2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canım bayram temizliği yemeği derken yoruluyorum, birde bu bayram bana hiç bayram değil biliyorsun.
Güle güle giy kıyafetini, modanisadan getirttim ben , çanta ayakkabı elbise ama 4 tanesi oldu 44 bedenler büyük oldu. Pek renksiz olanlara kaldım mecburen :) asıl bayrama düşündüklerim bol oldu.
I imspecial la çok üzüldüm hala şoktayım birde.
teşekkür ederim canım bende güzel bi çanta almak istiyorum bugün çok yoruldum alamadım yarın Abdullahı kardeşime borakıp alabilseydim iyi olacaktı..
Neden bayram değilmiş?
kv yüzündenmi ben olsam onlara inat giyinip, kuşanırım onlarda hiç bişeyden tad alamamanı istiyorlardır zaten..

Safransari Safransari kızının mutlu olmasına çok sevindim canım, fiyatida gayet uygun inşallah böyle güzel devam eder.

Pinking Tree Pinking Tree ben yanlış anlamışım canım, inşallah oyun grubu seraya çok iyi gelir. Ve tabi sanada. Allah kolayliklar versin.

Reengarenk Reengarenk Nego Nego kızlar hayırlı olsun yeni elbiseleriniz. Huzurla mutlulukla giyin inşallah.
teşekkür ederim canım:)

Canim olani gule gule giy.
44 beden tabi buyuk olur sana :)
Bende kotondan 38 beden ceket getirttim buyuk oldu
Birde carsidan 42 beden kumas pantolon aldim ancak oldu
Benim ust bedenle alt beden baya uyumsuz
Bazı kıyafetlerde kalıp büyük oluyor canım benim bedenimde 42 ama bugün vi tunik aldım 44 ü oldu bana..

Canim olani gule gule giy.
44 beden tabi buyuk olur sana :)
Bende kotondan 38 beden ceket getirttim buyuk oldu
Birde carsidan 42 beden kumas pantolon aldim ancak oldu
Benim ust bedenle alt beden baya uyumsuz
38 mi süpersin canım :)) maşallah, benim altta üstte aynı oluyor

Safransari Safransari kızının mutlu olmasına çok sevindim canım, fiyatida gayet uygun inşallah böyle güzel devam eder.

Pinking Tree Pinking Tree ben yanlış anlamışım canım, inşallah oyun grubu seraya çok iyi gelir. Ve tabi sanada. Allah kolayliklar versin.

Reengarenk Reengarenk Nego Nego kızlar hayırlı olsun yeni elbiseleriniz. Huzurla mutlulukla giyin inşallah.
Sağol canım amin

teşekkür ederim canım bende güzel bi çanta almak istiyorum bugün çok yoruldum alamadım yarın Abdullahı kardeşime borakıp alabilseydim iyi olacaktı..
Neden bayram değilmiş?
kv yüzündenmi ben olsam onlara inat giyinip, kuşanırım onlarda hiç bişeyden tad alamamanı istiyorlardır zaten..
Al canım tabi, haklısın da canım eşim ramazan boyunca surat astı onlarla iftar yapmadık diye açıkça dile getirmedi ama anlıyorum haliyle :KK43: bayramda aynı olur zaten
Bazı kıyafetlerde kalıp büyük oluyor canım benim bedenimde 42 ama bugün vi tunik aldım 44 ü oldu bana..
kemiklerin mi iri canım yoksa sen fit duruyorsun

Hayirli geceler kizlar
Reengarenk Reengarenk canim ailecek hasyayiz.dun gece sahurdan beri...mide bulantisi ishal ne zormus
Ilk ben tutuldum sonra Kuzum sonra esim
Abdullahla ben mide bulantisi istifra..esim daha kotu ishal de var...dra gittik.igne olduk ikimiz de biraz kendimize geldik
Evin heryeri batti.dinlenmek ne mümkün
Ne zor hastalik ya Rabbim...saglik olsum da işin. Gozunu Seveyim.

