denemistim. Sen kime gidiyorsun ?

Hafta ici zaten 8-5 calisiyorum. Normalde hafta sonu fln toparlardim aydn ayada temizlik icin birini cagiriodum. Simdi hafta sonlari koltukta kalkasim gelmio. Senin gibi bari en azindan bi supureyim diorum o bile zor gelio :)

Hep yorgun hissediorm.tembellik çöktü üstüme yatasım gelio hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…