2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canim kese cok iyi biri bir hafta geriden geliyor yolk sac kese falan iyi dedi iki hafta sonra cagirdi ama ben tekrar gidecem hastaneye 6+2 oldu sata gore kalp atisi yok bende kiza yorumladim gec gelisiyormus kiz bebisler oglumda 5+5 de duyduk atislarini betam gecen hafta sali gunu 14.178 di ama tek kese goruldu bu sali kinci kese goruldu cok sukur rabbim soklardayim isteyen her keze ikiz evlat versin
Canım biri 1 hafta geriden geliyorsa biri kız biri erkek olabilir bence. Hayırlı olsun bebişlerin.:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Herkese merhaba sat 04.02 ilk hamileliğim İstanbul'da yaşıyorum beklenen doğum tarihi 11.11.2016 yaşım 27
Geçen cuma kesemizi gördük haftaya cuma da kalp atışı için gideceğim umarım çok güzel haberler aldığımız bir topic olur :emir_bebek:

cvp yazan arkadasilar anneler allah razi olsun hepinizden rabbim hepimize saglikli melekler nasip etsin insallah rabbim gonumuze gore versin bir bedende uc kalp saskinim kizlar
Şoku atlattık sonra şu tablomuzu 1. Sayfaya al kuzum arkadaşlar bilgileri yazdı seni beklio eklenmek için. :KK9::KK73: zaten bu şok 1 hafta gider sende. Anlayabiliyorum:KK200:

canım nasıl dicem subhanallahi ve bihamdihi bütün olarak mı sölicem yok sa ayrı ayrı mı :)
biraz acemiyim öğrenmeye calısıyorm canım
birde şükür etmek için ne sölemem gerek biliyorsan eğer bana da söler misin :)

Tek seferde subhanallahi ve bihamdihi diyrz.ikisi birlkte cnmcm.şükretmek için de elhamdülillah çekebilirsin

canim kese cok iyi biri bir hafta geriden geliyor yolk sac kese falan iyi dedi iki hafta sonra cagirdi ama ben tekrar gidecem hastaneye 6+2 oldu sata gore kalp atisi yok bende kiza yorumladim gec gelisiyormus kiz bebisler oglumda 5+5 de duyduk atislarini betam gecen hafta sali gunu 14.178 di ama tek kese goruldu bu sali kinci kese goruldu cok sukur rabbim soklardayim isteyen her keze ikiz evlat versin

Aaaaa ikiz mii :nazar::nazar: :KK19: hayırlı uğurlu olsun. Sen zaten İkiz istiyordun demi. Allah dileğini vermiş canım . Hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)))-:KK71:

Çok teşekkür ederim, ben de vajinal ultrason istemiyorum zaten doktorda direk karından baktı, bu 2.hamileliğim diğerinde de hiç alttan muayene olmadım, 6+4 te de karından kalp atışı duyulabilir bence ama yurtdışında sistem nasıl bilemiyorum, sizin de güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah
Hayirli olsunnn:nazar: , darisi hepimizin basina. Benim bir sorum olacak :

Ultrasonu karindan mi bakildi? Ben daha gitmedim ultrasona ( Yurtdisindayim ) Doktorumu aradim ve sordum. Bu hafta bosuna gitme, 6 + 4 olmayi bekle, bir de vajnal ultroson iste zayif degilsen, karindan duyamazsin dedi.
Senin deneyimin nasil oldu? Hic vajinal muayene istemiyorum :KK43:

X