2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim umutsuz olma ama kendinide kaptırma. Valla ben yıkılırım diyodum aksine dahada guclendim. Sende herşeye hazırlıklı ol ama dilerim ki pozitif olasın.
Yok canim bu sefer hazirlikliyim negatife.ilki gibi sok olmam.oyuzden bir an once test yapayimda normal hayatima doneyim diye bakiyorum.boyle insan ister istemez kasiyo valla.yarin artik buyuk gun.cikarsa esas benim icin sok olcak.bugun karnim cok agriyo cunku adet olcak gibi.benim normalde cok agrili gecer

Üzmek istemem ama benimde öyle oldu. Test günüm dündü ve dün adet oldum

Bak sen yine dayanamamis masallah artik bu degerle kese gorunur canim hadi hayirli olsun
Bende histereskopi oldum dr traslama cizik atmis birde az yapisiklik varmis ama dogru hatirliyorsam anestezinin etkisindeydim hala ama
Canim cok geçmiş olsun. Kanama çok mu? Yapisiklik da ya kürtaj dan ya da dış gebelikten kalmadır. Bi dahakine güzel olacak her şey inşallah. Betayi da çok vesveselendim yine napim
Kiz catlak daha ne betasi verip duruyon bize nispet yapar gibi..
Ay yok kuzum demeye de cekiniyorum valla. Midem ilk test gününden beri çok bulanıyor, dün bulanmayınca korktum bi daha yaptırdım :)

Canim bende medikal park hasan bey hastasiyim. Senin transfer oldumu hadi hakkimizda hayirlisi.
Evet canım hatta 12. Gün 125 yazmıştım buraya. Senin transfer oldu mu peki? Hasan Tahsin iki kere aşılama yaptırdım ama onunla elektriğini tutmadı bizim. Hayırlısı olsun hakkımızda.

Hadi hayirlisi olsun canim.insallah saglikla devam eder.demekki bende versem bugun cikacakmis ama artik yarin gorecem neler olmus.varmiydi beliryin.benim bugun karnim cok agriyoo
Canım bugün kan verene kadar hiç transfer olmamş gibiydim o kadar rahat.. Kanı verdm eve geldm ağladım birsürü olmadı diye sonra eşim netten bakmş sonuca.. Ondan sonra batmalar ve bel ağrısı başldı.. Ve malesef birazda lekelenmem oldu..

Adet ağrısı gibi ağrı olması iyi bişey canım inşallah sende yarn pozitiff sonuç alacaksın

Iyi hadi canim gecmis olsun.bi problemi daha atlatmis oldun.insallah bu son olur
sagol canim sende olumlu sonuc alirsin ins yarin

Evet canım hatta 12. Gün 125 yazmıştım buraya. Senin transfer oldu mu peki? Hasan Tahsin iki kere aşılama yaptırdım ama onunla elektriğini tutmadı bizim. Hayırlısı olsun hakkımızda.
Hayirlisi tabiki. Bnm transfer oldu pozitifide gorduk bin sukur ama hasan bey gebelik lehine ama keseyi ve kalp atisini gormeden gebelik var diyemeyiz dedi bu nedenle ben hamileyim diyemedim hala

Hayirlisi tabiki. Bnm transfer oldu pozitifide gorduk bin sukur ama hasan bey gebelik lehine ama keseyi ve kalp atisini gormeden gebelik var diyemeyiz dedi bu nedenle ben hamileyim diyemedim hala
Hamileyim de Can'ım pozitif düşün.. bizde görmedik ama hamileyiz işte.bhcg de çıkmıyo işte banane hamileyiz işte..

Kizz vesveselenme hemen.her gun bulancak diye bisey yok.yavas yavas alisir vucudun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…