2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Duha22 Duha22 çoookk geçmiş olsun canım çk zordur bilirim bizimde başımıza gelmişti aynı durum :KK43: allah acil şifa versin üçünüzede

Bayramınız mübarek olsun cümleten hayırlı bayramlar diliyorum kızlar..

Hayirli geceler kizlar
Reengarenk Reengarenk canim ailecek hasyayiz.dun gece sahurdan beri...mide bulantisi ishal ne zormus
Ilk ben tutuldum sonra Kuzum sonra esim
Abdullahla ben mide bulantisi istifra..esim daha kotu ishal de var...dra gittik.igne olduk ikimiz de biraz kendimize geldik
Evin heryeri batti.dinlenmek ne mümkün
Ne zor hastalik ya Rabbim...saglik olsum da işin. Gozunu Seveyim.
Canım çok çok geçmiş olsun
@Pinking Tree bebeğin hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inş Rabbim sana kolaylıklar versin bol sabır versin
@imspecial adaşım gamzenin gitmesine üzüldüm erkekler ne kadar bencil hep bizden fedakarlık bekliyorlar yani bizde bir bireyiz keyif aldığımız sevdiğimiz şeylet olamaz mı neden saygı duymuyorlar misal futbol seven bir kocaya artık maç izlemeni istemiyorum desek ahh karıcım istemiyor diye vazgeçer mi acaba yada kahve alışkanlığı olan bir erkeğe artık gitme desek ne kadar caydırıcı olur iş kadınlara gelince hep bir kısıtlama yasaklama neyse ben hala feminizmin etkisindeyim inş oğlumu herkesin tercihine saygı duyan biri olarak yetiştirebilirim inş eşi ve etrafındaki herkes onunla mutlu huzurlu ve onun yanında kendini değerli hisseder
Çok haklısın
Evet canı m kemiklerim iri..
Bazrn 42 büyük 40 bedende küçük geliyor çok can sıkıcı bi durum var skiden 38 giyerdim aldığım kıyafet cup diye otururdu şimdi alıyorum mutlaka bi terzi işi çıkıyor:))

Benim eşimde ailesini iftara almadım diye burun kıvırdı hiç takmadım annesi gelemior zaten hatimli teravihe gidiyor kaçırmak isyemiiyor abiside bi bün gelmişti babasıda davetlere pek gitmez kaldı elti bende aırf onu çağırmam son yaptığını unutmadım dedim kız kardeşi de doğum yaptı zatrn bizide kimse çağırmadı oh rahattım bu sefer:)
iyi yapmışsın amaç aç olanları ihtiyacı olanları doyurmak ama bizim kültürde eş dost ağırlamak olarak algılanıyor

Benim ust cok zayif canim altta sorunum var. Basenlerim cok genis
Buda benim oncesi ve sonrasi resmim
Su anda 56 kiloyumEki Görüntüle 1855320
canım güzel değişim üst gerçekten çok iyi senin ,alta bölgesel zayıflama lazım sana o da zor oluyor değil mi daha uğraştırıcı

Aman erkeklerin çoğu aynı demek ki sen niye mesafe koyuyorsun demezler de anca trip atmayı bilirler :63:
Canım kıyamam ya çok geçmiş olsun
Aynen öyle gıcıklar
Bayraminiz mubarek olsun arkadaslar.
Yarin memlekete gidiyoruz cunarteai donuyoruz insallah.
Seninde Canım Güle güle gidin gelin
Herkesin bayramı mübarek olsun eşlerimizle çocuklarımızla nice mutlu bayramlarımız olsun inşallah:))
Sağol canım seninde

İstediğim için mi bilmiyorum kız geçiyor canım :)

Canlar hayırlı bayramlar herkese :))
sana da canım

Duha22 Duha22 çoookk geçmiş olsun canım çk zordur bilirim bizimde başımıza gelmişti aynı durum :KK43: allah acil şifa versin üçünüzede

Bayramınız mübarek olsun cümleten hayırlı bayramlar diliyorum kızlar..
amin canım senindr

Selaam kızlar çok yoruldum kendime kıyafet almamıştım çıktım alışveriş yaptım bide oruçluyum öldüm susuzluktan neyseki bayram kıyafeyimi aldım bu sene almicam dedim ama evdekileri çok giydim yeni lazımdı bana inş eşim beğenir:)

