2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim hoşgeldin aramıza tedavin insallah güzel sonuçlanır.

Cevabin icin sağol canim bakalım bana kısa mi diyecekler yoksa uzun mu polikistik o. Hastasiyim esimde bir problem yok ben hangi gruba gircem bakalim...

Cevabin icin sağol canim bakalım bana kısa mi diyecekler yoksa uzun mu polikistik o. Hastasiyim esimde bir problem yok ben hangi gruba gircem bakalim...
Hayırlısı olsun canm. Bende öyleyim fazla yumurta var. İnşallah kavuşursun bebişine..

Kizlar merhaba benmde cumartesi ilacim bitiyo ve adeti beklicem tedaviye baslicam benide alin araniza ins agustosta guzel seyler yasariz bebeklermz bzmle olur

Slm kızlar ben yeni uyeyim 6 yıllık evliyim hiç bebeğim olmadı tüp bebek tedavisine baslayacam ANKARA'DA oturuyorum ANKARA'DA tavsiye edebileceğiniz yer var mı Rabbim herkese evlat tadını taddirsin

Kızlar adetine 4 gun var çok ağrım ve bulantım var test yaptım silik pembe cikti
Ciddi mii ay o kadar sevindimki anlatamam inşallah bebişin seninledir koş hemen kan ver belki tutunması için ilac falan da verir dr
simarik83 ayağın uğurlu geldi canım
Ay inşallah devam eder bu mucizeler
dualarını esirgeme emi

Aramıza yeni katılan tüm arkadaslar hepiniz hoşgeldiniz bizim topiğimizde bizim için dua eden hamişimiz hatta hamişlerimiz var inşallah hersey cok guzel olacak

Aramıza yeni katılan tüm arkadaslar hepiniz hoşgeldiniz bizim topiğimizde bizim için dua eden hamişimiz hatta hamişlerimiz var inşallah hersey cok guzel olacak
Cnm bende yeni katıldım araniza adet bekliyorum bende tedaviye başlamak için oglum var bitane kardes istiyor inş. Rabbim hepimize nasip eyler

Cnm bende yeni katıldım araniza adet bekliyorum bende tedaviye başlamak için oglum var bitane kardes istiyor inş. Rabbim hepimize nasip eyler
Hoşgeldin canım.Rabbim sana ikinci kez anneliği oğluşuna abi olmayı nasip etsin ins
İlki tüp bebek mi peki?
İlk sayfadaki Bilgilerini yaz simarik eklesin seni

Tabloda istenen bilgileri yazarsan eklerim seni de. Hoşgeldin aramıza en kısa zamanda bebişin sana gelir umarım :)

simarik83 beni unutmuşsun sanki bir daha yazayım yaş 38 Fulya bahçecideyim. bu hastanede birinci denemem. daha önce bir kez denedik transfer olmadı ama. bu sefer üç yumurta gelişti. opu bu cuma günü. umarım herşey iyi olur bu sefer kaliteli embriyo toplanır

Ay inşallah tedavisiz hamiş sayımız artarr :) ay çok heycanlandım U umudum8 acile gidip kan versen ya çatlarım meraktan :)))
Canım mrb öncelikle bebegin hayırlı olsun hep seninle olsun bir kaç sorum var seni yormassam cevap verebilir misin esinde morfoloji sorunu da varmiyi o kullandığı ilaçları hangi doktor verdi isimlerini ve günde kaçar adet kullandığını yazabilirsen çok mutlu olurum şimdiden tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…