2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım prolaktinin en büyük nedeni strestir. Stres arttıkça prolaktinin düşmesi çok zor. Bu prolaktin problemi yaşayanlar yaaa tatile gidin ya da bir uzmandan (psikokogdan) yardım alın diyorlar kadın doğumcular. Benim eltiminde prolaktin hormonu yüksekti birde çocuk olmuyor diye stres yapınca iyice yükseldi hem psikoloğa gitti hem de o sene tatile gitti, sporada yazıldı ve üstündeki negatif enerjiyi attı ve 3 ay içinde ilaçsuz hamile kaldı... Daha önce kullanmadığı ilaç , iğne kalmamıştı tek çare tüp bebek demişti doktoru... Ama stresten kurtulunca 3 ayda kendiliğinden hamile kaldı mucize gibi birseydi... Daha sonra 2. ye de hemen hamile kaldı. Şimdi 2 yaşında bir oğlu ve 6 aylık kızı var.... Stres gerçekten çok büyük faktör tatlım... Bende bu ay geçsin öbür ay spora yazılacagım eşimle mini tatillere çıkacagım. Üzerimdeki negatif enerjiyi atmam gerekiyor, hepimiz için hayırlısı artık

OTE="ebyar, post: 45371489, member: 443239"] Tweeetyy Ben daha dirayetliydim ama bu aralar kötuyum elimde değil. S sinkar bir de dediğin gibi Prolaktin var zaten yüksek ilaç kullanıyorum bi gidişle iyice yukselecek.

Rabbim tez zamanda bekleyen herkesin yüzünü güldursun Ama resmen tukenmislik hissediyorum.[/QUOTE]
Cmm
Ben de su an yoldayim, dayanamadim hastaneye gidiyorum kan testine :)
Hadi hayirlisi haber ver cnm

UOTE="benseniyerim, post: 45380252, member: 466620"]Hamileyimmmmmmmmmmmm
Beta hcg degerim 479.3 cikti kizlar
Cok sukurrrrrr..........[/QUOTE]
Masallah cnm hayırlıolsun iinş. Darısı bana ve diger arkadaslaraiinş.

OTE="benseniyerim, post: 45380252, member: 466620"]Hamileyimmmmmmmmmmmm
Beta hcg degerim 479.3 cikti kizlar
Cok sukurrrrrr..........[/QUOTE]
Nerde yaptın testi hemen sonuç almissin

Canım vallahi stres hayatımın hep içinde. Hem bu çocuk meselesi bir yandan kpss ye hazırlanıyorum o zaten mahvediyor beni. Sınav sonrası tatil planımız var ben o zamana kadar hamileliği unutuyum o zaman :)

Tebrik ederim ınşallah kucağıniza da alırsınız sağ salim.

Herhangi bir belirtiniz var miydi? Benim adet olacak gibi ağrılarım var karın ve kasik ağrım. O yüzden hiç umudum kalmadi

Sag kasigimda agri, batma, segirme tarzi seyler oluyodu gun icinde sık sık. Kasik agrim bacagima vuruyodu. Akintim yumurtlamadan beri hic kesilmedi, bazen seffaf, bazen acik sari renkte. Alt karnimda surekli bi doluluk, bi agirlik var. Sirt agrisi da oldu. Cok nadir bas donmem oluyodu son gunlerde :)

Canım vallahi stres hayatımın hep içinde. Hem bu çocuk meselesi bir yandan kpss ye hazırlanıyorum o zaten mahvediyor beni. Sınav sonrası tatil planımız var ben o zamana kadar hamileliği unutuyum o zaman :)
Canım haftasonu mini tatillerde yapabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın bebişler stressiz anneler ister unutmayın

Tebrik ederim Rabbim kucagınıza almayıda nasip etsin inş

Selam kızlar bende bu gün test yaptım 2. Çizgi çok ailik çıktı yarın testi yenileyip sonrada kan testine gidicem inşallah bebişim benimledir
Rabbim isteyen herkese nasip etsin

"damlacikolata, post: 45383300, member: 532865"]Selam kızlar bende bu gün test yaptım 2. Çizgi çok ailik çıktı yarın testi yenileyip sonrada kan testine gidicem inşallah bebişim benimledir
Rabbim isteyen herkese nasip etsin[/QUOTE]
Hayirli olsun sana da cnm sat neydi

Ayni belirtiler bende de var yaa:)

Hayirli olsun sana da cnm sat neydi[/QUOTE]

Saol canım sanada inşallah sat 2 şubat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…