2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
aynı tutturmalar ağlamalar bizde de var ama bizim Queen_21 Queen_21 gibi sakinleşince gel de desen ağlayarak peşimden devam edip geliyor bacaklarıma yapışıyor bir süre sonra bana da gelenler geliyor. Akşam iş çıkışı eve gidiyorum yemek yiyip parka götürüyorum hatta sıkılmasın diye arabaya koyup başka parklara bile götürüyorum ama yolda ağlıyor parkta da başına buyruk davranmak istiyor olmadık yerlere gitmek istiyor ve elimi tutmak istemiyor. 7-9 arası parklardayız eve geliyoruz yine afra tafra memnun değil. Oysa o parklara gitmek için kendimi ne kadar zorluyorum bunları görünce de sinir oluyorum.
Dikkatini başka şeye çekmenin dikkat eksikliğine sebep olduğunu bende duydum ama onu da yapmasam ev başıma yıkılır.Aslında pek işe yaramıyor 15 dk sonra yine aynı yere geliyor, unutmuyor. bazen feci sinirleniyorum poposuna bi çakıyorum hafifçe sonra üzülüyorum. Günler böyle geçiyor. haftaya aşı olacağız siz oldunuz mu ateş falan oldu mu ?

aynı tutturmalar ağlamalar bizde de var ama bizim Queen_21 Queen_21 gibi sakinleşince gel de desen ağlayarak peşimden devam edip geliyor bacaklarıma yapışıyor bir süre sonra bana da gelenler geliyor. Akşam iş çıkışı eve gidiyorum yemek yiyip parka götürüyorum hatta sıkılmasın diye arabaya koyup başka parklara bile götürüyorum ama yolda ağlıyor parkta da başına buyruk davranmak istiyor olmadık yerlere gitmek istiyor ve elimi tutmak istemiyor. 7-9 arası parklardayız eve geliyoruz yine afra tafra memnun değil. Oysa o parklara gitmek için kendimi ne kadar zorluyorum bunları görünce de sinir oluyorum.
Dikkatini başka şeye çekmenin dikkat eksikliğine sebep olduğunu bende duydum ama onu da yapmasam ev başıma yıkılır.Aslında pek işe yaramıyor 15 dk sonra yine aynı yere geliyor, unutmuyor. bazen feci sinirleniyorum poposuna bi çakıyorum hafifçe sonra üzülüyorum. Günler böyle geçiyor. haftaya aşı olacağız siz oldunuz mu ateş falan oldu mu ?

Benim kızım da ağlarken bana sarılıp bırakmıyor:KK43:( gene benim ilgimle sakinleşiyor.

Park park gezip kendimi yorma haftasonları vs yaparsın. Bedenen zihnen yorgun anneyle park park gezmek yerine en ykaın parkta öutluca oynamayı terxig eder çocuk.
Bazen ben de kızım için zahmetli yemek yapıyorum yemeyinxe üç kat kızıyorum o da mutsız ben de. En sonunda zahmetli ymeekleri bıraktım ikimiz de mutluyuz:)

Olurmu 68 olmuşsun daha ne olsun:))
Bende, 42 giyiyorum..
ahhh ahh meger 68 kg ramazanin ortasindaymis oruc tutuyorux diyeymis ,bayramda baklavs sarma yemekten 70 kg ya cikmisim tamm diete basliyim derken sen annm hadi arda cok mutlu olmustu kv nin yazliginda bizide gece aradilar illa gelin dediler ee hadi 3 geceligine gidelim dediler mi yine geldik kv nin yazligina :))) artik kesin 72 kg ile donerim ist a ,amaasla tartilmiycam bir hafta nestle nesfit li kahvalti,salata yogurt vs seyler yiyip haftaya tartilayim moralim bozulmasi napimm
Hayirli geceler kizlar
Gecmis bayraminiz mubarek olsun...
Bayramdan bu yana hastayiz...arefe gunu kusma ishal basladi kuzumda iki gundur iyiydi...bu seferde öksürük gogsunde hirilti basladi grip de var...su an acildeler babasiyla ben evdeyim...hava verirler. Muhtemelen...cok zor eridi kuzum resmen

Hastaneyi ayaga kaldırmış. Hava vermis dr zar zor almis....emiyor simdi..guzelce uyuruz ins sabaha dek...

Ramazanda her gun bi kase corba iciyordu kahvalti meyve vs ogunlerimiz olmasa da. Seviniyordum...kisma ishalLe o da gitti biraz toparlamisti....bu kadar Sık hastalanmasini hicbisey yememesine vitamin alamadigina bagliyrum artik
ahhhcok cok gecmis olsun
cok zor gunler gecirmissin insan perisan oluyor gercekten ,ama insallah hastalikgi tamamiyle atlatsin duzelicek istahi annesi :KK66: Allah guc kuvvet sifa versin tekrar yasatmasin :KK66:
Kızlarr cinsiyet merak edenler toplaşın hele yüzde 99 kız dedi ama 1 de yanılma payı bırakıp hazırlık yapma dedi :KK51:
oooooooo gelin adayiiiimmmm :KK70: canimm dunurummm :KK70:
selam kızlar..

