2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
5 gün mü nasıl bi ağrıdı o canım ya. Ben 2 gün yattım 1 hafta zor kalkıyorsun ayağa ama ilk gün ızdırap
Ya cnm 2 gun her tarafımttutulmustu hareket bile edemiyor ağlıyordum ffelç oldum diye:) doktorlar habire kontrol as le ındatutmak istediler dderken oğlumssarılık oldu 3 günde ffoto terapi almıştı tam iyi olmam bi haftayıbbulmuştu iste

Allah hiç bi anne adayına kayıp yaşatmasın inşallah.. biz dün duyduk kalp atışlarını:KK200: ilk bebeğimiz, mutluluktan ağladık, Rabbim herkese nasip etsin inş :)
ARAMIZDA 5 GÜN VAR PAZARTESİ KESEYİ GÖRDÜK 8,19 MM DOKTOR 2 HAFTA SONRA GEL DEDİ AMA DAYANAMIYORUM PAZAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM KALP ATIŞLARINI PAZAR DUYABİLİR MİYİZ ACABA ARAMIZDA 5 GÜN VAR PAZARA KADAR 5 GÜN GEÇMİŞL OLUYOR ZATEN :KK64:

Kesinlikle bende tatlı istiyorum, ki hiç aram yoktu, şimdi tatlı yiyorum üstüne bi daha çikolata filan yiyorum kilo almaya başladım zaten :KK43:
ay ben de tam tersi köfte olsun sucuk olsun bizim olsun :KK70: çikolatalar dolapta çürücek bu gidişle :KK70:

Ben ben ben :KK17: çok korkuyorum ilk gebeligim normal dogumdanda sezaryandan da cook korkuyorum :KK61:
Canım anlıyorum seni ilkinde bende senin gibiydim ama sezeryan oldum o acıyı cekeceğime normal doğururdum dedim. Aynı hastanede akşam doğuranlarda normal olanlar sabaha çıktı. Sezeryanlarda 1 gece daha kaldık.

Bende tatlı duyunca midem bulanıyor yaabbakalım eksi yiyene ve tatl i yiyene cinsiyet te bu konuyu konuşuruz insallah

ARAMIZDA 5 GÜN VAR PAZARTESİ KESEYİ GÖRDÜK 8,19 MM DOKTOR 2 HAFTA SONRA GEL DEDİ AMA DAYANAMIYORUM PAZAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM KALP ATIŞLARINI PAZAR DUYABİLİR MİYİZ ACABA ARAMIZDA 5 GÜN VAR PAZARA KADAR 5 GÜN GEÇMİŞL OLUYOR ZATEN
2 hafta sonra gel diye sağlama almak için söylüyolar galiba, biz de keseyi ik gördüğümüzde 7,7 mmdi iki hafta sonra gel dedi doktor, senin gelişimin benim kontorle gittiğime göre önde canım, istersen git ama gidip de duyamazsan da çok panik olur insan heralde bilemedim..:KK64:

Canım anlıyorum seni ilkinde bende senin gibiydim ama sezeryan oldum o acıyı cekeceğime normal doğururdum dedim. Aynı hastanede akşam doğuranlarda normal olanlar sabaha çıktı. Sezeryanlarda 1 gece daha kaldık.

Valla nasıl olacak bilmiyorum bende diyorum normal olsun herseyi goruyum sezaryanda bayilmaktan ve sonrasından çok korkuyorum ikiside korkutuyor şimdi kafamda deli sorular ama daha 8ay var sanki günler kalmış gibi doğum için tedirginim

Ayyy ben köfteden sucuklu tiksindim kokusuna tahammül edemiyorum ya.:KK53:
ben de yerken iyi güzel yiyorum sonra o koku bir rahatsız ediyor, bütün evin pencereleri açık.. doğrusu bebişin keyfine bağlı, pek dengeli hareket etmiyorum şu sıralar :KK70: değişmeyen tek şey sürekli su içme isteğim :KK70:

Gerçekten bende çok anlamsız karma karışık rüyalar görüyorum..

Sanırım gün içinde ki strese bağlı görüyoruz sürekli endişe içindeyiz şuan gebelikler yeni olduğu için. Ama aslında oluruna bırakmamı lazım ve çok da kontrol vs gitmemeliyiz annelerimiz ne ultrason ne bhcg hiç biri olmadan sağlıkla doğrurmuşlar. Biz teknolojiyi doğru kullanmıyoruz korkmak için elimiden geleni yapıyoruz bu da rüyalarımıza kadar etkiliyor

Rüya gören kızlar progesteron kullanıyo musunuz? ben de düne kadar çok rüya görüyodum ve hiç derin uykuya dalamıyodum, dün ilk defa ilacı yapmadan uyudum, pamuk gibi uyandım ya, ne güzel uyumuşum :KK70: acaba ilaçtan mı diye düşündüm.. bide dün doktor herşey yolunda diyince rahatladım galiba onun da etkisi var

Kan sonucun nasıl çıktı canım betahcg ye mi baktılar?
Canim ben adetten iki gun once ogrenmistim 33 cikmisti adet olacagim gun yani iki gun sonra 112 cikti bugun yaptirdigimin sonucu daha belli degil ama 900 e yakin cikmasi lazim saglikli devam ediyorsa

X