2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
UOTE="kuzuma hasretim, post: 45391335, member: 635224"]kızlar 9'ün aydın[/QUOTE]
Günaydın cnm sende durumlar nasil

kızlar benımde iğne vurulalı bugün 12. günü... normalde bat 6 mart .... çatlatma iğnesi yumurtlama tarihimi 3 gün öne çekti... test yapsam bellı olurmu acaba ?

Benim de bugün bat günüm. Ne ağrım var ne sızım. Geçen ay 2 gün gecikme yaşadım eskiden 27 günde 1 oluyordum sanırım adet düzenim bozuldu. Ben 27 güne göre hesapladım gene ve 14. Günü ve öncesini değerlendirebildin sonrasında yatılı misafirim vardı. Bu ayda hayallerim battı.

kızlar benımde iğne vurulalı bugün 12. günü... normalde bat 6 mart .... çatlatma iğnesi yumurtlama tarihimi 3 gün öne çekti... test yapsam bellı olurmu acaba ?

Geçen sene ben de catlatma ignesiyle hamile kalmıştım. Bence 2 gün daha bekle. Ben bu ignenin etkisinin 14 gün sürdüğünü ve yapılan testin bu sure zarfında yanıltıcı olduğunu biliyorum
..

Daha adet olmamıştı ki cnm ümitsiz olma

="benseniyerim, post: 45392247, member: 466620"]Balbebekk hadiiiiiii :))))[/QUOTE]
Yaptim cnm cok sukur pozitif sanırım silik çıktı ya sence

[QUOTEbenseniyerim, post: 45392247, member: 466620"]Balbebekk hadiiiiiii :))))[/QUOTE]
Silik olmasi pozitif dimi

[QUOTEbenseniyerim, post: 45392247, member: 466620"]Balbebekk hadiiiiiii :))))
Silik olmasi pozitif dimi[/QUOTE]
Benimde dün çok ailikti bu gün yeniledim testi as daha belirginleşmiş yarın kan testine gidecem
Bi kaç test daha yap hatalıysa diğerlerinde çıkmaZ

[QUOTEkaç guamlacikolata, post: 45392541, member: 532865"]Silik olmasi pozitif dimi[/QUOTE]
Benimde dün çok ailikti bu gün yeniledim testi as daha belirginleşmiş yarın kan testine gidecem
Bi kaç test daha yap hatalıysa diğerlerinde çıkmaZ[/QUOTE]
Senin kac gun var adete cnm

UOTE="benseniyerim, post: 45392614, member: 466620"]Silik olmasi pozitif dimi[/QUOTE]

Evet canim silik pozitif, cok sevindim, hayirli olsun :))))[/QUOTE]
Inşallah öyledir Allah razi olsun cnm

Geçen sene ben de catlatma ignesiyle hamile kalmıştım. Bence 2 gün daha bekle. Ben bu ignenin etkisinin 14 gün sürdüğünü ve yapılan testin bu sure zarfında yanıltıcı olduğunu biliyorum
..
hayırlı olsun cnm hamileliğini ne zaman öğrendın... bir de bu çatlatma iğnesi 36. saatten sonramı yumurtayı çatlatıyor... benım iğne vurulduktan sonra 38. saatte, 72 saatte ve 72 saatten sonra gün aşırı birkez daha ilişkım oldu daha da olmadı.... iğneyi adetimin 12. günü vuruldu, birde adetimin 10.günü ilişkı olmuştu.... fazla uzattımda demek istediğim bu iğnenin yumurtayı geç çatlatma gibi bir durumu varmı? çünkü ben en son adetimin 17. günü ilişkiye girdim .... şimdi beklemedeyim.... birazda heyecanlıyım .... iğneye güvenerek ilişki gününü fazla uzatmadım bu sefer.... umarım yanlış birsey yapmamışımdır

cnmm üzülme belki de hamilesindir.... benım bata 6 gün var ...

Doktorum söylemişti bana ilişki gunlerimi onun disina cikmadim ben ve igneyi yaptırdıgim gün hamile kalmışım Cok şükür simdi minigim kucagimda. Darısı başına inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…