Kızım şiddet görmüş bebeler gibi. Sol bacağı yanık:KK43:( sağ gözü mosmor çenesi mor:KK43:(( ve sol kolu çiziklet içinde...

Evim çok tehlikeli çnceden gözümü ayırmazdım o da biraz ayırt ederdi ama şimdi bebeği emzirsem kızım da inadına tehlikeye atlıyor:KK43:((

İçim parçalanıyor o hallerini gördükçe:KK43:(( inş kaza bela son olur.. Gariban yavrusu gibi oldu miniğim:KK43:(

Birini emzirirken hop yyanıp yataktan atlıyor tutamadan düşüyor:KK43: falan filan.. Çok üzgünüm kızıma içim gidiyor..
oyyy minikl kusum yaa kiyamamm
insanin ici dayanmiyor digil mi :KK43:((
bizde yaZlikta sokak cocugu olduk ciktik surekli dusmekten bacaklari mosmor yara bere icinde
sarecik ins alissak kardesine annesi,belki biraz sikinti yasiyacaksin ama aralarinin yakin olmasinin kiymetini birkac yil icinde anliycaksin insallah cnm
sarenin tum uff olmus yaralarindan opuyorumm
birdahahicc yaralanmasin Allah tum meleklerimizi korusun insallah
hihami hihami kızın hayırlı olsun canım artık o kız bebiştir:) güle güle hazırlık yap:)
@praline seninkinin cinsiyeti ne acaba? Tr nin yorucu geçmesine üZÜldüm.. Kalabalıkta oyalanıp seni rahat bıraksaydı keşke..

ahhh ahh meger 68 kg ramazanin ortasindaymis oruc tutuyorux diyeymis ,bayramda baklavs sarma yemekten 70 kg ya cikmisim tamm diete basliyim derken sen annm hadi arda cok mutlu olmustu kv nin yazliginda bizide gece aradilar illa gelin dediler ee hadi 3 geceligine gidelim dediler mi yine geldik kv nin yazligina :))) artik kesin 72 kg ile donerim ist a ,amaasla tartilmiycam bir hafta nestle nesfit li kahvalti,salata yogurt vs seyler yiyip haftaya tartilayim moralim bozulmasi napimm

ahhhcok cok gecmis olsun
cok zor gunler gecirmissin insan perisan oluyor gercekten ,ama insallah hastalikgi tamamiyle atlatsin duzelicek istahi annesi :KK66: Allah guc kuvvet sifa versin tekrar yasatmasin :KK66:

oooooooo gelin adayiiiimmmm :KK70: canimm dunurummm :KK70:
Amanın ne zormus kız anası olmak talipleri kapıya dizildi şimdiden :) Senden iyi dünür mu bulcam bee, torunları bakmam ama şimdiden söyliyim :)

Canım haberleri izle :KK43: Ne olduğunu şu an kimse bilmiyo
bu saate kadar ayaktayım Allah bunu yapanlarınh hakkından gelsin çok kötü oldum şuan titreyerek yazıyorum bir saattir savaş uçaklarının sesi geliyordu tepemizde dolaşıyorlar az öncede çok şiddetli bi patlama sesi geldi allahim sen koru milleti:KK43:

Kizlar merhabalar
Buraya fazla ugrayamiyorum kizimi.krese yazdirdim, ders calisiyorum.
Sizler nasilsiniz ?
Rabbim ulkemizin ustundeki kara bulutlari kaldirsin
Amin canim kres nasil gidiyor olumlu yonde gelismeler var mi kizinda?
hihami hihami cinsiyet ogrenmissin canim hadi hayirlisi basla o zaman sende sac bantlarina cicili bicili kiyafetlere

Amin canim kres nasil gidiyor olumlu yonde gelismeler var mi kizinda?
hihami hihami cinsiyet ogrenmissin canim hadi hayirlisi basla o zaman sende sac bantlarina cicili bicili kiyafetlere

Canim simdilik bir sikintisi yok sukur.
Oglen bir kez uykuya yattigi icin aksam da erken yatiyor benim icim iyi oluyor.

Kızlar nasılsınız nerelerdesiniz bayramı nasıl gecirdiniz biliyorum hic kimsenin birseyler yapasi yazasi yok ama normal hayata donmemiz lazim

Evet canim cok haklisin. Enistemin kuzeni ankarada astsubay, kac gundur haber alinamiyordu bugun cenazesini teslim ettiler. 27 yasinda 1 yasinda cocugu var. Kolum kanadim kalkmiyor o kadar uzuldum ki.