Pinking Tree Pinking Tree bebeğin hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inş Rabbim sana kolaylıklar versin bol sabır versin
I imspecial adaşım gamzenin gitmesine üzüldüm erkekler ne kadar bencil hep bizden fedakarlık bekliyorlar yani bizde bir bireyiz keyif aldığımız sevdiğimiz şeylet olamaz mı neden saygı duymuyorlar misal futbol seven bir kocaya artık maç izlemeni istemiyorum desek ahh karıcım istemiyor diye vazgeçer mi acaba yada kahve alışkanlığı olan bir erkeğe artık gitme desek ne kadar caydırıcı olur iş kadınlara gelince hep bir kısıtlama yasaklama neyse ben hala feminizmin etkisindeyim inş oğlumu herkesin tercihine saygı duyan biri olarak yetiştirebilirim inş eşi ve etrafındaki herkes onunla mutlu huzurlu ve onun yanında kendini değerli hisseder

Sağol canım amin

Al canım tabi, haklısın da canım eşim ramazan boyunca surat astı onlarla iftar yapmadık diye açıkça dile getirmedi ama anlıyorum haliyle :KK43: bayramda aynı olur zaten
Evet canı m kemiklerim iri..
Bazrn 42 büyük 40 bedende küçük geliyor çok can sıkıcı bi durum var skiden 38 giyerdim aldığım kıyafet cup diye otururdu şimdi alıyorum mutlaka bi terzi işi çıkıyor:))

Benim eşimde ailesini iftara almadım diye burun kıvırdı hiç takmadım annesi gelemior zaten hatimli teravihe gidiyor kaçırmak isyemiiyor abiside bi bün gelmişti babasıda davetlere pek gitmez kaldı elti bende aırf onu çağırmam son yaptığını unutmadım dedim kız kardeşi de doğum yaptı zatrn bizide kimse çağırmadı oh rahattım bu sefer:)

Hayirli geceler kizlar
Reengarenk Reengarenk canim ailecek hasyayiz.dun gece sahurdan beri...mide bulantisi ishal ne zormus
Abdullahla ben mide bulantisi istifra..esim daha kotu ishal de var...dra gittik.igne olduk ikimiz de biraz kendimize geldik
Oy çok geçmiş olsun size ne kötü oluyor hep beraber hasta olmak..

Sağol canım amin

Benim ust cok zayif canim altta sorunum var. Basenlerim cok genis
Buda benim oncesi ve sonrasi resmim
Su anda 56 kiloyum
IMG_20160219_154328.jpg

Aman erkeklerin çoğu aynı demek ki sen niye mesafe koyuyorsun demezler de anca trip atmayı bilirler :63:
Hayirli geceler kizlar
Canım kıyamam ya çok geçmiş olsun

Canım eşin hep bir anda misafir getiriyo galiba konuşsana böyle olmaz diye bi kadın için ne zor bi durum
Konuşuyorum canım her seferinde söylüyorum ama yine aynı bide bir kişi gelecek der dört beş kişi getirir bende yemeği ona göre yapıyorum yemek az yaptım niye baştan çok kişi geleceğinizi söylemiyorsun dediğimde birşey olmaz ramazandır sevaptır diyor bende birşey diyemiyorum...

Bu arada hihami bebeğin cinsiyeti tam belli oldumu canım?
Başka doktora gideceğini demiştin..

Sende benim gibisin bende Abdullahın cinsiyetini öğrenmek için 10 kere gitmiştim çok merak ediyordum ama 4 5 aya kadar kendini göstermemişti benim yaramaz meraktan çatlayın diyordu içimde:KK70:

Bu arada hihami bebeğin cinsiyeti tam belli oldumu canım?
Başka doktora gideceğini demiştin..

Sende benim gibisin bende Abdullahın cinsiyetini öğrenmek için 10 kere gitmiştim çok merak ediyordum ama 4 5 aya kadar kendini göstermemişti benim yaramaz meraktan çatlayın diyordu içimde:KK70:
Bayramdan sonra canım diğer doktorda randevum bakalım ne çıkacak :) Bunda çok sık gitmiyorum doktora inşallah gösterir hemen Çınar hep gösterirdi bacakları hep açık olurdu rahat oğlumun :))

X