2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bulantı yaşayan yok mu ben bi haftadır bulantı yaşıyorum ancak iki gündür çok kötüyüm 3-4 sefer istifra ediyorum günlük ne yapacağımı şaşırdım

Kızlar bulantı yaşayan yok mu ben bi haftadır bulantı yaşıyorum ancak iki gündür çok kötüyüm 3-4 sefer istifra ediyorum günlük ne yapacağımı şaşırdım
Benimde iki gundur bulantim oluyo gibi ama sabahları değil genelde akşam üstüne doğru basliyo hatta şuan bile var çok şiddetli basım ve disim agriyo

Ankara , yaş 27
Sat 03 02 2016
Bdt09 11 2016
Rabbim izin verirse 3.evladım olucak
Bu arada muhtemel doğum tarihim oglumunkiyle aynı oda 2005 doğumlu :KK48:

Canim sabahları ben de çok kötü oluyorum boş mideyle çok zorluyorum 2 gündür,tuzlu çubuk gibi bişeyler atıştırmak lazım ben bu ara sürekli sürekli elma, kivi salatalık yiyorum yemekten çok. midem kötüyken zorlamak istemiyorum, sen de az az sık sık yemeye çalış en azindan meyve

Ikra meyra Ikra meyra topikimizin ilk ikiz annesi maşallah sana :KK200:
canım tesekkürederim rabbim sag salim kucagimizada almayı nasip etsin cümlemize insallah sevgili anneler hepinizden allah razı olsun güzel dilekleriniz için rabbim hepinize sag saglim evlatlar nasip etsin insallah :emir_bebek::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYE

birde bende bazen aşırı şişkinlik oluyor gaz sıkısması yasayan var mı aramızda.

böle sanki gaz sıkıstırıyormus gibi . hatta dün çok kötüydüm karnım acıyordu.. gazdan sanırım :KK43:
Aynisi bende de var bir kac gundur , gaz yapicak bir sey de yemiyorum hani.
olabilirmis, normalmis , ben de gecmesini dort gozle bekliyorum. Gecen gece boyle gogus kafesime vuruyordu gaz :KK43:

Arkadaşlar uzun bir bekleyişin sonunda çok şükür dün çok çok silik çift çizgiyi görüp kan verdim ama sonuç 19 çıktı biraz Can'ım sıkıldı yarın tekrar kan vericem... İnşaallah ikiye katlamış olur bende bir rahat nefes alırım... Çok ilerlemişsiniz 250 sayfa ama hrpsini okumak hiç birşey kaçırmamak istiyorum.... İnşaallah 9 ay hep buralarda olmak nasip olur...

evet canim formatla yapiliyor. Bir önceki seni etiketledigim yorumumda anlattim canim formati nasil alabilecegini.
Özel mesaj atamiyorum sana malesef :KK43:

Gece gece acayip regl sancisiyla uyandim rüyamda regl olmuştum çok korktum kizlar yaaa kabus gibi. Batım bugün olunca bir de...

Bilinçaltı bence cnmcm.Bana da olmuştu ilk ogrendgmde rüyamda wc ye gidince kan gormstm.uyannca koşarak wc ye gittim ve çok şükür dedim.Sonra da kan görünce rüya bozulur derler ya öyle düşünüp içime su serpmstm

X