2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sag kasigimda agri, batma, segirme tarzi seyler oluyodu gun icinde sık sık. Kasik agrim bacagima vuruyodu. Akintim yumurtlamadan beri hic kesilmedi, bazen seffaf, bazen acik sari renkte. Alt karnimda surekli bi doluluk, bi agirlik var. Sirt agrisi da oldu. Cok nadir bas donmem oluyodu son gunlerde :)

Benim belirtilerim de boyleydi. :)

UOTE="benseniyerim, post: 45383599, member: 466620"]İnsaallah sizden de guzel haberleri aliriz :))[/QUOTE]
Inşallah cnm ama 8 gun kala erken gebelik testinde negatif çıkmıştı sence pozitif olma ihtimali varmii

Ayy kizlar valla dayanamayacagim yarın yine test yapacağımbanane banane:) sizi ggörünce heyecan yaptım dua edin benimde pozitif çıksın3 ggünümvar cçıkarmmı ki sizce ee?

maşallah bebiş haberleri arka arkaya gelmeye başlamış..inşallah devam eder hamiş olmayan kalmaz...

E="aysesahra, post: 45385023, member: 626030"]maşallah bebiş haberleri arka arkaya gelmeye başlamış..inşallah devam eder hamiş olmayan kalmaz...[/QUOTE]
Inşallah cnm sende mi hamilesin

Hamile arkadaslar hayirli olsunn. Bizde mutlu oluruz insallah bu ay. Cok az kaldi beklemek cok zorr. Bide agrilar basladi korku sardi geldi gelcek siyee pfff

OTE="AzRASILAM, post: 45390767, member: 77292"]Herekse Günaydın
3 gün gecikmeli olarak bugün regl oldum sat 29/02
Artık bu ay bakacağız bakalım kısmet :)[/QUOTE]
HaYirlisi olsun cnm bu ay hamile kalırsın inş.

[QUObenseniiyerim, post: 45390959, member: 466620"]Canim test yapiyo musun bugun ? :))[/QUOTE]
Cnm solemesi ayıptır daha wc ye gitmedim test yapmak için sabah idrar i lazım ya eşim biraz dan test getirecek 2 buçukyyasinda oğlum var gidemiyorum eşimi bekliyorum:))

[QUOTEbenseniyerim, post: 45390959, member: 466620"]Canim test yapiyo musun bugun ? :))[/QUOTE]
Senin belirtiler başladımbenim midem aazıcık bulanıyor yaa acaba psikolojik mi:KK66:

X