2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bir kızım var 5 yaşında. Cinsiyet için bu 2 3 ay nasıl geçecek çok merak ediyorum. İnşallah Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eder

Geçiyor çok çabuk geçiyor hem de.. ben de gecen sene 2015 kasim annelerine yaziyordum... zaman geçti gitti de minnoşumu kucagima aldım bile :) hamileliğin tadini çıkar... saglikla kucağına alırsın inşallah

Sat 27 ocak var 29 şubat bugün adet gunumdu ve 2 gündür adet olacak gibi karın ağrısı çekiyordum o yüzden hiç umudum yoktu. Kızlar bi yanlışlık yoktur hamileyimdir değil mi?

Sat 27 ocak var 29 şubat bugün adet gunumdu ve 2 gündür adet olacak gibi karın ağrısı çekiyordum o yüzden hiç umudum yoktu. Kızlar bi yanlışlık yoktur hamileyimdir değil mi?

Çok net çıkmış degerin yüksek demektir.

Adet olacak gibi agrilarinin olması normal çünkü rahmin genişliyor. Hayırlı olsun

HayırlıOTE="ebyar, post: 45400086, member: 443239"]Çok teşekkür ederim çok güzel bir duyguymus Rabbim tamamına erdirir insallah[/QUOTE]
Hayirli olsun cnm

HayırlıOTE="ebyar, post: 45400086, member: 443239"]Çok teşekkür ederim çok güzel bir duyguymus Rabbim tamamına erdirir insallah
Hayirli olsun cnm[/QUOTE]
Teşekkür ederim
Seninki de hayırlı olsun canım
İnsaallah sağlıkla alırız kucagimiza bebislerimizi

Ben yarın kanda baktiracagim sonrasında ilk gebeligimde doktor karından keseyi görmek için beta hcg 'nin 5000 olması lazım demişti 5000 oldu mu giderim

Ben yarın kanda baktiracagim sonrasında ilk gebeligimde doktor karından keseyi görmek için beta hcg 'nin 5000 olması lazım demişti 5000 oldu mu giderim
Haklısın cnm e senin çizgiler çok net değerlerin yüksek sanırım ben bir hafta sonraya randevu aldım bakalımne olacak

OTE="balbebekk, post: 45401444, member: 739374"]Haklısın cnm e senin çizgiler çok net değerlerin yüksek sanırım ben bir hafta sonraya randevu aldım bakalımne olacak[/QUOTE]
Kac yasndasin cnm ilk mi

OTE="balbebekk, post: 45401444, member: 739374"]Haklısın cnm e senin çizgiler çok net değerlerin yüksek sanırım ben bir hafta sonraya randevu aldım bakalımne olacak

Kac yasndasin cnm ilk mi[/QUOTE]

25 yaşındayım ilk olacak Rabbim izin verirse. Geçen yıl martta 11 haftaki iken kalbi durmuştu bebegimin kürtaj olmuştum insaallah bu sefer her şey güzel olur

merhaba arkadaşlar aranıza bende geldim bugün idara testim çift çizgi çıktı ve hemen kan verdim 36.9 çıktı. bir tane kzım var 3 yaşında geçen yıl ocak ayında 10 hafatlık birde bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldım ben pko lu olduğum için yumurtam geç oluşuyor Allah nasip ederse o günleri görebilirsek büyük ihtimalle kızımda olduğu gibi doğumum beklenen tarihi geçince olur diye düşünüyorrum hayırlısı olsun. ben tekrar cuma günü kan vereceğim yükselme normalse daha sonra 2 hafta bekleyip doktora hem kese hemde kalp atışı için giderim herhalde çünkü daha önce 8 haftalık ve 7+4 olduğunda iki bebeğimide kalp atışını duyabilmiştik bu sefer acelem yok her gün doktora gitmeyeceğim inşallah

Benimde 2 oğlum var..aralıkta boş gebelik yaşadım. .batım 1 mart ama dün yaptım çift cizgiydi...bi kaç gün daha geçince kan tahlili yaptiriym diyorum ☺

Artik agir gelmye basliyo canm benim bat bugundu gelmdi daha ama her an gelicek agrlari basladi hissedebiliyorum testte negatf cikti zaten
Cnm seni çok iyi anlıyorum bende senle aynı durumdayım ama her adet olduğumuzda sona bir adım daha yaklaşıyoruz bu bakımdan düşün... Rabbim kısmet edecek inş sakın pes etme umutsuzluğada kapılma... Tedaviye daha yeni yeni başladın... Daha önümüzde uzun zaman var. Rabbim hayırlısını tez vakitte nasip etsin inş

Benimde 2 oğlum var..aralıkta boş gebelik yaşadım. .batım 1 mart ama dün yaptım çift cizgiydi...bi kaç gün daha geçince kan tahlili yaptiriym diyorum ☺
Merhaba bnde sızın gbi bos gebelıkten 15 ocakta kurtaj oldum ilk gebelıkti cok uzuldum..sımdı yeniden istiyorum korkularım var elbette size korunma vermedi sanırım dr bna da vermedi cogu kişiye 3 ay yasak vermış dıye okudum .. inşallah ben de kasıma talibim ..

Benimki kendi kendine düştü ilaç bile.kullanmadım.10 gün kanamam oldu.40 gün sonra regl oldum..o reglde hamile kaldım..Dr korunma gerek yok dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…