2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim hayirli olsun tedavin insallah sende bebisini kucagi a sag salim alirsin insallah:) canim bu igneleri yaklasik kac gun kullanicaz bilgin varmi ben hergün 150ml vuruyorum gonal fden 75 de merional diye bir ilac 4.günde kontrolüm var ama yaklasik kac gun surer bir bilgin varmi

Haklısın galiba bunca soru işaretı ile olmaz..
Olmazsa üzülmeyecegıme boyle bır ıhtımalin varlığına oyle adapte olmuşum ki. Heyecanımı bıle yasayamıyorum.
Bırkac gun sonra tedavım baslayacak hepımız için dua edyrum

Kisiden kisiye degisiyor ben 8 gun igne yaptim.iki tane yumurtam digerlerinden daha erken gelisti..doktor bakip karar verdi.son catlatma igenesinin su tarihte yapalim dedi son ignenin saat kacta yapilacagina kadar soyluyorlar cunku onun saati cok onemli..ben unutmayayim diye 2 telofonumun alarmini ayarlamistim..cunku gece saat 3 gibi yapmam lazimdi..yanlis hatirlamiyorsam son catlatma ignesinin ardindan 35 yada37 saat gibi gecmeliki yumurtalar topluyorlar..sonra 3 -4-5 gun bekletip trasferi yapiyorlar..2 defa tup bebek denemis biri olarak deneyimli sayilirim..

Cok tesekkür ederim canim

Bana da 900 ml verdi canim 150 cekiyorum hergün gonal f den canim yaklasik 10 gün mü kullanacagiz bu ilaclari biz
benim bu ikinci denemem. birincide seninki gibiydi sanırım uygulama. evet 10 gün kadar ama bildiğim kadarıyla kişiden kişiye göre değişiyor kontrolde doktor durumuna göre ayarlar zaten.

amin inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim benim b,raz farklı lupus hastasıyım hamile kalıyorum ama hemen düşükle sonuçlanıyor ilaçda fayda etmiyor inşallah tüp bebek işe yarar...

Günaydın kızlaaaar. Tabloyu güncelledim tedaviye başladıktan sonra bana başlama tarihlerinizi iletin mutlaka çünkü tahmini adet tarihlerine göre yazmıştık. OPU tarihlerini de gireyim dedim o yüzden o tarihleri de bana iletirsiniz. Zaman daralıyor kızlar tedaviler teker teker başladı. Hepiniz dualarımdasınız inşallah ben ve bu topic size uğur getirir.

Stres yapma canım bunları düşünerek. Kendini doktoruna bırak kafan rahat olsun zaten zor bir süreç bi de olumsuz düşünürsen olmaz . Pozitif olmamz lazım. Tedaviye merakla baslicaksin ama göreceksin opuya kadar çok çabuk geçecek ve soruların bir bir silinecek aklından. Hakkında hayırlı olur inşallah Rabbim güldürsü n yüzünü

günaydın kızlar,
bugün ve yarın purogen175 ve orgalutran a devam, yarın gece çatlatma iğnesi, cumartesi sabahı da allahın izniyle opu. 18-17-16-15 lerden 10 tane yumurta görünüyor, simarik83 opu tarihini listeye eklersin canım :)

Merhaba öncelikle kendimden bahsedeyim 35 yaşındayım bir kızım var 5 yaşında aşılama oldu. Ondan sonra aşılama yaptırdım fakat sonuç negatif oldu dün yeni bir doktora gittim tüp bebek deneyelim dedi. Dün itibariyle iğneyi başladım. Fakat korkularım var nasıl olur yumurta toplama nasıl olur bir sürü sorular var aklımda Allahım herkesin gönlüne göre versin. Çıktık bir yola Allah utandırmasın...

Merhaba cnm benim de 5 buçuk yaşında bi oglum var oda tupbebek tedavisiyle oldu bu ay yine tedaviye başlayacağım Allah izin verirse. Mesakkatli bi yolculuk Rabbim sağlıkla yeni emanetlerini gondersin inş

Ben tedaviden vazgectim canim islerimizi yoluna koyarsak kasim ayina dusunuyoruz tabi o da belli degil

Sevgili kaderdaslarım ,tecrubeli olan arkadadlarima soruyorum bu uzun protokol , kısa prot. Nedir acaba? Merak ettim??

Cok tesekkur ederım.. Iyı geldi hmde cokk

Sevgili kaderdaslarım ,tecrubeli olan arkadadlarima soruyorum bu uzun protokol , kısa prot. Nedir acaba? Merak ettim??
Canım ben kısa protokol gördüm yani adetimin 2 yada 3.günü ilaçlarıma başladım. Yumurta toplama işlemi 11 gün sonra falan oldu. Embriyolar donduruldu vücudum dinlendi ve tekrar adetimin 3.günü bu sefer haplara başladım. Yani adet görmemi engelleyen aynı zamanda rahim duvarını kalınlaştırmaya yarayan ilaçlar. 19 gün sonrada transferim gerçekleşmişti. Uzun protokolde bildiğim kadarıyla 1 ay daha önceden ilaçlarla yumurtaların baskılanıyor diye biliyorum ama hangi hasta gurubuna ve niçin tam olarak bilmediğimden yanlış bilgi vermekte istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…