2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba taze anne adayları :) Benim sat 5 Şubat tahmini doğum 11 Kasım ama henüz keseyi görmedim doktor randevum yarın :) umarım görürüm .. Kayserideyim yaş 28 bi düşüğüm var kan pıhtılaşmam var kalbi durdu :KK43: şu an kan sulandirici kullanıyorum .... Hakkımızda hayırlısı umarım her şey yolunda giderrr

Merhaba taze anne adayları :) Benim sat 5 Şubat tahmini doğum 11 Kasım ama henüz keseyi görmedim doktor randevum yarın :) umarım görürüm .. Kayserideyim yaş 28 bi düşüğüm var kan pıhtılaşmam var kalbi durdu :KK43: şu an kan sulandirici kullanıyorum .... Hakkımızda hayırlısı umarım her şey yolunda giderrr
Geçmiş olsun canım inşallah herşey yolunda gider sağlıkla kavuşursun bebişine

maydanozun bire bir kendisini taze olarak yani pişmemiş yemek bide meyve sıkacaklarında taze maydanoz suyu içmek yasak ama kaynatılmışı serbest mi bilmiyorum yemeklerin içinde pişmiş yenilebilir dediğine göre bişey olmaz sanırım sonuçta kaynatmakta pişirmek gibi ben zaten maydanoz suyunun sevmediğim için sormadım bile tedbir amaçlı yememekte fayda var :)

Anladim , ben de hoslanmiyorum suyundan vs.
Taze olarak saklandiginda , belli bir sure sonra bakteri uruttigini duymustum , bu nedenle havayollarina yeme icme hizmeti sunan catering firmalari kullanmayi birakmisti. Ben de uzun sure tutmam dolapta bu nedenle. Ama bir cok Turk yemegini tuketmemek gerekir bu durumda. Lahmacundan, kofteye , karniyarik yemegine :) ... ( Yani kendimiz hazirlamadiysak iclerimi takibi zor olurdu) Her yemege kuskulu yaklasmak gerek desenize :)
Bebek haberiniz hayirli olsun bu arada...

NOANNEŞEHİRYAŞSATTAHMİNİ DOĞUMCİNSİYETBEBİŞİN ADIKAÇINCI BEBİŞ
1@Sihirlidegnek Almanya2508/02/201610/11/2016??:emir_bebek:
2 yaren92 yaren92 Istanbul2404/02/201610/11/2016??:emir_bebek:
3 @The_new Izmir2808/02/201614/11/2016??:emir_bebek:
4 @Careler caresi Kayseri2322/01/201601/11/2016??:emir_bebek:
5 My moonlight My moonlight Konya2827/01/201602/11/2016??:emir_bebek::emir_bebek:
6 @Esaskiz43 Kütahya2531/01/201606/11/2016?? :emir_bebek:
7 @Yansima7 Bursa3529/01/201604/11/2016?? :emir_bebek:
8 @Marike Izmir2628/01/201609/11/2016??:emir_bebek:
9 melekkk_ melekkk_ Karaman 3030/01/201605/11/2016??:emir_bebek:
10 @selin_78 Istanbul 3401/02/201607/11/2016??:emir_bebek:
11 @balbebekk Bursa 27?? 06/11/2016?? :emir_bebek:
12 Sedaserefoglu Sedaserefoglu Isparta 2710/02/2016 15/11/2016??:emir_bebek::emir_bebek:
Çok güzel olmuş canım ellerine sağlık :))

Kizlar icinizde benim gibi hamilelikle beraber sigarayi birakanlar var mi 14 senedir iciyorum bi de her gun kahve en az 4 5 kupa icen biriydim kut diye biraktim hamile oldugumu ogrendigim gun ikisini de ayni seyi yasayanlariniz var mi
Selam. Fındık fıstık leblebi ve bol su tavsiye ediyorum. Canın istedikçe at ağzına oyalan. Üstüne suyu içtin mi aklına gelmiyor. Kahve de günde 1 kez o da Türk kahvesi açık 2 bardak çay Hakkı'n var.

merhaba canim soktayim.iki kesemiz var ikiz.meleklerim geliyor
Maşallah canım ya çok sevindim
Benimde adetimi 2 gün geçtiğinde 4500 civariydi beta hcg acaba ikiz mi falan dedim ama tek kese göründü. Senin ilk muayende mi göründü çift kese. Benim tek göründü ama doktor mesanen boş bir daha ki sefere sıkışık gel dedi acaba bir sürpriz olurmu ki :)

Bu arada benim sat 27 ocak beklenen doğum tarihi 02.11.2016 yaş 25 ilk bebis olacak ınş. İstanbul da yasiyorum

canim kese cok iyi biri bir hafta geriden geliyor yolk sac kese falan iyi dedi iki hafta sonra cagirdi ama ben tekrar gidecem hastaneye 6+2 oldu sata gore kalp atisi yok bende kiza yorumladim gec gelisiyormus kiz bebisler oglumda 5+5 de duyduk atislarini betam gecen hafta sali gunu 14.178 di ama tek kese goruldu bu sali kinci kese goruldu cok sukur rabbim soklardayim isteyen her keze ikiz evlat versin
ayyy çok sevindimmm ilk dr kontrolün mu hcg değerlerin nasıl artmıştı bende her zaman ikizim olsun çok istiyorum

Aaaaaaaaa çok sevindim. Demiştim ama sana demi biri sonradan görünür diye çok şükür allah sağlıkla kucağına versin

Ayyyy canım maşallah :nazar::KK200::emir_bebek: :emir_bebek:saglikla gelsinler

Doktor ne dedi keseler normalmiymiş kalp atışı için ne zaman.gitceksin. Anlatsana çok merak ettim

Bana istanbul avrupa yakasından iyi bir doktor tavsiyesi verebilecek var mı kızlar? Kendi doktorumdan emin değilim, ilgili bi doktor arayışım var, yardımcı olabilirseniz minnettar olurum

canim kese cok iyi biri bir hafta geriden geliyor yolk sac kese falan iyi dedi iki hafta sonra cagirdi ama ben tekrar gidecem hastaneye 6+2 oldu sata gore kalp atisi yok bende kiza yorumladim gec gelisiyormus kiz bebisler oglumda 5+5 de duyduk atislarini betam gecen hafta sali gunu 14.178 di ama tek kese goruldu bu sali kinci kese goruldu cok sukur rabbim soklardayim isteyen her keze ikiz evlat versin
Hayrli olsun canim ya tebrik edrimmmm

Merhaba kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim kadın doğumcu haftaya gel ultrasonda görünür dedi buraya kadar sıkıntı yok ama dişçiye gittim iltihaplanmış dişim ve ilaç yazdı kadın doğumcu ile dişçe o tedavisini yapsın diş hekimi sonuçta diyor dişçide o bir şey demiyorsa ben tedavimi yaparım diyor o ona aksi diyor o ona sonuç ben ve bebeğim ne olacak ddedim dişçi çekmem lazım diyor iltihap daha zararlı diyor fakat yazdığı ilaçlar bebeğe zarar verir mi çok mutsuzum şuann :KK43:
Ağrı kesici ve antibiyotik tedavisi zararlı Can'ım. Kadın doğumcu ile tam olarak görüşmeden kullanma bence.

X