2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kendini hazır hissettiğinde ver Can'ım.. hakkında hayırlısı..
Ya esimde destek cikmadi bana bi gun daha bekle bukadar bekledikte diyo.sonra dusundumde bugun verirsem paazar gene vermem lazim.en iyisi yarin vereyim.pazarteside ise baslicam nasilsa ozaman hastanede veririm.bugunude boyle hamileymis gibi gecireyim yarin nasilsa hersey ortaya cikcak.ama bugun karnim agriyo cokkkkk

Kendini hazır hissettiğinde ver Can'ım.. hakkında hayırlısı..
Ya esimde destek cikmadi bana bi gun daha bekle bukadar bekledikte diyo.sonra dusundumde bugun verirsem paazar gene vermem lazim.en iyisi yarin vereyim.pazarteside ise baslicam nasilsa ozaman hastanede veririm.bugunude boyle hamileymis gibi gecireyim yarin nasilsa hersey ortaya cikcak.ama bugun karnim agriyo cokkkkk

Canim umutsuz olma ama kendinide kaptırma. Valla ben yıkılırım diyodum aksine dahada guclendim. Sende herşeye hazırlıklı ol ama dilerim ki pozitif olasın.

Alya_naz Alya_naz canım ilk betadan ne kadar sonra kese yi gördün. Bir de ilk tahlil kaç çıkmıştı? Hayırlı olsun ikizler sağlıkla gelsinler inşallah :)
tosun788 tosun788 test verdin mi canım?
Iyi dileklerin icin cok sagol bitanem... Ilk beta 26 Agustos'ta yapıldı ( Sonuc 624 idi ) .. Keseleri de 10 Eylül'de gördük canım. Neredeyse 15 gün gecmis oluyor. Sen gittin mi kontrole ?

Iyi dileklerin icin cok sagol bitanem... Ilk beta 26 Agustos'ta yapıldı ( Sonuc 624 idi ) .. Keseleri de 10 Eylül'de gördük canım. Neredeyse 15 gün gecmis oluyor. Sen gittin mi kontrole ?
Yok canım pts gidicem. Benim de test tarihim 8 eylüldu. 19 eylül erken mi diye düşünüyorum. Görünür heralde. Benim ilk değer 165 ti.

Bugün bi beta daha verdim. 2747 çıktı bence görünür pts.
Bak sen yine dayanamamis :KK48: masallah artik bu degerle kese gorunur canim hadi hayirli olsun
Bende histereskopi oldum dr traslama cizik atmis birde az yapisiklik varmis ama dogru hatirliyorsam anestezinin etkisindeydim hala ama

Bak sen yine dayanamamis :KK48: masallah artik bu degerle kese gorunur canim hadi hayirli olsun
Bende histereskopi oldum dr traslama cizik atmis birde az yapisiklik varmis ama dogru hatirliyorsam anestezinin etkisindeydim hala ama
Iyi hadi canim gecmis olsun.bi problemi daha atlatmis oldun.insallah bu son olur

X