2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Olurmu 68 olmuşsun daha ne olsun:))
Bende, 42 giyiyorum..

Amin canım..
Mamayı eninde sonunda bırakacak ilk aralar zorlanıyor sonra alışıyor insan.. benim oğlum bıraktı sayılır çok nadir içiyor sevmiyor artık mamayı onun yerine inek sütü vermeye çalışıyorum azda olsa içiyor..
bide sabahtan akşama akşamdan sabaha kadar su içiyor...

Kızlar ya kaçtır yazacam hep atladım oğlum çok kötü bi huy edindi
Sürekli çığlık atıyor özellikle elinden bir şeyi alınca veya istediği birşeyi yapmayınca ne yaptıusam düzelmiyor kızdım olmadı güzellikle anlatmaya çalıştım oda olmadı babasıda bu durumdan çok rahatsız oluyor artık..
Sizce ne yapsam pedagoga mı götürsem böyle gidecek diye çok korkuyorum

Hayirli geceler kizlar
Gecmis bayraminiz mubarek olsun...
Bayramdan bu yana hastayiz...arefe gunu kusma ishal basladi kuzumda iki gundur iyiydi...bu seferde öksürük gogsunde hirilti basladi grip de var...su an acildeler babasiyla ben evdeyim...hava verirler. Muhtemelen...cok zor eridi kuzum resmen

Hastaneyi ayaga kaldırmış. Hava vermis dr zar zor almis....emiyor simdi..guzelce uyuruz ins sabaha dek...

Ramazanda her gun bi kase corba iciyordu kahvalti meyve vs ogunlerimiz olmasa da. Seviniyordum...kisma ishalLe o da gitti biraz toparlamisti....bu kadar Sık hastalanmasini hicbisey yememesine vitamin alamadigina bagliyrum artik

Canım üstüne gitme bakalım çok sinir bozucu oluyo ama çınarın da yolma cimdirme huyu tam gaz devam ediyo ona çözüm bulamadım ben. En çok bana yapiyo sonra anneme teyzeme,babasına filan yapmiyo anlam veremiyorum. Anlatmayı da denemissin bağırdığında değil de de mesela sakinleşince versen istedigi seyi belki çözüm olabilir tabi öncesinde yine anlat sen
Canım daha iyilesmediniz mi ya geçmiş olsun kıyamam kuzuya. İshal için kiraz mevsimi ya şimdi veriyosan kes benimki de ne zaman yese ishal oluyo seninki hastalıktan tabi de daha da tetiklemesin diye aklıma geldi söyliyim dedim

Sagol canim..kirazin tadini bilmiyor daha yemiyor,ishal filan gecti Sukur mizmizlik kaldi geride...grip iki gune atlatir ins
Abdullah asla ilac icmiyor ishal ve kusmayi da tuzlu ayran bol su ve karanfil Kaynatıp icirerek atlattik

Hiç bu kadar sessiz kalmamıştı buralar ya. Sen napiyosun canım
Gamze gitti tadı gitti o canlandırıyordu
canım görmezden gel asla çığlık atınca istediğini yapma başka bir şeye çek dikkatini, birinden görmüş olabilir bağırmayı, mesela bizde ben bağırıyorum küçük de bağırıyor

canım çok geçmiş olsun peş peşe kötü olmuş daha iyi olursunuz inşallah

Kızlarr cinsiyet merak edenler toplaşın hele yüzde 99 kız dedi ama 1 de yanılma payı bırakıp hazırlık yapma dedi
hadi gözün aydın canım gelsin prenses :))

iyileşmedinizmi canım tekrar geçmiş olsun kıyamam kuzuya Allah yardımcın olsun yeme konusunda...

Gitmiyorum zaten canım çok şımarıyor herkes onu çok seviyor bir dediğini iki etmiyorlar ondan yüz buluyor buna babasına dahil ben zaten ağlayarak birey istemesine karşıyım genellikle vermiyorum bakalım iş düzelir...
Kızlarr cinsiyet merak edenler toplaşın hele yüzde 99 kız dedi ama 1 de yanılma payı bırakıp hazırlık yapma dedi
hadi gözün aydın canım ay ne güzel olacak cicili bicili bu kız ötüyor canım çekti

en büyük örnek babası hiç dikkat etmiyor sesi çok yüksek ağzına bozuk herseferinde uyanmaktan nihale oldum bazen bu konu yüzünden kavgab bile ediyoruz

O zaman oğlu yapınca rahatsız olmayacak bebekler gördüğünü yapar, abisi bizimkini sıkıyor şimdi küçük de başladı sıkmaya bizi. Eşim kanı kaynayarak sever abi de ondan öğrendi :)

Kızlar nasılsınız:) geçmiş bayramınız ve gelecek bayramlarını kutlu olsub.

İlk çocuk uykusuz ağlaksa ikincisi kolay olur demişlerdi ama yalanmış(( :))

hihami babası oyun arkadaşıdır ondan ona yapmıyordur sizler bakımını yapan kişilerseniz çocuk önce onlara aktarırmış nazını öfkesini..

