2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ayni yastayiz.topik genelde gencti sanirim..senin ilk denemenmi canim..
benim ikinci canım birinci denemede transfer olmadı donduruldu bir embriyo ama o da başka şehirde kaldı görev yerime döndüm izinler kalkınca şimdi sıfırdan gibi başladık mecburen. iki kaybım var daha önce biri yedi aylık biri 3 aylık öyle canım. senin durumun nedir?

aaaaaaaaa bak allahın işine. çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah. bizede dua et lütfennnnn

Selam Kızlar. Bizdede erkek infertilitesi teshisi var. 13. Hayal kırıklığım. 14 temmuzda tüp bebek tedavisine başladık. Tahlillerimizi yaptirdik cok sukur temiz cikti. Sperm testini bekliyoruz yarin cikacak. Persembe randevumuz var. Nasil bir yol izleyecegimiz belli olacak. simarik83 tebrik ederim canım darisi basimiza insallah.

Hayirli olsun canimm cok mutlu oldum senin adina

İyi kalitede embriyo ile 2 tüp bebek denemesi sonuc negatif. 2 tane dondurulmus embriyomuz kaldi. Doktorum rahmin yenilenmesi icin pipelle denilen bir yontemle cizik atip yenilenmesini transferin bundan sonra yapilmasini istedi. Daha once bu yontemi deneyip pozitif sonuc alan var mi?

ZehreNur canim geldim:))
Kizlar merhaba ben de tup bebege basladim bu ay ama transfer agustosa kaliyo bi sonraki adetle transfer olacak..

Rabbim hepimizin gonlune gore versin

simarik83 canim ne guzel bi mucize olmus
Çok sevindim Allah kucagina almayi nasip etsin..

Canim umarım dondurulmus embriyolarin yüzünü güldürür. 2011 yilinda benim rahmime cizik atilmisti. Ardindan doğal yolla hamile kaldım. Kızımı dünyaya getirdim. Bu mayis ayında yeniden rahime çizik atıldı. Adetle 2. Tüp bebeği deneyeceğim. Bu yöntem sonrasi hamile kalanlar var. Çizik atıldığı zaman rahimin kanlanması saglaniyo bu embriyoyu besliyo ayrıca embriyonun tutunmasina yardım ediyor. İnşallah sen de mutlu sona ulaşırsın

Kızlar moralin çok bozuk adetime dört gün kaldı ve izinler açılmadı hala kendimi bu ay çok hazirlamistim oysaki

Kızlar tedaviye baslayan arkadaslar varsa hangi ilaclari kullaniyorlar ne yapiyorlar yazablorler mi bende bugün bülnet tiras ile basladim gonal f ile merionere verdi 4gün kullanip kontrole gidicem

Kızlar tedaviye baslayan arkadaslar varsa hangi ilaclari kullaniyorlar ne yapiyorlar yazablorler mi bende bugün bülnet tiras ile basladim gonal f ile merionere verdi 4gün kullanip kontrole gidicem
Canım hayırlı olsun inşallah başarılı olursun, ben puregon 175 kullanıyorum 6. Günümdü bugün, iki gündür de erken çatlamalarını önlemek için orgalutran iğne verdi doktorum.
Adetimden 1 hft önce de omega3 içmeye başlamıştım. Son 9 aydır da inofolic içiyorum zaten :)

Hoşgeldin canım
İlk sayfadaki bilgileride yaz eklesin seni simarik.bu topic mucizeyle acılıs yaptı inanıyorum ki hepimiz sırayla mujde vereceğiz ins
S Sinemix91 hayırlı olsun tedavin hersey yolunda gider ins

Hoşgeldin canım
İlk sayfadaki bilgileride yaz eklesin seni simarik.bu topic mucizeyle acılıs yaptı inanıyorum ki hepimiz sırayla mujde vereceğiz ins
S Sinemix91 hayırlı olsun tedavin hersey yolunda gider ins
Tamam cnm evet umut oldu..

simarik83 cnm 29 yaş dbakir bahceci ilk deneme 25 temmuz baslangic ama transfer agustosta olck

simarik83 canım bir şey soracaktım. Bu ay özel olarak yaptığın bir şey varmıydı peki? Ne bilim ilişkiden sonra daha uzun yatma, yumurta takibi vs. Farklı yaptığın birşey? Değerlerinizi gördüm ondan sordum. Bizimde sayı fazla ama ileri hareket yüzde 0.5 sizle oranladığımda denk geliyor ondan sordum. Neden olmasın dedim ona göre farklı bişi varsa bizde uygulayalım

İnsallah hepimiz meleklerimize kavusuruz. Smear testi gibi demisti doktorum. Nasil bir islem? Sonrasinda agri kanama falan oluyor mu

İnsallah hepimiz meleklerimize kavusuruz. Smear testi gibi demisti doktorum. Nasil bir islem? Sonrasinda agri kanama falan oluyor mu
Canım bu işlem histeroskopi ile yapılıyor. Rahime kamera ile girip işlem yapıyorlar. Hem rahimde bir sorun var mi bakıyorlar. Benim çok az kalamam olmuştu. Ama kolay bir işlem. Zaten anestezi vermişlerdi. O ani hatırlamıyorum. Sonrasi cd verdiler ordan izledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…