2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Buarada bu hamilelik takvimi nasıl iptal ediliyordu söyliyebılırmısınız
Mart ayında yapmıştım ama neyazıkki bebeğimi kaybettım

çok geçmiş olsun canım iyiki hastaneye gitmişsin. haftana göre hcg degerin masallah güzel inşallah sağlıkla kucağını alırsın bebeğini.. bende de kahverengi lekelenme var ihmal etmiyim o zaman..
Cok sagol canım sakın ihmal etme Allahım hepimizin yardımcı olsun inş

Beni yanlış anlamayın lütfen ama bebeğin düşük rıskı zamanı atlatılama kadar baska cocuğunuz varsa hemen söylenılmemesı gerektıgını söyluyor pedagoglar
Nacızane söylemek istedim
Rabbım hepımızın bebeklerını korusun

canım çok geçmiş olsun, nasıl oldu , tabi anlatmak istemeyebilirsin de..
Tesekkur ederım
Yok yok anlatabılırım
Oğluma asılama yoluyla hamıle kaldım şükürler olsun 4 yasında suan
Bu ocak ayında korunmayı bıraktık ve martta normal yolla hamıle kaldım ama 9 haftada bebeğimin kalbı durdu aldılar böyle işte suan evde test yapmaya bıle korkuyorum son adetım 6 eylül

Tesekkur ederım
Yok yok anlatabılırım
Oğluma asılama yoluyla hamıle kaldım şükürler olsun 4 yasında suan
Bu ocak ayında korunmayı bıraktık ve martta normal yolla hamıle kaldım ama 9 haftada bebeğimin kalbı durdu aldılar böyle işte suan evde test yapmaya bıle korkuyorum son adetım 6 eylül
anladım... canım bir kere yaşadın diye hep aynısı olacak diye düşünme pozitif ol, test al bence belki sevinirsin :KK66:

Kizlarrrr birsey sormak istiyorumm hamile oldugunuzu ogrenince ne hissettiniz yani suan gobusunuzle duygusal bi baginiz var mi ben cok mutluyum ama kendimi anne gibi hissetmiorum bebegim yavrum moduna girmedim acaba ne zaman olcak kalp atisi duyunca mi gorunce mi esim agladi ama ben aglamadim saskinlik ve sevinc yasadim daha cok

Arkadaşlar şiddetli karın ağrımdan dolayı iş yerimin revirinde dinlenmek zorunda kaldım. Aranızda aynı durumu yaşayan varsa doktorum gaz sancısında böyle ağrı olabilir dedi. Tuvalete çıkıp çıkmadığı sordu gerçejten çıkmamıştım. Yani meraklanmayın. Çok rahatladım dinlenince geçti. Ve parol içebiliyormuşuz parol bebeğe ulaşmadan hemen atılıyomuş. Aklınızda olsun. Doktora gidemeyenler her ilacı içmeyin.

Kizlarrrr birsey sormak istiyorumm hamile oldugunuzu ogrenince ne hissettiniz yani suan gobusunuzle duygusal bi baginiz var mi ben cok mutluyum ama kendimi anne gibi hissetmiorum bebegim yavrum moduna girmedim acaba ne zaman olcak kalp atisi duyunca mi gorunce mi esim agladi ama ben aglamadim saskinlik ve sevinc yasadim daha cok
canım merak etme daha çok erken ben hareketlerini hissedince duygusala bağlamıştım :)

Kizlar merhaba. Benim satim 27 agustos yani 6+1 haftalik hamileyim. Bugun bi doktora gittim normal ultrasondan keseyi gördü ama bebegi goremedi. Normal degil insallah bi sikinti yoktur sali tekrar gel dedi. Tabi benim icim rahat etmedi baska doktora gittim o da normalden göremedi bos kese dedi sonra vajinalden bakinca hem bebegi hem kalp atisini gördü. Muhtemelen gec dollenme dedi. Hersey cok normal dedi ama icim rahat edemiyor hala. Siz ne kadarlikken normal ultrasondan kalp atisini gordunuz.

Kizlar merhaba. Benim satim 27 agustos yani 6+1 haftalik hamileyim. Bugun bi doktora gittim normal ultrasondan keseyi gördü ama bebegi goremedi. Normal degil insallah bi sikinti yoktur sali tekrar gel dedi. Tabi benim icim rahat etmedi baska doktora gittim o da normalden göremedi bos kese dedi sonra vajinalden bakinca hem bebegi hem kalp atisini gördü. Muhtemelen gec dollenme dedi. Hersey cok normal dedi ama icim rahat edemiyor hala. Siz ne kadarlikken normal ultrasondan kalp atisini gordunuz.
canım benim satım 29 ağustos zar zor ayın 6sında kese görüldü 4 haftalık daha dedi ve kalp atımı için 2 hafta sonra gel dedi :)

Beninde dojtorum sadece alttan baktı minik kese gördü. Geç döllenme dedi ve 7.hafta bitiminde çağırdı kalp atışı için. Endişelenme. Kimi 8. Haftasında duyuyor. Her şey yolundadır merak etme.

Kizlar sagolun rahatlattiniz beni ilk doktor o kadar gizemli ve olumsuz havada konustu ki hastaneden aglayarak ciktim. Daha sonra bebegi gormeme ragmen atlatamadim şoku. Insanin guvenebilecegi duzgun bi doktor bulmasi cok onemli.

X