@Pinking Tree allah yardımcın olsun vanım gerçekten zor biz bi taneyle başa çıkamıyoruz senin iki tane üstelik ikiside bebe..
İnan geçen bende sana bi soru soracaktım kendi kensime dur dedim kadının başı şimdi az kalabalık bide benim sorularımla uğrqşmasın dedim:))

Safransari Safransari kreş işine çok sevindim fiyatıda bayaa uygunmuş yazacam yazqcam bi türlü yazamadım:)

minione minione
Nego Nego
@momofboys
Duha22 Duha22
Dafiduck Dafiduck
Ve aklıma gelmeyen kızlar nerdesiniz topik çpk sakin:KK43:
Ah ah @imspecial cım olaydı buralarda buralar böyle sakinmi olurfu çok özledim onu:KK61: buda eşine gelsin:lülülü:
burdayim tatlimm
cumartesiden kv nin yazligina gittik dun gece donduk,tahminimden cok daha iyi gecti,arda cok mutlu oldu,ara ara kv ye birakip esimle tekneyle gezdik denize girdim biraz olsun yuzup guneslenebildim :) ardayi biz yokken oyalayabilmek icin kpeder kecilerine goturmys yavru kuzuyu hep opuyomusbnm oglan,sobra biberon vermisler kyzuyu beslesin diye bi kuzuya sokuyomys bir kendine :KK70: kv de eyvsh diyomus iyiki gelin yok cok tiksinirdi cok titiZdir demis onlarda yok kuzu cok temiz demisler hey Allahim acaba o biberon temizmiydi ins birsey olmaz

Canim olani gule gule giy.
44 beden tabi buyuk olur sana :)
Bende kotondan 38 beden ceket getirttim buyuk oldu
Birde carsidan 42 beden kumas pantolon aldim ancak oldu
Benim ust bedenle alt beden baya uyumsuz
ayy bende uyumsuz bir vucuda sahibim
altim 38 ustum 42 :KK43: bazen acsba duyorum tam tersi olsaydi popoyu ortmek kolay daha zayif cikiosun ama boyle iri butun dev gibi cikiyorsun
Hayirli geceler kizlar
Reengarenk Reengarenk canim ailecek hasyayiz.dun gece sahurdan beri...mide bulantisi ishal ne zormus
Ilk ben tutuldum sonra Kuzum sonra esim
Abdullahla ben mide bulantisi istifra..esim daha kotu ishal de var...dra gittik.igne olduk ikimiz de biraz kendimize geldik
Evin heryeri batti.dinlenmek ne mümkün
Ne zor hastalik ya Rabbim...saglik olsum da işin. Gozunu Seveyim.
offff cnm cok gecmis olsunnn cok uzuldum
Allah acil sifalar versin
Benim ust cok zayif canim altta sorunum var. Basenlerim cok genis
Buda benim oncesi ve sonrasi resmim
Su anda 56 kiloyumEki Görüntüle 1855320
gayet guzel valla
oyle poposuzumki tahta gibi altim kup kuru
hep iri kalcalara hevesim vardir
jennifer lopez popisi gibi :KK70:

buda bayramliklarim
bluz 42 beden
pantolon 38 :)
kilo 68
boy 1.65
evliyim :KK70:

Eklentiler

• image.png
    image.png
    251,6 KB · Görüntüleme: 65
burdayim tatlimm
cumartesiden kv nin yazligina gittik dun gece donduk,tahminimden cok daha iyi gecti,arda cok mutlu oldu,ara ara kv ye birakip esimle tekneyle gezdik denize girdim biraz olsun yuzup guneslenebildim :) ardayi biz yokken oyalayabilmek icin kpeder kecilerine goturmys yavru kuzuyu hep opuyomusbnm oglan,sobra biberon vermisler kyzuyu beslesin diye bi kuzuya sokuyomys bir kendine :KK70: kv de eyvsh diyomus iyiki gelin yok cok tiksinirdi cok titiZdir demis onlarda yok kuzu cok temiz demisler hey Allahim acaba o biberon temizmiydi ins birsey olmaz

ayy bende uyumsuz bir vucuda sahibim
altim 38 ustum 42 :KK43: bazen acsba duyorum tam tersi olsaydi popoyu ortmek kolay daha zayif cikiosun ama boyle iri butun dev gibi cikiyorsun

offff cnm cok gecmis olsunnn cok uzuldum
Allah acil sifalar versin

gayet guzel valla
oyle poposuzumki tahta gibi altim kup kuru
hep iri kalcalara hevesim vardir
jennifer lopez popisi gibi :KK70:
Oh ne iyi etmişsiniz:)

Ay çok güldüm biberon olayına:KK70: iyiki orda değilmişsinı..
Benim kv deler de tatile gittiler tatile gitmeye bile değmeyen o güzel yere gittiler yine :)
Yine yapıştılar bana illa gel diye ama yok dedim annemlerle gidicem allah kısmet ederse bu ayın sonlarında bi sorun çıkmazsa gitmeyi düşünüyorum ama bakalım kısmet..

