2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Valla cnm lekelenmem çok az var kasık ağrılarım oluyor arada belim agriyir şimdilik iyiyiz çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor kalp atisini duyana kadar da igneye devam kalçam da yer kalmadı valla ; ((
Valla bende bugün hiç birşey yok çok hafifledi kasık batmaları.. Benim iğneler 3günde 1 artık doktor düşürdü sonuçtan sonra. Perşembe günü ilk randevumuz keseyi görüceksiniz inşallah. Ve keseyi evlilik yıldönümümüzde görücez.. İyi haberlerle çıkarsak doktordan çok özel olcak bu seferki yıldönümümüz..

Maşallah ne güzel bir gün de cnm hep mutluluk getirsin sana bebisin inş

kiz hamisler siz niye uyumuyonuz beyaa sizin iyi dinlenmeniz gerekiyor.hele biz uyumuyor.size ne oluyor.söyleyin bir bakemmm.heee heee

Yerim seni tatli anneeeee simdi uyuda ilerde o minik tekmeler uyutmucak seni hep oyle diyolar valla :)
Kız elimde deil uyuyamıyorum.dün tam yatağa gittim eşim yayılmış yatağa git kendi tarafına dedim Ada'm değer yükselmiş mi kaç çıkmış diye sayıklıyor.bir gülme tuttu uyku falan kalmadı.

kizlar hadi uyuyon yaa sizi bırakıp gidemiyom.benim uykumu iyi almam lazım yumoslarim için P papatya123 sanada soyluyom. hadi kocalariniz uyumadan gidin.benim koca açık fırça attı hadi canlarim optum
Benimki de önceden onla yatmayınca kızardı artık rahatım 2 canlıyım karışmıyor.. Valla ben postu serdim iyice bugün akşam geldi süpürge de yaptı.toz da alıver dedim almadı kadına söyle gelsin dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…