2 yaşa geliyoruz yavaş yavaş bence normal yaşadıklarımız kıZlar.. Ben evde üç bacak şekilde ve pantolonum kalçamda geziyorum sağolasın kızım asılıyor:))) bu sıcaklarsa da hiç çekilmiyor:)

Bizde tr den yeni döndük çok sıkıldım ilk defa eşimsiz gitmek çok zordu sıcaklar vs üstüne bide kızım azı dişlerini çıkardı hiç umduğum gibi rahat edemedim yani neyseki bulantılarım hafifledi.. Benim kızda bayagı cadılaştı iki yaş sendromu sanırım kardeş gelince ne olcak bilmiyorum :/

Sağol canım
Allah gönlüne göre versin inşallah canım
Bu da aklıma geldi canım ama uyku olayı tamamen babasında ve uyutulmaktan da pek hoşlanmıyo aşırı sevgi gösterisi gibi geliyo bazen bazen de inadına yapıyo gibi anlamadım gitti
Aa hadi hayırlı olsun canım, bende bugün doktora gittim bişey söylemedi ama fotoğrafda bacakları acık oturuyor ben kız diye Tahmin ettim hayırlısı :)
Sağol canım bacakları açıksa erkektir o kesin :)

selam kızlar..

Kızım şiddet görmüş bebeler gibi. Sol bacağı yanık( sağ gözü mosmor çenesi mor(( ve sol kolu çiziklet içinde...

Evim çok tehlikeli çnceden gözümü ayırmazdım o da biraz ayırt ederdi ama şimdi bebeği emzirsem kızım da inadına tehlikeye atlıyor((

İçim parçalanıyor o hallerini gördükçe(( inş kaza bela son olur.. Gariban yavrusu gibi oldu miniğim(

Birini emzirirken hop yyanıp yataktan atlıyor tutamadan düşüyor falan filan.. Çok üzgünüm kızıma içim gidiyor..

hihami kızın hayırlı olsun canım artık o kız bebiştir:) güle güle hazırlık yap:)
praline seninkinin cinsiyeti ne acaba? Tr nin yorucu geçmesine üZÜldüm.. Kalabalıkta oyalanıp seni rahat bıraksaydı keşke..

Oyyy canım Allah yardımcın olsun kolayca atlatırsın inşallah bugünleri

İnşallah canım yapılmazsa bundan sonra Dr ne kadar hazırlık yapma dediyse de kıza odaklandım ben :) Allah sağlık versin tabi evlatlarımıza öncelik o

Geçmiş bayraminiz mübarek olsun, tatildi dönüşte temizlikti derken kosturmaktan yoruldum valla.

Birde üstüne esimin telefonu servise gitti benimkini aldı telefonsuz kaldim bugün geldi telefonu şükür bende kavustum telefonuma :)

4 gündür temizlik yapıyorum yarın artık biticek inşallah diye düşünüyorum :) kizimla cok.zor oluyor.

Yarin aksamda istanbula kayinvaldemlere gidicez inşallah birde valiz hazirlicam yarın, haftasonunu orada geciricez. Bu yorgunlukla kolay olmayacak sanırım.

Birde kızım havuza bayıldı, ilk başta bir korktu ama sonra uyum sağladı şükür. :)
Balkona küçük bir havuz aliyim diyorum suyla oynamaya bayiliyor :)

hihami hayırlı olsun canım saglikla al kizini kucagina inşallah :)

Pinking Tree canım Allah kolaylik versin, inşallah bir an önce duzenini oturtursun. Allah kızını korusun.

Duha22 geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin.

Reengarenk 2 yas sendromu resmen tüm cocuklarda o var. Kizimdada var, eger istediği şey verebilecegim birsey degilse her defasında sakin bir şekilde anlatmaya çalışıyorum, o bagirip ağlıyor tabi çığlıklar havada ucusuyor, tamam aglayabilirsin sakinlesince yanima gelebilirsin diyip uzaklaşıyorum yanindan bir sure sonra kendi kendini sakinlestirip gelip bana sarılıyor. Kendi kendini sakinlestirmeyi böyle ogrenecekler. Ama sakin olmamiz sart. Birde eline istemedigim bisey aldiginda dikkatini baska yone cekerek elinden aliyorum. Boylece huysuzlanmasina firsat vermiyorum. Böyle yapa yapa biraz söz dinlemeye basladi. Disarida elimi tutmaya başladı mesa ama yinede tamamen gecmiyor tutturma huyu, bir yerden delmeye çalışıyor. Sabir isi cocuk büyütmek. Allah yardimcimiz olsun.

kolay gelsin ve iyi tatiller canım, b temizlik ne acayip bayram önü kırkladım evi şimdi her yer yine berbat, halılarım yıkamadan geleli iki ay olmadı, birde üstüne makine ile bir kere yıkadım bir kerede sildim şimdi mutfak oturma odası yine kirlendi küçük çok leke yapıyor şaştım kaldım, dün ben poğaça yaparken oturma odasında saksıyı almış dökmüş her yer toprak yine halı silicem şaka gibi, ulaşamayacaģı yere koydum güya koltuktan uzanmış.
Artık temizlikten gına geldi, bir gün temizlikten bıkacaksın deseler gülerdim

canım bi dikkatini başka şeye çekme konusunda dikkat dağınıklığına sebep olur diyorlar doğru mu, bende yapıyorum birde sürekli hayır demek nasıl etki eder?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…