Bekar olaydın alurdım seni:KK70:
Bu arada maşallah zayıflamışsın darısı başıma:)
saolll tatlimmm
yalniz en iyi saran toparlayici var
gobegide icime cektim
yoksa zayif falan diilim sadece dogru seyler giyip hatalarimi kamufle edebiliyorum o kdr yoksa hamamda gorsen 3 coxuk dogurmus bu galiba dersin gobek follos mimikler follosssss :KK70:

Oh ne iyi etmişsiniz:)

Ay çok güldüm biberon olayına:KK70: iyiki orda değilmişsinı..
Benim kv deler de tatile gittiler tatile gitmeye bile değmeyen o güzel yere gittiler yine :)
Yine yapıştılar bana illa gel diye ama yok dedim annemlerle gidicem allah kısmet ederse bu ayın sonlarında bi sorun çıkmazsa gitmeyi düşünüyorum ama bakalım kısmet..
hadi hayirlisi bakalin
insan kendi ailesiyle cikinca cok daha mutlu rahat oluyo valla gerci 5 gece kaldik kv nin yazliginda esimde hep yanimdaydi ,bir is belki yapmadim ama oglum cok mutlu oldu evde surekli buyuk anane kv hep gezdirdiler gozlerini hic ayirmadilar merdivenlerdende asla inip cikmadi ekmek elden su goldendi ama yinede evimi ozledim,kv yalvardi anneni babani al yine gelin kalmaya diye,esimde git dio 15 gun kal orda yokk diyorum istemiyorum biz evde mutluyuz sonrada kiziyolar istemiyorum deyince
annemler dun geldi ist a bugun bayramlik gittik esim 2 saat gecti hadi kalkalim dio icimden diyorum sen acaba ben yokken benim ailemle yazlikta bir gun patlarsin ama banw gelince gondermeye bayilir gicikk

hadi hayirlisi bakalin
insan kendi ailesiyle cikinca cok daha mutlu rahat oluyo valla gerci 5 gece kaldik kv nin yazliginda esimde hep yanimdaydi ,bir is belki yapmadim ama oglum cok mutlu oldu evde surekli buyuk anane kv hep gezdirdiler gozlerini hic ayirmadilar merdivenlerdende asla inip cikmadi ekmek elden su goldendi ama yinede evimi ozledim,kv yalvardi anneni babani al yine gelin kalmaya diye,esimde git dio 15 gun kal orda yokk diyorum istemiyorum biz evde mutluyuz sonrada kiziyolar istemiyorum deyince
annemler dun geldi ist a bugun bayramlik gittik esim 2 saat gecti hadi kalkalim dio icimden diyorum sen acaba ben yokken benim ailemle yazlikta bir gun patlarsin ama banw gelince gondermeye bayilir gicikk
Hahaha benim eşimde aynı git annemlerde kal diyor ben gitmiyorum kendisi gelmiyor beni gönderiyor tatile onlarla göndermeye cesaret edemedi herhalde:))
Aynen insan ilesiyle gitse çok güzel oluyor sağolsunlar bebeğim var diye hiç bi işe elimi sürdürtmezler oğluma bakarlar ama kv ler öyle değil hep hizmet beklerler bide oğluma bakamıyorlar oda cabası..

Be yapalım canım yaramazla uğraşıyorum bayramdı düğündü derken pek giremedim:)
Sen napıyon bebiş nasıl öınar nasıl?
Bebişi yarım görcez inşallah canım Çınar her zamanki gibi iştahsız makarna pilav ve köfte harici hiç birşeyi ağzına sürmez oldu mamayi nasıl kessem diye düşünüyorum onu da kesince iyice süzülüyor çocuk onu düşünüyorum bu ara :) Bi de iyice bilmiş oldu yaa hareketleri filan bildiğin çocuk çok hoşuma gidiyo büyüyüşunu izlemek Rabbime binlerce şükür Allah evlatlarımıza uzun sağlıklı güzel ömürler versin inşallah :)

X