2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
hele o bulantılar gelsin görecez seni. ben 50 ile hamile kaldım 80e yakın doğuma girdim. sadece göbek vardı. millet dalga geçiyordu. göbeği emaneten mi taşıyosun diye :))
Ay allahim.devamini getirsinde farketmez kilo almak falan hic derdim degil form tutcak halimiz yok bebisler sag salim dogsunda 30 kiloda alsamsa olur

ben orda doğurdum. hastane ok kötü. ama o uğraş hanımın anne şefkati var ya o kadar rahatlattı ki baştan beri gitseydim dedim. anne gibi. ha sema hanım var. o da bana kızım diyordu zaten.
Evet bende gittim doktoruda sevmstm eski evime cok yakindi ama hastaneden oyle bi nefret ettimki gitmedm benm doktorumda seker gibi guleryuzlu neseli sewecen cok motive ediyo saolsun cok onemli doktorun yaklasimi

Günaydın kızlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler. Dün kanama başladı, acile gidip beta hcg yaptırdım. 15'e düşmüş maalesef. görünce şok oldum bu ilk tecrübem olduğu için. ne kadar zor birşeymiş tam bebiş fikrine alışmışken gittiğini görmek :KK43:
Doktor geç adet görmüş gibi düşün bozma moralini dedi. Bu ay bile yine hamile kalabilirsin, tıbbi açıdan bir zararı yok dedi. Umarım hepimiz vakti gelince sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza.
Geçmiş olsun canım, allah hayırlısı ile tekrar nasip eder inş. hamile kalabilmek en güzel teselli bu durumda, moralini bozma çalışmalara devam

Kizlar sizdede arada kasik agrisi rahim uzeri agrisi oluyormu hafif sekilde bende gun icerisinde 1 2 kez hafif sekilde kasigimin tam ortasinda batma seklindr sanci oluyor korkuyorm sanci gelince

13 ekimde randevm var kalp atisi icin gidecegim insallah kalp atisini duyariz

ayy canım benim. böyle annelere kurban olurum ya. kiloyu takıntı eden o kadar insan var ki bebeği düşünmeyen. şimdi seni daha çok sevdim
Onlar evlat acisini dusuk acisini tatmamistr belki ondan kilo alsam nolur werilir napalm alcaz tabi emzrince gidiyo zaten ewet neler war fosur fosur sigara icen bende iciodum beta hcg 21 degerini aldgm saniye bicak gibi kestim gram aklima gelmio cocuk sozkonusu olunca

Onlar evlat acisini dusuk acisini tatmamistr belki ondan kilo alsam nolur werilir napalm alcaz tabi emzrince gidiyo zaten ewet neler war fosur fosur sigara icen bende iciodum beta hcg 21 degerini aldgm saniye bicak gibi kestim gram aklima gelmio cocuk sozkonusu olunca
ben hissediyorum sen mükemmel bi anne olacaksın bitanem. dualarım seninle. kilo verilir ya. ben ki çok zor kilo veren biriydim. bekarken 1 ay boyunca diyet spor yaptım 51 kilodan 50 kiloya düşemedim. ama doğumda 30 kiloya yakın aldım sadece 1 kşlo fazlam kaldı ve oğlum 5 aylık.

ben hissediyorum sen mükemmel bi anne olacaksın bitanem. dualarım seninle. kilo verilir ya. ben ki çok zor kilo veren biriydim. bekarken 1 ay boyunca diyet spor yaptım 51 kilodan 50 kiloya düşemedim. ama doğumda 30 kiloya yakın aldım sadece 1 kşlo fazlam kaldı ve oğlum 5 aylık.
Saol allah razi olsun verilir tabi canimiz saolsunn iins sag salim kucagima alirm busefer cumlemiz icinde ben

X