2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Boşver canım almama şansın varsa alma kıymet bilseler biliyorumki sen onlara neler neler yaparsın şimdiye kadar yaptında ne fayda herkese hak ettiği kkada değer ver..

Benimkiler kıymet bilmiyorlar içlerinde azıcık kıymet bilen kv ama oda çok dolduruşaa geliyor eşimden olmasa yüzlerine bile bakmam ama işte eşim benim aileme değer veriyor ben onunkine vermsem çok üzülüyor benim taş odunun altında yumuşak duygusal bi kişilik var

bende ikinci gün öyle oldum 3 gün başım ağrıdı düzeldim tutmaya başladım ertesi gün regli oldum :)

benim kv de kızlarının dolduruşuna geliyor, bana yardım etmesini hazmedemediler diğer eltiyede, birde yazmıştım görümcemin kızıyla benim oğlan yüzünden bir hırsları vardı anlatamıyordum kimseye, sonunda eşim bile kızı oglumdan sakındıklarını anladı hak verdi bana, annesigile de söyledi o tartışma da , tabi iyice sinir oldular. Kp bilse benim oğlumu irdelediklerini burunlarından getirir, dünya bir yana paşam bir yana diye seviyor ilk göz ağrım onun yeri ayrı diyor . Kızlarda bunu hazmedemiyor, sanki ben diyorum adama böyle söyle diye.
Neyse Mevlam neyler neylerse güzel eyler değil mi canım :)

Bugün yemek yapma sıkıntım yok biraz alıntı yapayım dedim:) yengem yemeğe çağırdı ımmm elide çok lezzetlidir

evi toplayıp oğluşumla geze geze gideceğiz:)
afiyet olmuştur umarım :) bizde dün annemdeydik çat kapı gittik pesimize herkes takıldı abimgil kardeşimgil, annemde ayrı ayrı davet edecekmis dedim biz yabancımıyız ne daveti :) iyi oldu böyle diyor onu mu yapsam bunu mu yapsam düşünür dururdu diyor :)
Bugün eltim çağırdı mecbur gidicem kv gil de var haliyle, bakalım ne olacak

Nekadarda birrleeine benziyorlar bizim elti kp kv görüümcede öyle kp Abdullah babamın ismidir eğer koymazsanız kırılırım diyordu bize..
bu abdullah ismi için benim eltilerim yarışa girmişlerdi hatta kp söylerken eltim ordan atladı biz koyacaktık Abdullah ismini diye..
ben evlenir evlenmez çocukları olduğuna rağmen çocukları yokmuş gibi tedavilere başlafılar ben onlar kadar uğraşmadım inan en sonunda benim bi büyük eltim hamile kaldı açık açık gözüme sokuyordu hiç unutmam test yapmıştı sabahın köründe uykulu halimle bi baktım gözümün içine sokuyor bi bakarmısın tutmuşmu diye daha neler neler yapıyordu yazmayayım şimdi ramazan ramzan en sonunda oturup ağladım allahım sen vermişsin hayırlı uğurlu olsun sen beni sınıyorsun sen bildiğin gibi yap diye dua ettim düşük yaptı ölümlerden döndü keşke okadar havasını atmasaydı o durumada düşmeseydi yine o öyle olunca en çok ben üzüldüm
Diğer eltimde 2 oğlu bii kızı olduğuna rağmen benimle rekabete girdi bi büyük eltimden bişey görmedim allah ondanrazı olsun kuzenim diyemi yoksa huyundanmı bilmiyorum oğlum olduğunda sanki onun oğlu olmuş gibi sevindi onunda bi kızı var yıllarca tedavi gördü olmadı allaah onun sesini duysun en son zaten yazıyordum benim bebeğim olmadan onlarında olmadı 5 sene boyunca bunlar çocuk için uğraştılar olmadı hatta ben eltimi doktora götürüyordum anlamıyordu hiç bişeyden.. ama onlar hiç bizaman benim onlara gittiğim gibi gelmediler..

Şimdi benim oğluma çok düşkünler diye kuskanıyor ikisidr oğlan doğurdu benim oğluma zayıf zayıf diyorlarfı biri nerdeyse bir yaşına basacak sanki 6 aylık diğeri 6 aylık sanki 3 aylık eltimin bebek battaniyesi burda kalmıştı bende poşeti açtım merak ettim bune diye inanın öyle bi koku geliyorduki battqniyeden nerdeyse kusacaktım şimdi bana hava atamıyorlar ama büyük eltime yapıyorlar allah islah etsin hal böylede olunca kp kv i şişiriyorlar bize karşı görimceden hiç bahsetmedim oda alttan alltan iğnelwri batırıyordu...
Uff nekadarda yazmışım bdv ye konu açsaydım yeriydi

Kıyamam ben kıyamıyorum oğluma ben çımaramayınca onu babasıyla gönderiyorum çok sıkılıyor evde akşama kadar ayakkabısı elinde dolaşıyor..