Rabbim sebep olanlarin allah belasini versin.

Kac eve ates dustu

Evet canim cok haklisin. Enistemin kuzeni ankarada astsubay, kac gundur haber alinamiyordu bugun cenazesini teslim ettiler. 27 yasinda 1 yasinda cocugu var. Kolum kanadim kalkmiyor o kadar uzuldum ki.

Kac eve ates dustu
Başınız sağolsun canım allah ailesine sabır versin:KK43:
Her gün yeni birşey çıkıyor her çıkan olay bir öncekisinden beter oluyor ve birsürü masum inan ölüyor:KK43:

Kızlar nasılsınız nerelerdesiniz bayramı nasıl gecirdiniz biliyorum hic kimsenin birseyler yapasi yazasi yok ama normal hayata donmemiz lazim
aynen mecbur normal hayata dönmemiz lazım..

Kızlar Ben oğlumu tuvalete alıştıracam inşallah..
Yarın klozete aparat alacam merdivenli hoşuna gider biraz alıştırma kilodu yatak için bir iki tane alez bakalım denicem inşallah bırakırız...

Kizlar merhabalar
Buraya fazla ugrayamiyorum kizimi.krese yazdirdim, ders calisiyorum.
Sizler nasilsiniz ?
Rabbim ulkemizin ustundeki kara bulutlari kaldirsin
Amin canım amin

hayal aleminde gibiyim

Kac eve ates dustu
çok çok üzüldüm :KK43: Allah sabır versin. Kaç gündür okuyorum esma çekiyorum. Eşimgünlerdir meydanlarda sabaha karşı geliyor eve ,çocuklarımızın geleceği kararacaktı, kaç çocuk babasız kalacaktı gerçekleşseydi :KK43:

aynen mecbur normal hayata dönmemiz lazım..

Kızlar Ben oğlumu tuvalete alıştıracam inşallah..
Yarın klozete aparat alacam merdivenli hoşuna gider biraz alıştırma kilodu yatak için bir iki tane alez bakalım denicem inşallah bırakırız...
bende dün çıkardım lazımlıģı falan

Hayirli gunler kizlar
Sarfansari Allahim. Sabir versin Hicc dayanamıyorum Sehitlerimize aileleri kimbilir ne halde. Rabbim sonumuzu hayirli eylesin
O kadar üzülüyorum ki ülkemizin Durumuna çığrından cikti artik....rabbim vatanimizi devletimizi korusun

Kizlar tuvalet aliskanligina basliyorsunuz masallah daha kucuk degiller mi anliyorlar mi...ben baslayim desem bidik hic anlamiyor ki hic hazir degilix yani...
Tecrübelerinizden Faydalanabirim

Iki gun once asi olduk....boyumuz iyi ama persentilde kilomuz eksik cikti...
Bu cocuk niye Yemiyor benden mi kaynaklanıyor Nerde hata yaptim Bilemiyorum
Bebekken uc elden bir olup taneli. Filan verdirtmediler kuzuma...keske dinlemeseymisim keske..simdi ceremesini ben cekiyorum:KK43:(

Kac eve ates dustu
Allah rahmet eylesin canim rabbim vatanimizi korusun

Iki gun once asi olduk....boyumuz iyi ama persentilde kilomuz eksik cikti...
Bu cocuk niye Yemiyor benden mi kaynaklanıyor Nerde hata yaptim Bilemiyorum
Bebekken uc elden bir olup taneli. Filan verdirtmediler kuzuma...keske dinlemeseymisim keske..simdi ceremesini ben cekiyorum:KK43:(

Ah şu yemek derdi.. Pekş aç bi hali var mı? Açlıktan uyuyamamak evde keyifsiz olmak gibi.. Uykusu güzdl evdr hateketli ise demek ki yedikleri yetiyor. Persentil sonuçları sadece bizi üzüyor.. Ben de öyle keşke ipadi karşısına koyup kşık kaşık yedirseydim diyorum:)))) yemiyor uyuyamıyor da..

Hayirli gunler kizlar
Sarfansari Allahim. Sabir versin Hicc dayanamıyorum Sehitlerimize aileleri kimbilir ne halde. Rabbim sonumuzu hayirli eylesin
O kadar üzülüyorum ki ülkemizin Durumuna çığrından cikti artik....rabbim vatanimizi devletimizi korusun

Kizlar tuvalet aliskanligina basliyorsunuz masallah daha kucuk degiller mi anliyorlar mi...ben baslayim desem bidik hic anlamiyor ki hic hazir degilix yani...
Tecrübelerinizden Faydalanabirim
Bencede kucukler canim yani benim oglan hic anlamiyor dediklerimden belki onlarinki hazirdir anliyordur ve denileni yapiyordur

X