2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Esim kabul etmiyo kuzum.illa yarin vercekmisiz.napayim bende bigun daha bekliyim bati.yArin ogleden sonra onunla beraber gidip veririm artik.
Boşver ne kaldı yarına.hayırlı haberle gel de ha bugün ha yarın farketmez.benim bugün idrar koyulaştı sonunda.. değer 2000e yaklaşmıştır sanırım.2gün önce 758di..

Boşver ne kaldı yarına.hayırlı haberle gel de ha bugün ha yarın farketmez.benim bugün idrar koyulaştı sonunda.. değer 2000e yaklaşmıştır sanırım.2gün önce 758di..
Ayy valla kuzum bugunde hamileymis gibi geziniyorum ortaliklarda:)))yarin belki bunuda bulamam keyfini cikarayim bari:))))))

bir şey soracağım.
doktor bana opudan sonra 10 gün kullanmak üzere vaginadan progestan verdi ama ben 5 gün zor kullandım çalıştığım için zor oluyor. bir şey olur mu bıraktığım için?

İnşallahhh ya.. bizde şu Perşembe'yi sağ Salim atlasak bi iyi olcak. Günler geçmek bilmiyor..
Valla ya sonucu ogrenmek bi dert keseyi gormek kalp atisini duymak ayri bi dert.herhalde dort aya kadar bitmicrk sikintilar.napalim rabbim yeterki dermansiz dert vermesin.seninki guzel bekleyislerr.ben.igne 5 gun vurundum ya bana niye biraktirdiki acaba doktorum

X