Nego bugünda annemler bizi yemeğe çağırmışlar bizde gelenek haline gelmiş her ramazan mutlaka bütün çıcuklarını toplar annemle babam çok güzel geçiyor birtek ramazanda ve bayramlarda böyle toplanabiliyoruz:)

aynen canım öyle yapıcam

ne anlıyor bunlar hasetlikten fesatlıktan, nasıl insanlar, sen nasıl yaklaşıyorsun onlar nasıl şuna bak neyseki âhiret var orda görülecek bütün hesaplar.

Eki Görüntüle 1845728

Kızlar kuzenimi n düğünü var bayramın 3. Günü galiba bu elbiseyi siparş verdim nasıl bana yakışırmı sizce?
yakışır canım, fiziğin düzgün :)

bol keyifler diliyorum

Dun sabah biz daha uyurken gorumcemler aradı size iftara gelcez diye nasıl forladım yataktan
Şaka bi yana bizcede bu tuhaf mı yoksa bana mı oyle geliyor
Onlar geliyor diye artık eltimleride çağırdm birarada çıksınlar diye ama bittim

Canlar bide kullandığınız oto kıltuklarından bahseder misiniz biraz
Biz hala 0-13 olanı kullanıyorduk malum çocuk 10.5 i yeni gorebildi ama boy sıkıntı oluyor artık ameliyattan once olçuldu 80cm olmuş
Bide bayramda rizeye gidicez yol 16-17 saat rahat etsin istiyorum
düşünduğum modelleri su an alamam malum mağaza açılacak masraflar tavan bu ara
Onerilerinizi bekliyorum

Biz 8 kg bile değiliz ama onu 9 aylıktan beri kullanamıyoruz siz iyi kullanmışsınız:))

Ben çok markalı nir şey almabı tavsiye etmem ya da phalı diyeyim.. Ki her şeti araştırarak en iyi ve kalitwlisini aldım hep ama getek yokmuş...
Arkadaşım ebebekteki 70 liralık bebek koltuğunu aldı kullandı bebeklerini büyüttü hiç düşünmeden verdi gitti.. Benim evimse depo alanına döndü :) ben de tr de ablamınkini aldım fiyatı mak 200 civarıdır gayet de iş görüyor..

Kıyamam ben kıyamıyorum oğluma ben çımaramayınca onu babasıyla gönderiyorum çok sıkılıyor evde akşama kadar ayakkabısı elinde dolaşıyor..
bizim baba geç geliyor canım çok yorgun oluyor burda çok ilgilendi saolsun evdede çok oynar da dışarıya hali kalmıyor.

Eki Görüntüle 1845728

Kızlar kuzenimi n düğünü var bayramın 3. Günü galiba bu elbiseyi siparş verdim nasıl bana yakışırmı sizce?
çok güzelmiş yakışır yakışır kaç para:)

canım bizimkini görmüştün zaten 2.el bakabilirsin konyadan sahibinden de iyi idare ettin kilosu olmasada yavrunun cüssesi var irkek o irkek pipisi bile kesildi

Kızlar esim bayrama tatil planı yap gitmedn gidelim dedi çok sevindim ankaranin yakin ilçelerinde bi yere termal ayarlayim bari uzağa gidemeyiz bayram zaten kaç gün bayram bitince gidiyor zaten ama bu sene gidemeyiz diye üzülüyordum çok sevindim çocuklar da mutlu olsunlar

Hakettin tatili ama:)
Benimkide ayarla diyor ama sanki hiç niyeti yok abimleri ikna etmeye çakışıyor beraber gidelim dşye ama onlarında pek niiyeti yok..

Elbisenin fiyatı 60 lira canım ucuz gwldi bana sefamerveden sipariş verdim bakalım inş göründüğü gibidir

Saol canım o kadar çalış kis boyu çocuklarla hem bakıcı için evi topla yemek sağlık sorunları bene de hallettim

Fiyatı gerçekten uygunmuş ins gerçekten göründüğü gibidir sen al kızlarda alır belki sen memnun kalırsam

Pinking Tree inşallah ,:))

yakışır gamzeme tatil çoook hakettin canım, gönlünce geçsin inşallah

Ah hanımlar sinir olmuyum sakin oluyum diyorum olmuyor, regli oldum dedim ya kahve leke geldi tamam, gerisi yok dünden beri yarın eşim yoğun olmazsa doktora gidicem, ne olur hamile olmuyum kistten olsun, gerçi hamilelik dışında hiç şaşmadı benim ...
Dertliyim dertli , diyorum bu kadar sıkıntının sonu çok büyük ferahlık olacak heralde.
Ya ben hamileysem napıcam, bu sene perişan oldum büyük kreşe giderken, bir tane daha olsa iki bebekle ben nasıl okula götürücem, küçük memeye bu kadar düşkünken nasıl kıyıcam ona

Canım dur hemen hamileliğe yorup kendini strese sokma,kist filan da yoktur inşallah rahim duvarında kalinlasma varsa da öyle oluyo galiba,test yaptın negatif çıktı sonuçta bebiş olsa silik filan çıkardı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…