2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet kizlar heyecan dorukta ILK KASIM ANNESİ ONE ÇIKSIN BAKALIM BURAYA ILK ISIM YAZIP HAMILE YIM YAZARI ILK HAMIS KABUL EDECE GIZ BIRAZZ BESLENME IŞTE YEN ler ILK TE olsa ikinci sıraya düşecek kuralını bu:)
Ilk hamis bekleniyor:)

aslm kizlar korunmayi biraktigimdan beri haziran annelerinde tut ekim annelerine kadar umutla bekledim simdi ise kasim annelerine talibim Allahim bu ay guldursun yuzumuzu herkesin kucagi dolsun

OTE="benseniyerim, post: 45355137, member: 466620"]Benim regl gunum bugun, bekliyorum bakalim :)[/QUOTE]
Hayırlı aksamlar regl oldunmu cnm merak ettim? Ee arkadaşlar nasıl varmi degisiklik yaşayan belirti filan

benim hic belirti yok suan akinti devam sadece ama olmadigini dusunuyorum cunku gogus agrisi hic kalmadi yok bence ilk be en buyuk belirti gogusler

Henüz müjdeyi veren yok galiba
Benim son 2 günüm ama bu ay da olmadı galiba kendimi hamile gibi hissetmiyorum hiç. Belirtin falan da yok.

Bu sabah oturdum iyice ağladım rahatladım. Çok dolmuşUm. Eşimde her şeyin hayırlısı isyan mi edeceksin canım boşver takma...vs her zaman ki tesellisini verdi.

Artık etrafımda kimsenin hamilelik haberini almak istemiyorum. Kaldıramıyorum

Ayni bende o durumdayim canm isyan etmiyorum allah buyuktur diyorm ama hergun bi agla fasli oluyo esimide dha fazla üzüyorum kötü günler geciriyoruz

ebyar Tweeetyy kızlar düşünmeyin böyle lütfen. Ben de sizden çok farklı durumda değilim 1,5 seneden beri bekliyorum. İlk 8-9 ay bende çevremdeki kimsenin hamilelik haberine katlanamazdım... Şimdi o psikolojiyi atlattım . Ağlamıyorum, üzülmüyorum , hanilelik haberleride psikolojimi etkilemiyor artık. Eskisi gibi kafayada takmıyorum Rabbim buğüne kadar bana istediğim herseyi verdi iyi bir eş, iyi bir iş iyi bir aile. Tek eksiğim bir evlat... Biliyorum er yada geç bana bir evlat da nasip edecek ... Eğer nasibimde yoksa belki de benim için de en hayırlısı budur. Moralinizi yüksek tutun kızlar üzgünken ve stresliyken prolaktin hormonu fazla salgılanır buda gebeliği engeller... Herşeyin hayırlısı öpüyorum sizi çok

Selam kızlar
Her zaman hayırlısını isteyin ben de kasımda hamile kalmıştım 5 ayın sonunda ama bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum.şimdi henüz adet olmadığım için mecburen buraya talip olamıyorum ama adet olunca çalışmalar başlayacak inşallah.
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Tweeetyy Ben daha dirayetliydim ama bu aralar kötuyum elimde değil. Geçen yıl 13 martta kürtaj olmuştum hala ortada bir şey yok. Artık diyorum olmayacak galiba

S sinkar bir de dediğin gibi Prolaktin var zaten yüksek ilaç kullanıyorum bi gidişle iyice yukselecek.

Rabbim tez zamanda bekleyen herkesin yüzünü güldursun Ama resmen tukenmislik hissediyorum.

Bat 26 Subat'ti. Henuz gelen giden yok :)
Pazartesiye kadar beklicem insaallah.
Umitsizlik var nedense.
8 gun once idrar testi yapmistim, negatifti, o yuzden boyle umitsizim sanirim

"benseniyerim, post: 45376842, member: 466620"]Hayirli olsun, Rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin. :)
Ilk cocugunuz mu olcak ?[/QUOTE]
Hayirli sabahlar dostlar hadi cnm sende bi ttest yap artıkcçıkarbenim son 3 ggünhadi iinş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…